-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
PIKA replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
A mnie się wydaje, że to Harnas :lol: (ja zawsze musze odwrotnie niz wszyscy :lol: ) -
[quote name='Draczyn'] To buziak dla was wszystkich na zakończenie[/quote] I żeby wszystkie "skandale" sie tak kończyły :lol:
-
[quote name='Draczyn'][quote]A tak przy okazji na Klubówce dowiedziałam, się z opisu sedziego, że pies "ma psie oczy" :o :lol:[/quote]Czy to powiedział sędzia, czy tłumacz przetłumaczył, czy też pisarczyk napisał.[/quote] :niewiem: Nie podsłuchiwałam sedziego :oops: :wink: Na karcie opisów dwóch psów tak widnieje i to raczej w pozytywnym kontekście :D , ale widnieje ktoby tego po drodze nie przekręcił :wink: I tak podałam jako ciekawostke :wink:
-
[quote name='daga10011']Pika-skoro tam stalas-nie wiesz jak poszlo Biance mysliwi wodana???????to siostra Bronxa :oops:[/quote] :oops: :oops: Nie wiem, :oops: Bo dogi były wystawiane na 4 ringach w podziale na kolory :oops: do tego dogów bylo jak przysłowiowych mrowków :wink: i nie dało sie tego opanowac, żeby wszystko zobaczyc :-? o zapamietaniu nie wspomne :-? więc z racji wystawiania 2 żółtkow skupiliśmy sie na jednym ringu :roll: A tak przy okazji na Klubówce dowiedziałam, się z opisu sedziego, że pies "ma psie oczy" :o :lol:
-
Nie wiem, ja stalam dzisiaj na Klubówce doga z dozyca koleżanki, konkretnie Korony, i to poza ringiem a jakiś facet strzelał nam fotki :roll: Jakoś nie zapytał czy może :lol: a ja nie protestowałam :wink:
-
Nadir po tych 120 litrach to bedzie strasznie sikal? :o
-
[b]Daga[/b] a w jakim Dali jest wieku, bo kurcze coś mi się pokrtęciło i nie pamietam :oops: Saba jadła kości wszelakie do 2 roku zyciu, a potem przestała przyswajac :-?
-
[quote name='daga10011'] .chce kupic taka maszyne do mielenia kosci-moze zmielone bedzie przyswajal :roll: .[/quote] . A to bardzo możliwe jest, że nie toleruje kości. Spróbuj go nakarmić tym co zawsze , ale nie dawaj mu żadnych kości i zobacz jaki będzie efekt Saba po kościach ma sraczuchnę "na siódmy zagon", dlatego kości wcale nie daję :roll:
-
[quote name='King'][quote name='PIKA'][quote name='Draczyn'] [b]Moim zdaniem jedynym winnym tej całej afery jest osoba, która chciała podać taki paszkwil sędziemu [/b]i to w dodatku sędziemu z zagranicy i ta sprawa powinna być wyjaśniona, o ile jest to możliwe. to całkowta kompromitacja, nie Sopotu ale hodowcy, który stosuje takie metody zwalczania konkurencji [/quote] wyrzucić ją ze Zwiazku :evilbat:[/quote] a nie wiem czy wiecie jest to jeden z dogomaniaków :([/quote] Ten co napisał list? :o No dużo tu właściceli samkow nie ma :roll: a tak w ogóle to co to ma do rzeczy? Czyżby dogomaniacy mieli jakiś swoisty imunitet? :wink:
-
[quote name='Draczyn'] [b]Moim zdaniem jedynym winnym tej całej afery jest osoba, która chciała podać taki paszkwil sędziemu [/b]i to w dodatku sędziemu z zagranicy i ta sprawa powinna być wyjaśniona, o ile jest to możliwe. to całkowta kompromitacja, nie Sopotu ale hodowcy, który stosuje takie metody zwalczania konkurencji [/quote] wyrzucić ją ze Zwiazku :evilbat:
-
Wy baby uwazajcie bo rododendron trujacy jest :roll: Ja kupilam mamie rododendron jak bylam w Rogowie i matka po wsadzeniu ogrodzila go zeby sie psy nie dostaly do niego :roll:
-
[quote name='daga10011']no nie :lol: moze sie pobijemy???????? :lol: [/quote] w sądzie się mamy lać? :o
-
[quote name='daga10011']ja nie wiedzialam ze ty zadymiara :lol: [/quote] Ja? :o Przecież to nie załozyłam ten topik :lol:
-
Co Daga? :lol: Mam se w sądzie ławkę zarezerwować? :lol:
-
[quote name='daga10011']widze ze Pika nie wytrzymala :lol:[/quote] No bom myślała, że tu siakiś PRAWDZIWY skandal był [img]http://manu.dogomania.pl/emot/diabelek.gif[/img] a tu jedynym skandalem jest zwykła rozruba sfrustrowanego facia udającego, ze zna prawo :roll: Pieniacz znaczy się [img]http://manu.dogomania.pl/emot/nie_wiem2.gif[/img] A ja lubiam rozruby [img]http://manu.dogomania.pl/emot/jump2.gif[/img] :wink:
-
Jessooo ale cyrk? :o [quote name='Magic'] Wzorzec samojeda ścisle określa idealny wzrost i długość psa oraz [b]górną i dolną granicę wzrostu jako tolerowane odchylenia w granicach [size=6]3 cm[/size][/b].[/quote] czyli rozumiem, że King mieści się w granicach "błedu" 8) [quote name='Magic'] "PROSZĘ DOGOMANIAKÓW O POMOC W USTALENIU PERSONALIÓW "JEDNEJ Z ORGANIZATOREK" ORAZ "JEDNEGO Z TŁUMACZY" W CELU PRZEDSIĘWZIĘCIA WOBEC NICH DALSZYCH DZIAŁAŃ PRZEWIDZIANYCH W STATUCIE ZWIĄZKU KYNOLOGICZNEGO I REGULACJACH PRAWNYCH." I O TO WŁAŚNIE PROSZE OSOBY MAJĄCE WIEDZĘ NA TEMAT POPEŁNIONEGO PRZESTĘPSTWA [/quote] Nikt Ci nie pomoże . a to z racji tego, że jest coś takiego jak Ustawa o Ochronie Danych Osobowych, więc Ty jako osoba prywatna NIE MASZ PRAWA ŻADAC podawania personaliów jakichkolwiek osób i to publicznie Jeżeli zostalo popełnione przestepstwo to do ściągnia takich personaliów są odpowiednie organa : policja i prokuratura :-?
-
[quote name='Alicjarydzewska'][b]PIKA[/b] jak dam największe przybliżenie to wychodzi takie małe cóś :wink:[/quote] Nie rozumiem :-?
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Maga100'] A poza tym Alicja, jak się postarasz, na pewno uda ci się zrobić jeszcze mniejsze zdjęcia :evilbat:[/quote] Maga ja tak się starałam :( i mniejsze nie wyszły :cry: :cry: [/quote] No własnie a tak wlaściwie to możesz mi wyjaśnić jak się takie miniatury robi? Bo mi z komórki to tylko 600pixów na coś tam wychodza :cry: [quote name='Agga'][quote name='Alicjarydzewska'] [b]Agguś [/b]a może lupkę :wink:[/quote] tak przyda sie...do ogoladania Ozzowego dupska :lol:[/quote] :o no nie przesadzaj, to akurat duże ma :o
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Maga100'][quote name='HankaRupczewska']Nooo ... Pewnie .... Tylko nie podobałoby mi sie, gdyby [b] na nie[/b]. patrzył. Ten płaszcz :wink:[/quote] nic nie zrouzmiałam z tej wypowiedzi :-? Kto ma się patrzeć na jakie [b]nie[/b]. I co [b]ten płaszcz[/b]? :-? :-? :-? 8)[/quote] ja juz wogóle nic nie rozumię :roll: Kurcze Hania to z Mini zrobisz pasek , kołnierz i mankiety 8)[/quote] Może Hance chodzi o to, ze nie lubi jak się ktoś (w domysle facet ) patrzy na inne kobity ( [b] na nie[/b] ) :hmmmm: Tylko nie wiem, czy one mają być w płaszczu, czy nie :o
- 78403 replies
-
zmarwiłaś mnie Sabiną :cry: Bo Bugajski to się wylize wczęsniej, czy później :roll:
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
PIKA replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
[quote name='Pysia']To jak one śpia z Toba w łóżku ??!! :o[/quote] a normalnie :lol: Kładą się i spią :lol: Ja też swojej nie kąpie :lol: No chyba, ze w rzece :wink: Może dlatego nie ma kłopotów skórnych, bo nie zmywam jej tego czegoś (zapomnialam jak to się nazywa) co chroni skórę :wink: Słyszalam że sierść niektórych rasy o białym umaszczeniu ma zdolność samoczyszczenia. Znaczy brud się do psa nie przylepia, pies sie otrzepie i juz jest czysty Tak mają samojedy, ale jak jest u naszych misiów :niewiem: -
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
PIKA replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
Ja też wpadam z rewizytą :D Śliczne białąski :iloveyou: Jak Ty to robisz, że one takie czyste? [quote name='Hugo-Kochaś']Witaj :D A co się stało z wielkością fotek??? Przecież było już tak dobrze :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm:[/quote] ale możesz kliknąć na te miniaturki to Ci się większe otworzy :lol: -
[quote name='Alicjarydzewska'] czyli Saba hołduje zasadzie ,, Gość w dom c... wie po co '' :oops: :lol: :lol: :lol:[/quote] dokladnie :lol: ale to się tyczy tylko gości czterołapnych :lol:
-
[quote name='Agnes'] Pies sobie obiad zrobil kiedys i zjadl chyba kg albo 1,5 kg ziemniakow :evil: obranych oczywiscie :roll: [/quote] surowych? :o To cud, ze zyje :o Ja mówię o gotowanych .. ale jak ze wszystkim, tak z ziemniakami przesadzać nie nalezy :lol: [quote name='Agnes']A Saba nie lubi surowizny? :o bywa i tak ;) [/quote] Ano nie lubi :-? Pierwszy żarłok RP surowizny do pyska nie weźmie :-? Wyjatek stanowi świeżutki śpik wolowy :D lub lekko podśmierdziała wołowinka :roll: