Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Rozdzwonily sie te ludzie... Jeden dom calkiem fajnie brzmiacy pod Radomiem. Wiec szybko organizujemy sterylke i mozemy sprawdzac warunki przed adopcja.
  2. Mam prosbe, wykasujcie ogloszenia o Merlinie na alegratce bo mi ciagle dzwonia i dzwonia :)
  3. Wlascicielka Bruna jest w szpitalu. Psa oddawala rodzina.
  4. Oglosilam Tosie na kilkunastu portalach ogloszeniowych. Nawet mialam juz jedno zapytanie. Jesli ktos chce pomoc w dawaniu ogloszen bede wdziczna. Jesli ktos chce pomoc w rozwieszaniu ogloszen, wzor ktory mozna wydrukowac: [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=8bc2cce589934511][IMG]http://images27.fotosik.pl/187/8bc2cce589934511m.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7a6d2117abe2f392][IMG]http://images33.fotosik.pl/202/7a6d2117abe2f392m.jpg[/IMG][/URL]
  6. Ponownie dzwonila Pani z Warszawy. Ma przyjechac do Moniki i poznac Lole. Jednak tymczasem plakacik z ogloszeniem Loli: [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c826d9af279b02a0][IMG]http://images23.fotosik.pl/187/c826d9af279b02a0m.jpg[/IMG][/URL]
  7. Nie ma sie co zalic, bo nie do tego watek sluzy. Napiszcie w koncu ten teskt o ktory prosze juz jakis czas.
  8. Wlascicielka wiedziala o uspieniu.
  9. Andzia, wstawisz Zoche na allegro? Tu masz tekscik: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1149253_zosia_9miesieczna_amstaffka_do_adopcji.html[/URL]
  10. Wczorajsze zdjecia: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/201/991c2254e3302de5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/188/3eb3c92d8ff3dbfa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/188/cbf18197062509a2.jpg[/IMG][/URL]
  11. Dzieki. Kazda pomoc sie przyda.
  12. Tym bardziej, ze wczoraj u diablicy umiescilismy tymczasowo Zosie. Niestety nie wiedzielismy kiedy Tila przyjedzie, wiec nie bylo na co czekac. W razie co Zosie zabiore od Diablicy, ale musze wiedziec wczesniej.
  13. Jak sie uda to 200zl. Jak sie nie uda to 300zl. Dzieki Maupo.
  14. ElzaMilicz, nie liczylabym na wielki odzew niestety... Ciezko z reguly uzbierac na sterylke dla amstaffow. Malo osob chce pomagac. Nas ratuja bazarki. Ile potrzeba na sterylke?
  15. Paczka ekonomiczna :diabloti:
  16. Ciotka dobry zarys ale nie tekst. Najlepiej by bylo cos w stylu: Dnia tego i tego do schroniska trafila ta i ta. Dnia tego i tego zostala zdiagnozwowana tak i tak, wyszlo to i to. Dnia tego i tego zostala zoperowana. Zostalo zoperowane to i to. Pomiedzy ma byc lzawy teskt. Potrzebny jest madry, wiarygodny teskt - to bardziej dziala na ludzi. Z Twoim tekstem - niestety ide o zaklad, ze nawet 1zl nikt nie wplaci... Taka rzeczywistosc.
  17. Dzieki ciotka za kazda pomoc - chocby najmniejsza.
  18. Nataliaa uzierala na sterylke. Wiec brakuje jeszcze jakies 300zl.
  19. Kto sie dorzuci do sterylki? Sunia moze byc w ciazy i zabieg jest pilnie potrzebny!
  20. [B]Po raz kolejny prosze o tekst... [/B] [B]Albo chcecie zbierac pieniadze albo nie...[/B] [B]Jak wolicie olac zbieranie pieniedzy ok - ale potem by nie bylo, ze na cos jednak kasy braklo.[/B]
  21. Zocha jest niedobra do psow i terroryzuje Diabla (psa rezydenta). Jak tak dalej pojdzie to wyladuje w kojcu. Nawet na spacerze do niego wyskakuje. Do ludzi na razie ok.
  22. Rumbolinda jest umowiona na sterylizacje i zabieg entropium na czwartek (jutro).
  23. Tak. Nikt jej nie wyrzuca z DT.
×
×
  • Create New...