Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Kobitki, może zmieńcie tytuł skoro Rufus juz nie musi mieszkać w pralni i aucie - na taki, że szuka finansów.
  2. Modliszko, Marta jest sprawdzona osobiście przeze mnie i Monikę. Docelowo szuka astka dla siebie do adopcji ( w zeszłym tyg odszedł jej amstaff - Uran). Na razie namówiłam Martę na bycie domkiem tymczasowym - a jak się zakocha to jakieś 4 - łapy już u niej zostaną. Marta ma 29 lat i mieszka sama w mieszkaniu w Warszawie. Co do transportu - jeśli jutro jest czynne schronisko, to możemy jechać z Bugsikową. ;)
  3. Modliszko, chcielibyśmy zabrać Tosię do Warszawy. Marta zgodziła się ją wziąć na domek tymczasowy. Marta występuje jako Uran na forum amstaffów. Co Ty na to?
  4. Dzięki za informacje o pitbullce. Tą drugą dam na forum amstaffowe.
  5. Tanitko, czy w Celestynowie są jakieś bullowate? Czy mogę prosić o zdjęcia + opisy?
  6. Kolejna sunia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108274[/URL]
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/182/3eb458a5f664646c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/190/cd84875028edff16.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/190/9535197cf2ac8ad0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/181/f1d328ce365e6315.jpg[/IMG][/URL]
  8. No niestety... uroki rasowych psów... Naprawdę trzeba być mało myślącą jednostką jeśli ktoś chce rozmnażać 12 letnią sznaucerkę... Ona jest młoda duchem, ale nie macicą.
  9. [FONT=Arial Unicode MS][FONT=Verdana]AMSTAFF- suka około roku, maści czekoladowej z białym krawatem i białymi skarpetkami. bardzo łagodna, zadbana, posłuszna, umie podać łapę. Cieszy się na widok ludzi, nie lubi kotów. Nie brudzi w domu. Na pewno była wychowana w domu.[/FONT][/FONT]
  10. Sunia jutro ma wizyte u weta. Dziś wet był tylko kilka godzin i nie dał rady jej przyjąć.
  11. Nowego nabytku nie upubliczniamy ;) Wesołych Świąt ciotki.
  12. Najlepiej jak Tila wróci do lecznicy do czasu aż bezpiecznie bedzie mogła być w domu (np. takim, w którym ktoś pracuje).
  13. No ładnie... Już do chinoli na chińszczyzne chcecie go dać :diabloti:
  14. Czy w schronisku jest jeszcze czarna pitbullka?
  15. Rozumiem, że lekarz widzi przeciwskazania do transportu suni np. w sobotę? Dom tymczasowy w Warszawie czeka, lekarze także. Ale musi być zgoda do przewozu. Można ją przewieźć w klatce i np. ją mocno oblozyć kołderkami itd. jeśli chodzi o "nieobijanie się" suni.
  16. Kasia, ale adres masz? Wiele osób jeździ po całej PL np. po psy. Możemy poprosić o małą wizytę poadopcyjną przy okazji.
  17. ZAGINĄL AMSTAF 6 LETNI.BIALO-BRAZOWY W WOJEWODZTWIE SLASKIM W OKOLICACH LASU MIECHOWICE,STROSZEK.BARDZO PROSIMY O PILNY KONTAKT JESLI KTOS MA JAKIES INFORMACJE O NASZYM PUPILU OTO NUMER:0507023126.PIES NAZYWA SIE GINES.KAZDA INFORMACJA O NIM JEST BARDZO WAZNA. MIAL OBROŻĘ Z KOLCAMI I LINEWKĘ. Foto Ginesa [URL=http://imageshack.us][img]http://img225.imageshack.us/img225/4561/dsc0645to4.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img225.imageshack.us/img225/1873/dsc0646hp0.jpg[/img][/URL]
  18. Daria, Jarku - jeszcze raz Wesołych Świąt.
  19. Modliszko, a powiedzi mi jeszcze jak z jej skórą? Z tego co pamiętam miała wyłysienie na grzbiecie.
  20. Murka, Marta z tego co ja wywnioskowałam szuka psa raczej sprawdzonego. Wolałaby psa który nie będzie załatwiać się w mieszkaniu, takiego który będzie normalnie zostawać albo chociaż takiego co był wcześniej w domu a nie na dworze.
  21. DORKA, dzięki Ci :multi: Wesołych Świąt.
  22. Wesołych Świąt Anitko dla Ciebie i rodziny.
  23. Modliszko, Tośka nadal w schronisku? Wygląda na mieszkaniową czy raczej domkową? Jak z agresją?
  24. Jakby nie mieli swojej suni to by ją zostawili. ;)
  25. Filipek nadal agresywny :eviltong: Dalej u Tomka. Co będzie? Czas pokaże.
×
×
  • Create New...