-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Wątek Tosi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108382[/URL] -
.:: TOSIA - piękna, łagodna, domowa PITBULLKA MA SUPER DOM!!! ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/192/fd610b06b7604013.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/182/b793d2871e36db01.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/183/921c4b7147f5d826.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/193/6dfd4fbafc3b39b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/183/eb9cf953343b7555.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/183/2d127bdcc2956c2e.jpg[/IMG][/URL] -
.:: TOSIA - piękna, łagodna, domowa PITBULLKA MA SUPER DOM!!! ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Obrabiają się. ;) Zaraz wstawię. -
[B]TOSIA [/B]ok 2 letnia sunia w typie pitbulla. Jest czarna, z lekkimi pręgami. Jest przesiana białymi znaczeniami, ma cięte uszy. [B]Tosia jest wysterylizowana, zaszczepiona. [/B]W najbliższym czasie zostanie zachipowana. Tosia jest domową sunią. Obecnie przebywa w DT u Marty. Tosia została znaleziona w Pabianicach. Jak się później okazało znani są jej właściciele - rodzina meneli - niestety oni chcieli ją oddać od pewnego czasu. Tosia siedziała kilka tygodni w schronisku w Pabianicach. Wczoraj przejeliśmy ją jako fundacja i szukamy dla niej cudownego domu, bo sunia na to zasługuje. Tosia jest domowa, zachowuje czystość. Czy demoluje dom? Okaże się pewnie w najbliższych dniach. Tosia jest bardzo żywiołowa, radosna. Ciągnie na smyczy. Z zachowań na dworze jest typowym pitbullem. Tosia kocha ludzi, daje się głaskać wszędzie, robić ze sobą wszystko - ciągnąć, podnosić na ręce, wywracać itd. Ze zwierzętami raczej się nie dogaduje. Dobrze jeździ autem. Co jest ważne a czego nie oddają zdjęcia - Tosia jest baardzo mała! Sięga przed kolano i waży może ok. 15-20kg. W sprawie adopcji Tosi, proszę o kontakt ze mną: 0 501 797 018 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.fundcja-ast.pl"]www.fundcja-ast.pl[/URL]
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tosia: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/192/913bd15a38f7cd2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/183/db18e368572e9c71.jpg[/IMG][/URL] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tosia już w Warszawie :p Jest super! Napiszę więcej jak dojadę do domu. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Nie tylko Tobie :eviltong: Wstawiaj tego maila: [URL="javascript: okno('http://poczta.wp.pl/napisz.html?to=marta%40schronisko.com',10,10,640,480,1);"][COLOR=#313538][email protected][/COLOR][/URL] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Myślę, że wątek możesz założyć. Ania - LUKAN jesteś wzywana do tablicy. Pojedź ciocia do schroniska i dowiedz się o suni i zrób zdjęcia. Plis. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Natalia, teksty zaktualizuję jutro bo dziś już padam od porządków w necie. Przez pół godziny ogłaszałam Tosie na stronie fundacji... Mam u rodziców tak wolnego kompa, że ciągle mnie wywala. emiAST, rozumiem że sunia jest w schronisku w Szczecinie? Jeśli tak, to ciocia LUKAN musiałaby się wybrać z misją do tej placówki. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tosie jeszcze trzeba będzie ogłaszać ;) -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
JagnaP jak będzie kaska to i psy można brać ;) Zonke jak najbardziej ogłaszać! Ona pilnie szuka domu. Baster i Filip - nie ogłaszać. To nasze "nieadopcyjne psy". -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Andzia69, dzięki. Gdyby nie problemy finansowe a dokładnie brak kasy to można by coś jeszcze pozyskać. Jednak pomimo zbiorowych maili wysłanych z for amstaffowych niestety niewiele wpłynęło. Dlatego też zdecydowaliśmy się na Tosie - przynajmniej jest wysterylizowana i nie trzeba płacić za zabieg. Ponadto miejsce jest u Moniczki - ona jednak musiałaby się zdecydować którego psa chce na DT. Sama wiesz, że często my mamy inne zdanie niż ciotka. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Niestety my nie mamy nikogo z tamtych okolic. A zarazem bez zdjęć i opisu nie zdecydujemy sie by jechać po sunię. Za dużo mamy psów do wyciągnięcia ze schronisk a za mało możliwości. Teraz jest tylko 1 miejsce puste. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Powielanie bardzo skutkuje ;) Często jest tak, że ludzie do mnie piszą że chyba pisany był im ten pies bo wszędzie go widzieli po kilka razy :evil_lol: Co do bambaryłki. Andzia, jest tylko 1 pusty DT u Moniczki. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jakiej bambaryłki? :crazyeye: Teraz mały off topik. Cioteczki, moim marzeniem jest byśmy znowu się zmobilizowały i razem ogłaszały nasze psiaki. Jak powstał wątek i psy żeśmy ogłaszały wszystkie - odbierałam codziennie masę telefonów (m.in. dzięki temu Rocky tak szybko znalazł dom przypadkiem). Ja staram się ogłaszać psy, widzę że Natalia też bardzo pomaga. Proszę - zmobilizujmy się - Jagna P, Puma - pomocy!!! Ja może w czw odbiorę laptopa z serwisu i będę mogła po nocy działać. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jutro rano jedziemy z bugsikową po Tosię z Pabianic. Trafi do DT do Marty. Potrzebne będą ogłoszenia. Jak ktoś ma dużo wolnego czasu, to niech się zgłasza. :multi: -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Marcie, czyli Uran z forum amstaffów. :eviltong: Przecie do domu se jej nie wezmę. :diabloti: -
AMSTAFFKA - wróciła do właścicieli wysterylizowana
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Andzia, ja mam kłopoty z oszczędzaniem więc nie wiem kiedy będę mieć aparacik :evil_lol: -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Daria, jutro jadę po Tosię do Pabianic tę - Mambusiowo - Happysiową :loveu: Módl się żeby była normalna!!! -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia jak zwykle super. -
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Dałam pitbullka na forum amstaffów. -
Dreszczyk emocji dopadł nas już 100km od Poznania w stonę Gorzowa - wtedy jeździłyśmy po krawężnikach (uciekając gdzies na pobocze by szybko ewakuować się z auta). Ale hit był w drodze powrotnej jak w dobrej wierze chciałyśmy pieski na spacerek wyprowadzić :evil_lol: Cudem Bugsikowa dzień wcześniej kupiła klatkę i była w aucie, bo to dopiero by była wesoła wycieczka...
-
Skoro od 9 rano otwarte to o 9 rano jesteśmy :evil_lol: Im wcześniej tym dla nas lepiej bo nas z domu chcą wyrzucić za te wycieczki świąteczne. W sobote nam się zachciało pojechać do Poznania ale wylądowałyśmy prawie pod Szczecinem siłą rozpędu :evil_lol: Wyjechałyśmy o 5 rano a wróciłyśmy o 23.