-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Eee bo Gracja na nia wolac w miejscu publicznym az nie wypadalo... A Zocha pasowala do cyrku jaki robila -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzieki. Bedzie na sterylke. Rumba umowiona na sterylke i operacje oczu na czwartek. Ponadto odtransportowalismy Gracje do DT. Zostala przemianowana na ZOCHE, bo Gracji w niej nie ma ni w zab. To totalna niewychowana Zocha. -
MŁoda Astka - Wyrzucona Z Samochodu - Wawa . ma dom
doddy replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Sunia - Gracja nie jest z pewnoscia... Zostala przezwana na ZOCHE - to takie akuratne imie do niej :diabloti: Zocha ma ok. 9 miesiecy. Jest malo wychowana... Odstawilismy ja do domu tymczasowego i czekamy na wiesci. Zosi pilnie potrzebna sterylka, bo moze byc w ciazy. Tatuazu ani chipa sunia nie ma. -
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dzis dzwonila Pani z Warszawy o Lole. Za kilka dni chcialaby przyjechac i ja poznac. Ale konkurs na najlepszy dom nadal trwa :diabloti: -
Łódź Ast Rufus,UNIKNął PSYCHOPATY,w końcu ma dom!!!!
doddy replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Jak z badaniami? -
Arka, jeszcze astowa ciotka zostaniesz :evil_lol: W Lodzi na Kosodrzewiny (nazywaja to hotelem, choc dla mnie to bardziej schronisko) jest bardzo podobny pies do Fobosa. Mozecie robic podmianke. ;)
-
MŁoda Astka - Wyrzucona Z Samochodu - Wawa . ma dom
doddy replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Eeee nie brakuje. 140 czeka w schroniskach. :evil_lol: -
MŁoda Astka - Wyrzucona Z Samochodu - Wawa . ma dom
doddy replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ciotka Ina nazwala sunie Gracja - bo tak glupio nazywac ja astka... Dla Gracji wynajduje coraz to nowe domki tymczasowe. Jak na razie ma 2 do wyboru. Tak czy siak, zabieramy ja po poludniu. Wazne tylko by udalo sie zebrac kase na sterylke, szczepienia i chip bo u nas niestety bida panuje... -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Niech bedzie Gracja. Ciocia o jej plakaciki tez Cie poprosze ale zrobie jej jakis lepsiejszych zdjec. -
MŁoda Astka - Wyrzucona Z Samochodu - Wawa . ma dom
doddy replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Maupo (jak dziwnie mi sie to pisze...), a jak zachowanie suni w domu? Zalatwiala Ci sie? Cokolwiek mozesz napisac? Myslisz, ze moglaby zamieszkac w domu z psami i kotami? -
MŁoda Astka - Wyrzucona Z Samochodu - Wawa . ma dom
doddy replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ja psow sie nie boje. :eviltong: Wiec ja uratuje. Ja tylko niezbyt lubuje sie w prawie psach - tj. takich ponizej 40cm. :diabloti: -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Mamy kolejna podopieczna. Sunia, wczoraj wyrzucona z auta w Wawie na Polach Mokotowskich. Na razie umieszcze ja u Beaty w kojcu ale szkoda mlodej by sie marnowala w budzie. Moze jakis warszawiak da jej domek tymczasowy? Zbieramy na sterylke. I jakies imie musimy wymyslic. [URL=www.fotosik.pl][img]http://images26.fotosik.pl/187/a4dae1020cc2d164.jpg[/img][/URL] -
MŁoda Astka - Wyrzucona Z Samochodu - Wawa . ma dom
doddy replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Co by piekna astusia nie musiala bac sie cioci Maupy i jej zoo, ciotka doddy ja zabierze po poludniu. :eviltong: Zbiorke na sterylke oglaszajcie :diabloti: -
MŁoda Astka - Wyrzucona Z Samochodu - Wawa . ma dom
doddy replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Jak beda zdjecia to sie zaczne zastanawiac :diabloti: -
.:: TOSIA - piękna, łagodna, domowa PITBULLKA MA SUPER DOM!!! ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzieki ciotka. Ja ja oglosilam i dalam do warszawskiej Wyborczej na pt i na jutro do Oferty. -
staruszek staffik - Kazio, zostaje u Sylwi!!! :)
doddy replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Ciotka, to trzeba isc do nowej szkoly :) -
staruszek staffik - Kazio, zostaje u Sylwi!!! :)
doddy replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Ruda, wstaw jakies zdjecia Kazia z Czeslawem. -
[FONT=Arial][FONT=Verdana][SIZE=2]Kontakt p. Jola 791004484.[/SIZE][/FONT][/FONT]
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
W piatek spotkalysmy sie z Jola w Poznaniu (podwiozla rottke ze schroniska, ktora pomagalismy przetransportowac do Wawy). Przy okazji Jola obiecala zdjecia swojej corci. Malina mieszka z Lolkiem a teraz ma tez nowa starsza kolezanke rottke. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/200/8c24584faa4873cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/200/2d3731f5bef27d5e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/187/923f7d206a83a2d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/186/e99f308fada75a95.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/187/f59ca93c41f38a38.jpg[/IMG][/URL] -
Sniezynka Amstaffcia-NIE MA SIATKÓWKI w oczkach-ale ma WSPANIALY DOM
doddy replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
W piatek spotkalysmy sie z Jola w Poznaniu (podwiozla rottke ze schroniska, ktora pomagalismy przetransportowac do Wawy). Przy okazji Jola obiecala zdjecia swojej corci. Malina mieszka z Lolkiem a teraz ma tez nowa starsza kolezanke rottke. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/200/8c24584faa4873cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/200/2d3731f5bef27d5e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/187/923f7d206a83a2d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/186/e99f308fada75a95.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/187/f59ca93c41f38a38.jpg[/IMG][/URL] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Nie wyslalam. :p Ostatnio bylam na urlopie. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jesli ktos ma jakies bazarki do rozliczenia ze mna, to niech pisze na pw bo dorwalam sie do konta i w koncu moge potwierdzic.