-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jeszcze nic nie wiem. Ale jak nie pojadą do domów to mają DT u Rudej76. Tak więc sprawa szczyli załatwiona po krótce. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Wczoraj Dariaopole zawiozła Majeczkę do nowego domu. Dziękuję! Miałam przyjemność poznać Majuśkę bo była u mnie przez 3h. Cud miód :loveu: Moniko, podsyłałam Ci Focusa z prośbą o DT dla niego - nie chciałaś go, podsyłałam Mozarta - nie chciałaś - najlepiej sama wybierz sobie psa bo ja nie umiem za Tobą trafić. ;) Swift macie podany na str fundacji. IBAN w razcie co: [B]PL [/B][COLOR=black][B]79 11602202 0000 0000 8061 3463[/B] [/COLOR] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ja nic nie zakładałam. Zdjęcia z nowych domów są tu i na wątkach poszczególnych psów. -
Mastiffka Zuza juz w swoim jedynym wymarzonym domku !!!!!!
doddy replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Ina, nie podepcz Grendelka :eviltong: -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia Zołzy (czyli teraz Astry) z nowego domu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/170/e920d5ff38c29b76.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/170/65bdc6671ba14bad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/170/2f522ad79ce6c3d4.jpg[/IMG][/URL] -
Ostatnio od 3 dni wychodzę z Astrunią na spacerniak bo chodzi z Gośką do pracy. Wczoraj więc pstryknęłam jej kilka zdjęć. Astra wyrosła fizycznie, psychicznie jeszcze jej troszku brakuje (bo Zołza dalej w niej tkwi) i powiem Wam szczerze, że gdyby ona trafiła do normalnego domu to chyba raz w miesiącu by szukała domu... Więcej nie nazywamy piesków Zołza :diabloti: Na dzień kobiet Astra dostanie klateczkę za zjedzenie kolekcji płyt dvd. A tu aniołecek: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/170/e920d5ff38c29b76.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/170/65bdc6671ba14bad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/170/2f522ad79ce6c3d4.jpg[/IMG][/URL]
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
1 sunia, 3 psy. W sobotę może 2 z nich pojadą już do nowych domów. Andzia - trzeba wstawić na bazarek i zobaczyc czy to pójdzie czy nie. Natalia, Stefka jest w Poznaniu. -
tak. Jest w Wałbrzychu u Moniki. Teraz potrzebna jej solidna kampania reklamowa.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Z Tilą nie wiadomo. Właścicielka nie raczyła się wczoraj odezwać. -
Poszukujemy nowych domów dla 4 szczeniaków po rodzicach amstaffach. Szczeniaki urodzone 4 stycznia 2008r. Są zaszczepione, odrobaczone, gotowe do adopcji. Reszta miotu została już oddana. Szczeniaki muszą znaleźć nowe domki albo DT do przyszłego tyg. Właściciel wyjeżdża. Dlaczego szczeniaczki pojawiły się na świecie? Ponieważ psy nie zostały dopilnowane w czasie cieczki... Jeżeli więc ktoś sądzi, że poradzi sobie z parką psów nawet w dużym domu - jak widać nie może być tego pewnym. Psy są k. Torunia. Kontakt do mnie. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/170/8d32703421f8db48.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/167/7f95bb394c74a799.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/167/77b987e02eb70bb9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/167/03d5e66c227cff2d.jpg[/IMG][/URL]
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Poszukujemy nowych domów dla 4 szczeniaków po rodzicach amstaffach. Szczeniaki urodzone 4 stycznia 2008r. Są zaszczepione, odrobaczone, gotowe do adopcji. Reszta miotu została już oddana. Szczeniaki muszą znaleźć nowe domki albo DT do przyszłego tyg. Właściciel wyjeżdża. Dlaczego szczeniaczki pojawiły się na świecie? Ponieważ psy nie zostały dopilnowane w czasie cieczki... Psy są k. Torunia. Kontakt do mnie. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/170/8d32703421f8db48.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/167/7f95bb394c74a799.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/167/77b987e02eb70bb9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/167/03d5e66c227cff2d.jpg[/IMG][/URL] -
[B]STEFANKA[/B] - 8 letnia sunia amstaffka. W schronisku od 05.11 06, podrzucona do schroniska. Sterylizowana, nr schroniskowy xnm 865. Stefanka jest bardzo przyjazną sunią do ludzi. Nie toleruje innych zwierząt. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/170/b8d2830a8fc1a5ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/171/12e9aeaf7dfd8751.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/167/e4f1208ce0c694b8.jpg[/IMG][/URL]
-
AMSTAFFKA - wróciła do właścicieli wysterylizowana
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Inny. Brak transportu. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Mamy jeszcze 3 -4 szczeniaki w wieku 2 miesięcy po rodzicach amstaffach. Sa pod Bydgoszczą. Pilnie do adopcji. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Zdjęć nie będzie póki albo my ich nie weźmiemy lub póki schronisko ich nie przyjmie. O psach nic a nic nie wiadomo. Ani wieku ani o zachowaniu. Te psy MUSZĄ przejść przez dom tymczasowy by móc je ogłaszać. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Koci Świat. ;) W Warszawie są do zabrania interwencją 2 pitbulle. Są u alkoholiczki. Nie wychodzi z nimi na spacer. Psy załatwiają się w domu. Na spacery nie wychodzą po 1tydzień. Jeść dostają ale na spacerki nie wychodzą. Są do zabrania ale miejsca nie ma. Ma ktoś jakiś pomysł? Bo ja nie mam. -
Znalazłam jeszcze zdjęcia z kąpieli: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/170/cd4211c650436c8a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/170/6ea2d16c96323f99.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/01212487f510010e.jpg[/IMG][/URL]
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pani Katarzyno, uprzejmie informuje że niestety się nie udało się :-( -
Beato, zapytam weta to napiszę. Chodzi o coś z przeponą. Ponieważ nie wiem dokładnie nie piszem. Co do łapy. Konsylium wynalazło: zapalenie w kości promieniowej, poprzestawiane kości nadgarstka - co za tym idzie idziemy dziś do weta by wsadzić łapę w łupki na 3 tyg. Zmieniamy antybiotyk i modliśmy się by w końcu się łapa wyleczyła.