-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dzieki ciotka klotka. -
Rozliczenie wplat z konta fundacji na Tile. Sa to wplaty, w ktorych widnial dla niej przypisek w tytule. Jesli mam podac jakies wplaty za bazarek poprosze o pw. Czasami mam samo haslo np. Buty - Justyna i nie wiem o co chodzi :oops: Bazarki nie sa doliczone, jesli nie bylo w nich przypisku ze chodzi o Tile. Dona - 35zl Karol Lizak - 20zl Katarzyna Lesiak - 20zl FHU REMEDIUM MAREK MRÓWKA - 30zl Magdalena Maka - 50zl (jestemy sasiadkami) Katarzyna Kowalczyk - 10zl RAZEM: 165zl Dziekujemy :loveu::loveu::loveu:
-
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dzieki Gosia. Ja caly czas ja jeszcze oglaszam na jakis innych portalach. Jak na razie nikt jeszcze po pieknotke nie dzwonil. -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Jakos same latajace te psy u Darii i Jarka. -
FOCUS - pitbull - ofiara Krzyczek Pieniążek - MA SUPER DOMEK!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jarku, dziekujemy. -
FOCUS - pitbull - ofiara Krzyczek Pieniążek - MA SUPER DOMEK!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Fajniutkie zdjecia ciotka :loveu: -
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Do jutra to pewnie ciocia Gosia wstawi. Ja na razie wstawiam powoli na ogolne portale ogloszeniowe. Wstawilam juz tu: [URL]http://4lapy.pl/ogloszenia/[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/kategoria/zwierzeta_638.html[/URL] [URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php[/URL] [URL]http://www.autogielda.pl/zwierzeta_domowe.html[/URL] [URL]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3[/URL] [URL]http://www.oferta.com.pl[/URL] I ide meczyc sie dalej. Kto pomoze w ogloszeniach? -
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
To teraz niech ktoras ciocia zrobi Loli allegro. -
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Zdjecia Loli jeszcze z dnia podrozy: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/200/8d32147998caa66b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/199/6cc2e33d79566355.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/199/1d120aa4b729cd77.jpg[/IMG][/URL] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Fotki bedom nawet niedlugo. Obiecujem! -
.:: TOSIA - piękna, łagodna, domowa PITBULLKA MA SUPER DOM!!! ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tosia nadal leczona antybiotykami na ranę po sterylizacji. I czeka na super dom. Andzia69, czy robiłaś jej może allegro? -
Udało się odnaleźć właściciela po chipie?
-
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dzięki Anitko. Ja dałam do warszawskiej "Oferty" i Gazety Wyborczej. Ponadto dałam ogłoszenia w necie. ;) Czy ktoś robił Loli allegro? Jutro spotkam się z Asią to zrzucę zdjęcia z podróży. Będzie więcej fotek do ogłoszeń. -
Tamten od linewki się odnalazł. Czyli te 2 pilnie wymagają DT i ten z odbytem.
-
45km od Wrocławia jest też 2 pies amstaff biało - brązowy, znaleziony w święta - ma też trafić do schroniska. Więc 2 psy z ok. Wrocławia szukają DT.
-
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Lola ma coś na kształt blizny na brzuszku. Doszłam więc do wniosku, że jej nie ciacham. Jak się pojawi cieczka to wtedy ją wyciacham. Rozpatruje jeszcze usg na wszelki wielki. Gdyby ktoś chciał pomóc w ogłaszaniu Loli, proszę uprzejmię tekścik: Bohaterką, szukającą nowej rodziny jest sunia w typie PITBULLA o imieniu „LOLA”. Lola jest czarna z białymi znaczeniami. Nie ma ciętych uszu. Sunia jest młoda. Ma ok. 1,5 roku. Dopiero zaczyna wkraczać w dorosłość i tu stracił właściciela. Już dwukrotnie... Została porzucona. Nie jest do końca znany powód dlaczego Lola trafiła do schroniska. Można jedynie snuć, że może się znudziła, może właściciel sobie nie radził z dorastającym psem, a może wyjechał.... Każdy powód jest bowiem dobrą wymówką. Lola znalazła nowych opiekunów, została adoptowana ze schroniska. Jednak w niedługim czasie została znaleziona na ulicach Poznania, wałęsająca się, zagłodzona... Niestety teraz rasa ta jest dość często spotykana w schroniskach – zbyt często! Niezwykła „moda” jaka panowała na te psy jeszcze kilka miesięcy temu, zamiast pożytku, przyniosła jedynie złe skutki i złą sławę. Mnożenie w masowej ilości, nie dbanie komu się oddaje psa, nie sterylizowanie psów i suk bez uprawnień hodowlanych itd. dziś skutkuje, że te piękne, kochające ludzi czworonogi nie mają swych rodzin a w schroniskach często zostają uśpione z powodu niewiedzy ludzkiej. Staramy się ratować chociaż niektóre z tych psów. Szukać im odpowiedzialnych, a przede wszystkich kochających domów! Jednym z psów, którego chcemy teraz uratować jest właśnie LOLA. SZUKAMY WIEC WYJATKOWEGO WLAŚCICIELA DLA TEJ SUNI. Lola jest przepiękną sunią, nie jest agresywna do ludzi, dzieci a nawet zwierząt. W charakterystyce samej rasy jest zapis, ze bullowaty jest psem bardzo łagodnym do ludzi. Lola jest domowym psem, może mieszkać w mieszkaniu. Trzyma potrzeby, grzecznie zostaje sama. Ponieważ wiemy, ze nie jest to pies „morderca” a wręcz przeciwnie szukamy mu odpowiedniego domu. Szukamy domu, w którym Lola – pozna czym jest miłość, co to znaczy kochać, co to znaczy móc się bawić, szkolić i żyć jak inne czworonogi, bez obaw, ze dostanie się po głowie, gdy jego właściciel ma akurat zły dzień. Szukamy dla niej właściciela – przewodnika – człowieka, silnego psychicznie, zrównoważonego, zdecydowanego i odpowiedzialnego. Jeżeli ktoś chce zaadoptować pięknego psa, który będzie przyjacielem rodziny a potencjalnych złodziei będzie odstraszać wyglądem, to musi też zagwarantować odpowiednie warunki. Pies nie jest na sprzedaż. Nie jest bowiem towarem! Jest bezpłatnie do przekazania w najbardziej odpowiedzialne ręce. Nowy właściciel będzie musiał podpisać umowę adopcyjną, będzie musiał godzić się na sprawdzenie oferowanych przez siebie warunków dla psa przed i po adopcji, będzie musiał Lolę odebrać całą rodziną osobiście. Lola obecnie znajduje się w okolicach Warszawy. W sprawie adopcji prosimy o kontakt: 0 501 797 018 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.fundacja-ast.pl"]www.fundacja-ast.pl[/URL] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Bohaterką, szukającą nowej rodziny jest sunia w typie PITBULLA o imieniu „LOLA”. Lola jest czarna z białymi znaczeniami. Nie ma ciętych uszu. Sunia jest młoda. Ma ok. 1,5 roku. Dopiero zaczyna wkraczać w dorosłość i tu stracił właściciela. Już dwukrotnie... Została porzucona. Nie jest do końca znany powód dlaczego Lola trafiła do schroniska. Można jedynie snuć, że może się znudziła, może właściciel sobie nie radził z dorastającym psem, a może wyjechał.... Każdy powód jest bowiem dobrą wymówką. Lola znalazła nowych opiekunów, została adoptowana ze schroniska. Jednak w niedługim czasie została znaleziona na ulicach Poznania, wałęsająca się, zagłodzona... Niestety teraz rasa ta jest dość często spotykana w schroniskach – zbyt często! Niezwykła „moda” jaka panowała na te psy jeszcze kilka miesięcy temu, zamiast pożytku, przyniosła jedynie złe skutki i złą sławę. Mnożenie w masowej ilości, nie dbanie komu się oddaje psa, nie sterylizowanie psów i suk bez uprawnień hodowlanych itd. dziś skutkuje, że te piękne, kochające ludzi czworonogi nie mają swych rodzin a w schroniskach często zostają uśpione z powodu niewiedzy ludzkiej. Staramy się ratować chociaż niektóre z tych psów. Szukać im odpowiedzialnych, a przede wszystkich kochających domów! Jednym z psów, którego chcemy teraz uratować jest właśnie LOLA. SZUKAMY WIEC WYJATKOWEGO WLAŚCICIELA DLA TEJ SUNI. Lola jest przepiękną sunią, nie jest agresywna do ludzi, dzieci a nawet zwierząt. W charakterystyce samej rasy jest zapis, ze bullowaty jest psem bardzo łagodnym do ludzi. Lola jest domowym psem, może mieszkać w mieszkaniu. Trzyma potrzeby, grzecznie zostaje sama. Ponieważ wiemy, ze nie jest to pies „morderca” a wręcz przeciwnie szukamy mu odpowiedniego domu. Szukamy domu, w którym Lola – pozna czym jest miłość, co to znaczy kochać, co to znaczy móc się bawić, szkolić i żyć jak inne czworonogi, bez obaw, ze dostanie się po głowie, gdy jego właściciel ma akurat zły dzień. Szukamy dla niej właściciela – przewodnika – człowieka, silnego psychicznie, zrównoważonego, zdecydowanego i odpowiedzialnego. Jeżeli ktoś chce zaadoptować pięknego psa, który będzie przyjacielem rodziny a potencjalnych złodziei będzie odstraszać wyglądem, to musi też zagwarantować odpowiednie warunki. Pies nie jest na sprzedaż. Nie jest bowiem towarem! Jest bezpłatnie do przekazania w najbardziej odpowiedzialne ręce. Nowy właściciel będzie musiał podpisać umowę adopcyjną, będzie musiał godzić się na sprawdzenie oferowanych przez siebie warunków dla psa przed i po adopcji, będzie musiał Lolę odebrać całą rodziną osobiście. Lola obecnie znajduje się w okolicach Warszawy. W sprawie adopcji prosimy o kontakt: 0 501 797 018 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.fundacja-ast.pl"]www.fundacja-ast.pl[/URL] -
Może Kasie by poprosić by także przeglądała. Nam będzie ciężko.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ja teraz już takich tekstów pisać nie umiem :oops: Ale coś sklecę. I kolejny pilny przypadek... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9822126#post9822126[/URL] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9821954#post9821954[/URL] Znaleziony amstaff pilnie szuka DT, bo trafi do schroniska we Wrocku. Tosia i Lola szukają domów! Ciotki, pomocy w ogłoszeniach bo kolejka psów oczekujących się powiększa. Wczoraj Sylwia odebrała Dragona - Dragon tez powoli szuka domu ale tylko ze złotymi klamkami bo Sylwia myśli by go zostawić u siebie. -
Dnia 28 marca 2008r. pomiędzy Oleśnicą a Ostrzeszowem (k. Wrocławia) znaleziono amstaffa. Pies wyziębiony, wystraszony, wygłodzony. Pies ma ok. 5-6 lat, jest bardzo łagodny do ludzi (ze zwierzętami nie sprawdzany) ,grzeczny i karny , reaguje na podstawowe komendy. Pies nie ma chipa. Na razie przebywa w hotelu w ok. Wrocławia. Znalazca zapłacił za 10 dni. Psiak pilnie szuka starego opiekuna, bądź nowego. Szkoda by musiał wylądować w schronisku... Zresztą jak pies trafi do schroniska we Wrocławiu, z racji na wiek i rasę szybko zostanie uśpiony... Wiem, że wolontariusze z Wrocławia zaraz podniosą larum ale nie raz i nie dwa wyciągaliśmy z Wrocławia psy bo miały być uśpione. Ponadto pracownicy zniechęcają do adopcji amstaffów co niezbyt ułatwia ich adopcje. Na szczęście ostatnio troszkę się zmieniło na lepsze, jednak ten pies to nie młodzieniaszek więc ma zmniejszone szanse. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/198/f09c915fa46c9f83.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/198/9d6f115b6d8921d5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/185/c6b7f75ad64c4e72.jpg[/IMG][/URL]
-
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
doddy replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Co się dzieje z Tysonem i Farą? Jak z ich agresją? Czy Fara nadal u szkoleniowca? Co o niej mówić? Czy nadają się do adopcji? [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img280.imageshack.us/img280/8067/12pf9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/6941/sucz17gz.jpg[/IMG][/URL]