-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
doddy replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
Kiedy sterylka Abiszonka? -
Czy będziecie może sprawdzać nowe domy tych psów? Wolałabym wiedzieć, że wszystko dobrze i że trafiły do normalnych ludzi, by nie podzieliły losu Jacusia. Dorka, plis sprawdź jak możesz. Najlepiej naocznie, bo przez tel wszystko można powiedzieć.
-
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Daria, jak masz urlop a zarazem mam nadzieję, że Jarek także poróbcie zdjęcia. Stęskniłam się za ładnymi zdjęciami ;) -
Błękitny Amstaff Brutus - już w domu w Warszawie
doddy replied to lukann's topic in Już w nowym domu
Kulfony, mam nadzieję że u Was wszystko ok. Napiszcie w wolnej chwili kilka słów jak się Wam wiedzie z nowym członkiem rodziny. -
Monia, ogłosiłam nieco Rudą na portalach w necie. Podałam Twój nr tel bo ja ostatnio mam problemy z ogarnięciem dzwoniących. Mam nadzieję, że ktoś będzie dzwonić. :cool1:
-
Klembów jest w ok. Wawy. Maja psy stamtad swoj watek. Z WAŻNYCH INFO - w ok. Poznania jest amstaff 5 letni z rodowodem po smierci włascicielki. Domowy. NIe odnajduje sie w schronisku. PILNIE DO ZABRANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja go moge dac do kojca ale to nie ma sensu bo bedzie tak samo zamarzac jak w schronisku. PILNY DT!!!!!!!!!!!!!!
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Nie pogniewam się. I tak nie mam na nic czasu ;) Jak się uda to w końcu odbiore naprawionego laptopa to po nocy bede mogła siedzieć. -
Donieśli cioci doddy, że ciocia Violet zrobiła piękne zdjęcia Rudej. I gdzie one som? :diabloti: Ajruna, napiszę Ci pw bo mam kilka pytań.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dawaj na pw. -
[quote]Lucky pyta ciocię Doddy kiedy pyszna karma do niego przyjedzie[/quote] O co chodzi? :oops: Ja mam jakąś karmę dla niego? Miałam na zbyciu w Poznaniu 4 worki po 15kg to dałam. Faktury za kastrację nie dostałam. ;) Więc nie zapłaciłam nic. Jeśli mamy dać Luckyemu karmę - ok. Mamy pewnie jeszcze jakies worki w Warszawie. Tak więc trzeba szukać transportu. ;)
-
Baster- już nie szuka domu - ma dom u doddy :)
doddy replied to Gosia>>>'s topic in Już w nowym domu
Siedzi u nas. Domu nie szukamy. Ma go u nas. -
Jak był DT to olaliście sprawę...
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Umowe przesłałam do Sylwi... ale jak widac nie wysłała już jej mailem do Michała! Masz mail Michała? Wyślij mi na pw to ja mu wyślę. Agnieszka od Zuzanki pewnie zawita na forum bo jej pokazywałam wątek Zuzanki jak byłam na wizycie przedadopcyjnej. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ten chłopak od Leny Zet - jest chętny ale dopiero za 2 tyg. Na razie szukamy domku, jak się nie znajdzie to cukierek zamieszka u niego. Wczoraj do domu trafiła Uzi vel Zuzia - zamieszkała u Agnieszki i jej mamy na warszawskim Mokotowie. Wczoraj zawieźliśmy do Darii Tyrona. Na razie jego nie ogłaszamy. -
Cieszę się :multi: Jak byłam na wizycie przedadopcyjnej to już widać było radość na nowego członka rodziny. Z czystym sumieniem oddawaliśmy Agnieszce i jej mamie Zuzankę. Mam nadzieję, że nowa rodzina zawita na forum. Konrad, Zusa - dziękuję za opiekę nad Zuzanką!
-
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
doddy replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Natalka, od 2 dni dzwoni do Ciebie facet o Luxa ale ani nie odbierasz ani nie oddzwaniasz ;) -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Szalejesz ciotka :evil_lol: Ale oby tak dalej. Wszystkie kalendarze wysłane a ostatnio dosłane adresy wysyłam dziś. Normalnie jestem z siebie dumna, że tak szybko mi to poszło. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Kolejny szczeniak do adopcji. SABA - przebywa w DT u KasiNDM. Wczoraj znaleziona. [URL=http://imageshack.us][img]http://img528.imageshack.us/img528/1305/stp64163np5.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img409.imageshack.us/img409/2811/stp64159rh9.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img528.imageshack.us/img528/1812/stp64169mp6.jpg[/img][/URL] sorka, że sikająca ale tutaj widać jakie to maleństwo [URL=http://imageshack.us][img]http://img409.imageshack.us/img409/8530/stp64167mk5.jpg[/img][/URL] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
A to Rocky w nowym domu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/176/3ad0ea943f08c9b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/176/c2d91d468bcfde1e.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/3663/roki3dz3.jpg[/IMG] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/9848/roki4gx8.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/9848/roki4gx8.498705b9f1.jpg[/IMG] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/9848/roki4gx8.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/9848/roki4gx8.498705b9f1.jpg[/IMG] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Usunęłam na razie temat i post o pitbullach. Na pewien czas. Tyron wczoraj został wykastrowany. Jutro zawieziemy go do Darii na DT bo musi gdzieś dojść do siebie po kastracji. Sunia siedzi na razie tam gdzie siedziała. Ona jest do totalnego sprawdzenia pod względem agresji do ludzi (na psy jest cięta). Całe życie mieszkała w budzie, więc raczej może się załatwiać w domu. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Modliszko, napisz do Izmir. Ona jest z Bydgoszczy. Mamy kolejnego podopiecznego... Musiałam go zabrać... A została jeszcze suka... Później napiszę więcej. -
Zapłaciłam zaległości finansowe za Rudą. Izmir, czekam na faktury ;) A teraz ważne pytanie - dotąd ogłaszaliśmu Rudą z telefonem Izmir. Monia, teraz ogłaszać z Twoim? Monia, zrób jej jakieś super zdjęcia to damy o niej ogłoszenia. Napiszcie mi też jakiś fajny opis do ogłoszeń.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tak. Darek dzwonił do mnie już wcześniej o Inowrocław ale mial problem z dojazdem. Obecnie jak szczylki będą w Łodzi to może po psiaka pojechać w najbliższą lub przyszłą sobotę. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[B]Szukamy kogoś z Tarnowskich Gór do sprawdzenia domku dla szczylka z Inowrocławia. [/B] [B]Idealnie by było gdyby domek był sprawdzony w tym tyg. to w sobotę można by dokonać adopcji. [/B]