Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Jeszcze nic nie wiem. Ale jak nie pojadą do domów to mają DT u Rudej76. Tak więc sprawa szczyli załatwiona po krótce.
  2. Dzięki Daria za wszystko! Wczoraj poznałam Majeczke - ona jest duużo ładniejsza w rzeczywistości ;) A jaka grzeczna była!!!!
  3. Ja nie leżę bo w tym tyg nie mam na to czasu. Rumba zjadła już swój półgips więc w poniedziałek założymy następny tym razem i satelite na głowę dostanie. Ogólnie Rumba jest ok. Tylko śmieciuch jest na spacerze i koty gania.
  4. Lolka, jego temat jest na forum bullterrierów: www.forum.bullterrier.pl Tam przeczytasz jaka była historia Luckyego. Pies jest znany od lat na forum. Czy decyzja była szybka, czy słuszna - nie mi to komentować. Najlepiej przeczytać jego temat i "sądzić własną miarą".
  5. Wczoraj Dariaopole zawiozła Majeczkę do nowego domu. Dziękuję! Miałam przyjemność poznać Majuśkę bo była u mnie przez 3h. Cud miód :loveu: Moniko, podsyłałam Ci Focusa z prośbą o DT dla niego - nie chciałaś go, podsyłałam Mozarta - nie chciałaś - najlepiej sama wybierz sobie psa bo ja nie umiem za Tobą trafić. ;) Swift macie podany na str fundacji. IBAN w razcie co: [B]PL [/B][COLOR=black][B]79 11602202 0000 0000 8061 3463[/B] [/COLOR]
  6. Lucky 2 dni temu został uśpiony z powodu agresji.
  7. Ja nic nie zakładałam. Zdjęcia z nowych domów są tu i na wątkach poszczególnych psów.
  8. Ina, nie podepcz Grendelka :eviltong:
  9. Zdjęcia Zołzy (czyli teraz Astry) z nowego domu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/170/e920d5ff38c29b76.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/170/65bdc6671ba14bad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/170/2f522ad79ce6c3d4.jpg[/IMG][/URL]
  10. Ostatnio od 3 dni wychodzę z Astrunią na spacerniak bo chodzi z Gośką do pracy. Wczoraj więc pstryknęłam jej kilka zdjęć. Astra wyrosła fizycznie, psychicznie jeszcze jej troszku brakuje (bo Zołza dalej w niej tkwi) i powiem Wam szczerze, że gdyby ona trafiła do normalnego domu to chyba raz w miesiącu by szukała domu... Więcej nie nazywamy piesków Zołza :diabloti: Na dzień kobiet Astra dostanie klateczkę za zjedzenie kolekcji płyt dvd. A tu aniołecek: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/170/e920d5ff38c29b76.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/170/65bdc6671ba14bad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/170/2f522ad79ce6c3d4.jpg[/IMG][/URL]
  11. 1 sunia, 3 psy. W sobotę może 2 z nich pojadą już do nowych domów. Andzia - trzeba wstawić na bazarek i zobaczyc czy to pójdzie czy nie. Natalia, Stefka jest w Poznaniu.
  12. tak. Jest w Wałbrzychu u Moniki. Teraz potrzebna jej solidna kampania reklamowa.
  13. Z Tilą nie wiadomo. Właścicielka nie raczyła się wczoraj odezwać.
  14. Poszukujemy nowych domów dla 4 szczeniaków po rodzicach amstaffach. Szczeniaki urodzone 4 stycznia 2008r. Są zaszczepione, odrobaczone, gotowe do adopcji. Reszta miotu została już oddana. Szczeniaki muszą znaleźć nowe domki albo DT do przyszłego tyg. Właściciel wyjeżdża. Dlaczego szczeniaczki pojawiły się na świecie? Ponieważ psy nie zostały dopilnowane w czasie cieczki... Jeżeli więc ktoś sądzi, że poradzi sobie z parką psów nawet w dużym domu - jak widać nie może być tego pewnym. Psy są k. Torunia. Kontakt do mnie. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/170/8d32703421f8db48.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/167/7f95bb394c74a799.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/167/77b987e02eb70bb9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/167/03d5e66c227cff2d.jpg[/IMG][/URL]
  15. Poszukujemy nowych domów dla 4 szczeniaków po rodzicach amstaffach. Szczeniaki urodzone 4 stycznia 2008r. Są zaszczepione, odrobaczone, gotowe do adopcji. Reszta miotu została już oddana. Szczeniaki muszą znaleźć nowe domki albo DT do przyszłego tyg. Właściciel wyjeżdża. Dlaczego szczeniaczki pojawiły się na świecie? Ponieważ psy nie zostały dopilnowane w czasie cieczki... Psy są k. Torunia. Kontakt do mnie. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/170/8d32703421f8db48.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/167/7f95bb394c74a799.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/167/77b987e02eb70bb9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/167/03d5e66c227cff2d.jpg[/IMG][/URL]
  16. [B]STEFANKA[/B] - 8 letnia sunia amstaffka. W schronisku od 05.11 06, podrzucona do schroniska. Sterylizowana, nr schroniskowy xnm 865. Stefanka jest bardzo przyjazną sunią do ludzi. Nie toleruje innych zwierząt. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/170/b8d2830a8fc1a5ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/171/12e9aeaf7dfd8751.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/167/e4f1208ce0c694b8.jpg[/IMG][/URL]
  17. Mamy jeszcze 3 -4 szczeniaki w wieku 2 miesięcy po rodzicach amstaffach. Sa pod Bydgoszczą. Pilnie do adopcji.
  18. Na wątku ogólnym jest, że Merlin ma przejśc przez fundacje. Jak jest zmiana planów to piszcie. Ja lubię konkrety. A Panią Patrycję odwiedzę tak czy siak bo jest chętna głównie na Tilę (ale jeszcze nie wiadomo czy on w końcu nie zostanie u właścicieli). Jak nie to ma się zastanowić nad Merlinem.
  19. Zdjęć nie będzie póki albo my ich nie weźmiemy lub póki schronisko ich nie przyjmie. O psach nic a nic nie wiadomo. Ani wieku ani o zachowaniu. Te psy MUSZĄ przejść przez dom tymczasowy by móc je ogłaszać.
  20. Kataryna, mam prośbę zmień tytuł. Potrzebne nam wsparcie finansowe na leczenie. Już 1000zł wydałam na Rumbusie a przynajmniej drugie tyle będzie bankowo potrzebne.
  21. Koci Świat. ;) W Warszawie są do zabrania interwencją 2 pitbulle. Są u alkoholiczki. Nie wychodzi z nimi na spacer. Psy załatwiają się w domu. Na spacery nie wychodzą po 1tydzień. Jeść dostają ale na spacerki nie wychodzą. Są do zabrania ale miejsca nie ma. Ma ktoś jakiś pomysł? Bo ja nie mam.
  22. Znalazłam jeszcze zdjęcia z kąpieli: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/170/cd4211c650436c8a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/170/6ea2d16c96323f99.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/170/01212487f510010e.jpg[/IMG][/URL]
  23. Pani Katarzyno, uprzejmie informuje że niestety się nie udało się :-(
  24. Beato, zapytam weta to napiszę. Chodzi o coś z przeponą. Ponieważ nie wiem dokładnie nie piszem. Co do łapy. Konsylium wynalazło: zapalenie w kości promieniowej, poprzestawiane kości nadgarstka - co za tym idzie idziemy dziś do weta by wsadzić łapę w łupki na 3 tyg. Zmieniamy antybiotyk i modliśmy się by w końcu się łapa wyleczyła.
×
×
  • Create New...