Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Czy Rufus miał robione jakieś badania? Czy częste siusianie ma jakieś podłoże? Nerki, kamienie? Jakoś przeczulona jestem po Alterze, który nacierpiał się w schronisku z powodu braku postawowego badania. Natalia napisz tekst, wybierz zdjęcia to wstawię Rufusa na stronę.
  2. Piszcie, piszcie tę historie bo chce ją dać na stronę fundacji z prośbą o pomoc finansową a tak to się odwleka bo nie mam tekstu...
  3. Może w ogóle warto by było ją zoperować u Garncarza? Warszawa od Łodzi to rzut beretem.
  4. Problem mam czy była sterylizowana, czy nie :eviltong:
  5. W razie co ja opanowałam tę sztukę to możesz słać do mnie. :eviltong:
  6. Lola okazuje się domową sunią. Co do tatuażu moim zdaniem na 99% jest XNN 316 ewentualnie XNN 318 jeszcze można podejrzewać XNN 326/328. Domku szukamy. Tylko mam problem ze sterylką.
  7. Sie doczepiliście do Lolki. Ona jest super i niegdzie jej do Poznania nie oddam :eviltong: O Czesława nawet mało osób dzwoni.
  8. Nie oddam Ci Loli :eviltong: Zbyt fajna jest. Stwierdzenie o "tym, że nie jest amstaffką" było informacyjne, by nie było wątpliwości. Oczywiście będziemy ją "podciągać" pod pitbullkę ale troszku jej do bullowatego psiaka brakuje. Lola ma za to super charakter! Pięknie przejechała podróż. Później wstawię zdjęcia.
  9. Nawet znawcy nie są w stanie odróżnić przeciętnie amstaffa od pitbulla. Ja np. na zdjęciach wstawionych bym przysięgła że widzę 2 amstaffy. Ten Wasz to raczej pitbull ma typową głowę dla pitbulla. Czarne amstaffy także są rzadkością.
  10. Przez tekst bardziej musi się przebijac medyczny aspekt (jakiś opisik weterynaryjny się przyda) + konkretny opis, że mieszkała u meneli, że została wyrzucona z okna podczas libacji alkoholowej, że miała taki i taki uraz, ze dnia takiego zostala wykonana operacja, ze tyle i tyle trzeba rehabilitacji.
  11. Napisałam Ci maila jakiego podawać: [email][email protected][/email] Jutro Marta wraca z urlopu i sprawdzi czy Stefanka dalej w schronisku. Dzieki za pw.
  12. Przesyłaj maila do Tosi. ;)
  13. Prosiłam by ktoś napisał historię Tili i nadal czekam.
  14. Tosia jak na razie super grzeczna. Wczoraj grzecznie została kilka godzin jak Marta była w pracy. Nic nie zniszczyła. Później dała się wykąpać. Jak na razie jest grzeczniutka. Tylko na spacerach ciągnie :evil_lol: Ja miałam już telefony o nią... na razie jednak nic ciekawego...
  15. Z Dragonem to było jakoś do przewidzenia - coś mi przeczucie mówiło że wróci... Co do powielania ogłoszeń - działa, działa - w ciągu ostatnich dni odebrałam 20tel. Niestety nikt sensowny... Tosia jest super! Nic nie zniszczyła więc wygląda na to, że jest ok.
  16. Jutro o 13 będziemy po Lolę i zabieramy do Warszawy. Trafi do DT do Moniczki1. Lola najprawdopodobniej przeszła już przez schronisko w Poznaniu - swiadczy o tym tatuaż w uchu (specyficzny dla tej placówki).
  17. Może Daria chce czystkę w domu? Daria przyznaj się, jakiegoś innego pieska chcesz wziąć???
  18. Ciotki pikusiowe, potrzebna pomoc w gruntownym ogłoszeniu: - Zonki - Rudej - Tosi Wszystkie 3 sa w pełni gotowe do adopcji. Warto więc im zrobić kampanię. Daria, sprawdź cennik ogłoszeń opolskich ;) Ciotki, dowiedzcie się jak u Was z ogłoszeniami w gazetach w okolicy. Jakieś lokalne, jakieś większe. Plisss
  19. Bo za nami ciężko nadążyć. Wszystko się zmienia z prędkością światła. :evil_lol: Gosia, w pt możliwy transport Loli do Wawy. Sterylkę jednak pokryjemy, więc wszystko bierzemy na siebie.
  20. Ogłosiłam Tosie z nowymi zdjęciami na portalach. Niewielu ale zawsze coś. Dam ją też do warszawskich gazet. Która z ciotek może jej zrobić allegro?
  21. Monika zgodziła się wziąć sunię na DT. Musielibyśmy jednak uzbierać na sterylizację bo u nas dalej klops z kasą.
  22. Brodawki już nie ma w schronisku. KWL masz 2 wątki z aktualnymi psami. Ogólny o bullowatych Ogólny fundacji AST, gdzie w pierwszym poście masz aktualne psy.
  23. Otworzymy firmę transportową :diabloti: Jak ktoś lubi sporty ekstremalne to może się dołączyć.
×
×
  • Create New...