-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Halbina, pamiętam. Dziś dzwonił Pan o Sally (ona już jest adoptowana) powiedziałam mu o Merlinie - jednak nie zgodził się na kastracje - więc nie mieliśmy już o czym dalej rozmawiać. Konkretnie o Merlina nikt jeszcze nie dzwonił. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jasio czyli teraz Arni w nowym domu. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/599a965fd8b93926.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/170/9a496728582e236b.jpg[/IMG][/URL] Dywan na dywanie: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/166/48e75295fde550fe.jpg[/IMG][/URL] -
JAS i MALGOSIA odebrane z meliny-MAJA SUUUPER DOMY!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jasieńko vel Arni troszku urósł. :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/599a965fd8b93926.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/170/9a496728582e236b.jpg[/IMG][/URL] Dywan na dywanie: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/166/48e75295fde550fe.jpg[/IMG][/URL] -
AMSTAFFKA - wróciła do właścicieli wysterylizowana
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
I znowu zmiana... Zabieg przełożony na wtorek... Za tydzień. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Namawiam ją na Focusa na czas leczenia. -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Nie przypuszczałam, że takie dobre dusze się w Kielcach chowają. Andzia psom i ludziom pomaga... a psom to wszystkim - w Kielcach, rottkom, bullowatym... Świat jeszcze taki zły nie jest. Ale na doszkalanie trzeba do Kielc jeździć. I do Grzybowa raz na jakiś czas po jod. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Myślcie co ze szczylkiem zrobić. Schronisko we Wrocku nie jest kurortem dla bullowatych... Koperek, wiem że masz inne zdanie ale dla mnie to jedno z najgorszych schronisk (tylko pod względem bullowatych - żadnym innym). Potrzebna jest praca z tym psem. Dostałam maila od właścicieli Rockyego - wszystko dobrze. Na wątku Rumby opisałam wczorajszą wizytę u weta. Nie jest dobrze... Potrzebna nam zbiórka na leczenie i operacje... Ehhh -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/169/bed7e3423daa78eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/169/4d8304798e80cb9c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/166/676ec2223c449c72.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/165/4c24a01caec8c563.jpg[/IMG][/URL] Tutaj był teścik na kontakty z psami napotkanymi w parku. Jak widać zdany pozytywnie - piesek żyje :zab: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/166/9826ae4a8d236ae1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/166/1c30dddf1c2059d8.jpg[/IMG][/URL] Dla sympatyków Irenki: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/166/1bcdf9bb105c5ced.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/165/ca5261a2dcd07c91.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/170/070777027fd76e02.jpg[/IMG][/URL]
-
Wczoraj byłam z nią na kolejnej wizycie u weta na powtórzeniu RTG łapy. Po miesiącu mieliśmy bowiem powtórzyć zdjęcie by wykluczyć ewentualnie nowotwór. Niestety zdjęcia wykonane w Koninie są tak nieczytelne, że mało z czym mogliśmy porównać... Na wstępie wykluczono nowotwór. Jednak czemu łapa jest nadal spuchnięta i bolesna nie wiadomo. Dziś ma się zebrać konsylium i podebatować. Zrobiliśmy jednak także 2 zdjęcie klatki piersiowej, bo na klatce piersiowej u Rumby jest wyczuwalny znaczny wzgórek. Co się okazało Rumba miała złamaną rękojeść mostka... Podanto brak jest widocznej błony (jakiej nie pamiętam) więc kolejne zdjęcie za 2 tyg. W obrazie płuc liczne zmiany po stanach zapalnych. Ponadto Rumba ma straszne entropium w prawym oku straszne, w lewym mniej ale także do operacji. Po antybiotykach ma też drożdżaki w uszach... Tak więc zaczynamy leczenie od początku bogatsi w kolejne zestawy leków. Za ok. 2 tyg sterylka i zabieg oczek. Ale do tego trzeba sprawdzić obecność błony (jest ona ważna przy podawaniu narkozy, bo suka może się udusić). Biorę się za obróbkę zdjęć.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Mogę podesłać. Raju! Co robimy z tym 7 - miesięcznym? Jemu praca, praca jest potrzebna! Kto go weźmie na DT? -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/168/5ff4748756dbff75.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/164/565b674f2b31eb9d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/169/8a930d0fb354bbf8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/164/8c4bae8320766ca2.jpg[/IMG][/URL] -
DRAMAT JACUSIA - Jacus zamieszkal w nowym domu w Warszawie
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia Jacusiowego czyli Arniego z nowego domu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/165/35b873a2281198f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/168/5ff4748756dbff75.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/164/565b674f2b31eb9d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/169/8a930d0fb354bbf8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/164/8c4bae8320766ca2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/168/c9578933174f9dfd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/169/0b4aaae616da94d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/169/0c1a89ab0bc7465d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/168/b0d497827d720469.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/168/32a10aa71fc27036.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/168/080632380fab9200.jpg[/IMG][/URL] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Kiara w nowym domu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/164/1db277fa9c58bb27.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/170/11394c4648b56ac0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/169/a63207c6045a5109.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/164/a15a2607306babcc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/168/9713b59e5155b67d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/169/501dc724416999d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/168/bcb4aea9bdc259b5.jpg[/IMG][/URL] -
Kiara w nowym domu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/164/1db277fa9c58bb27.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/170/11394c4648b56ac0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/169/a63207c6045a5109.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/164/a15a2607306babcc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/168/9713b59e5155b67d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/169/501dc724416999d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/168/bcb4aea9bdc259b5.jpg[/IMG][/URL]
-
AMSTAFFKA - wróciła do właścicieli wysterylizowana
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tak. Później do właścicieli. Gdyby nie fakt, że ma 8 lat i jest agresywna do ludzi to by pewnie było inaczej. -
Obiecane zdjęcia z wczorajszego spaceru: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/168/27f0c2af662277e7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/169/8cd6679ac3c30786.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/169/3ecfbbce98d71e27.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/164/ac53b62abec67a60.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/169/db8a3c4ee2f6e87e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/168/9f542ed14e1010f5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/169/bb086ce9663c5beb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/164/6d0dd796a24ea5fb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/165/6da2bcad2fb4fe8e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/168/7faaf4a74c4d4b4a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/169/bf58a7234c74f312.jpg[/IMG][/URL] Orkan w uszach: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/164/b6b3f294a7c437e5.jpg[/IMG][/URL] Orkan w łapach: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/169/610719a991e66c81.jpg[/IMG][/URL]