Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Raczej inna. Choc podobna. Koperek sprawdz "stan" bullowatych jak bedziesz.
  2. Eee bo Gracja na nia wolac w miejscu publicznym az nie wypadalo... A Zocha pasowala do cyrku jaki robila
  3. Dzieki. Bedzie na sterylke. Rumba umowiona na sterylke i operacje oczu na czwartek. Ponadto odtransportowalismy Gracje do DT. Zostala przemianowana na ZOCHE, bo Gracji w niej nie ma ni w zab. To totalna niewychowana Zocha.
  4. Sunia - Gracja nie jest z pewnoscia... Zostala przezwana na ZOCHE - to takie akuratne imie do niej :diabloti: Zocha ma ok. 9 miesiecy. Jest malo wychowana... Odstawilismy ja do domu tymczasowego i czekamy na wiesci. Zosi pilnie potrzebna sterylka, bo moze byc w ciazy. Tatuazu ani chipa sunia nie ma.
  5. Dzis dzwonila Pani z Warszawy o Lole. Za kilka dni chcialaby przyjechac i ja poznac. Ale konkurs na najlepszy dom nadal trwa :diabloti:
  6. Arka, jeszcze astowa ciotka zostaniesz :evil_lol: W Lodzi na Kosodrzewiny (nazywaja to hotelem, choc dla mnie to bardziej schronisko) jest bardzo podobny pies do Fobosa. Mozecie robic podmianke. ;)
  7. Eeee nie brakuje. 140 czeka w schroniskach. :evil_lol:
  8. Ciotka Ina nazwala sunie Gracja - bo tak glupio nazywac ja astka... Dla Gracji wynajduje coraz to nowe domki tymczasowe. Jak na razie ma 2 do wyboru. Tak czy siak, zabieramy ja po poludniu. Wazne tylko by udalo sie zebrac kase na sterylke, szczepienia i chip bo u nas niestety bida panuje...
  9. Niech bedzie Gracja. Ciocia o jej plakaciki tez Cie poprosze ale zrobie jej jakis lepsiejszych zdjec.
  10. Maupo (jak dziwnie mi sie to pisze...), a jak zachowanie suni w domu? Zalatwiala Ci sie? Cokolwiek mozesz napisac? Myslisz, ze moglaby zamieszkac w domu z psami i kotami?
  11. Ja psow sie nie boje. :eviltong: Wiec ja uratuje. Ja tylko niezbyt lubuje sie w prawie psach - tj. takich ponizej 40cm. :diabloti:
  12. Mamy kolejna podopieczna. Sunia, wczoraj wyrzucona z auta w Wawie na Polach Mokotowskich. Na razie umieszcze ja u Beaty w kojcu ale szkoda mlodej by sie marnowala w budzie. Moze jakis warszawiak da jej domek tymczasowy? Zbieramy na sterylke. I jakies imie musimy wymyslic. [URL=www.fotosik.pl][img]http://images26.fotosik.pl/187/a4dae1020cc2d164.jpg[/img][/URL]
  13. Co by piekna astusia nie musiala bac sie cioci Maupy i jej zoo, ciotka doddy ja zabierze po poludniu. :eviltong: Zbiorke na sterylke oglaszajcie :diabloti:
  14. Jak beda zdjecia to sie zaczne zastanawiac :diabloti:
  15. Dzieki ciotka. Ja ja oglosilam i dalam do warszawskiej Wyborczej na pt i na jutro do Oferty.
  16. Namiary juz przekazane. Pani Alicja bedzie dzwonic.
  17. Ciotka, to trzeba isc do nowej szkoly :)
  18. Ruda, wstaw jakies zdjecia Kazia z Czeslawem.
  19. [FONT=Arial][FONT=Verdana][SIZE=2]Kontakt p. Jola 791004484.[/SIZE][/FONT][/FONT]
  20. Napisalam do nich maila. Jeszcze nie przekazalam. Dopiero wracaja z Francji... Dzis przekaze nr tel.
  21. W piatek spotkalysmy sie z Jola w Poznaniu (podwiozla rottke ze schroniska, ktora pomagalismy przetransportowac do Wawy). Przy okazji Jola obiecala zdjecia swojej corci. Malina mieszka z Lolkiem a teraz ma tez nowa starsza kolezanke rottke. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/200/8c24584faa4873cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/200/2d3731f5bef27d5e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/187/923f7d206a83a2d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/186/e99f308fada75a95.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/187/f59ca93c41f38a38.jpg[/IMG][/URL]
  22. W piatek spotkalysmy sie z Jola w Poznaniu (podwiozla rottke ze schroniska, ktora pomagalismy przetransportowac do Wawy). Przy okazji Jola obiecala zdjecia swojej corci. Malina mieszka z Lolkiem a teraz ma tez nowa starsza kolezanke rottke. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/200/8c24584faa4873cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/200/2d3731f5bef27d5e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/187/923f7d206a83a2d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/186/e99f308fada75a95.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/187/f59ca93c41f38a38.jpg[/IMG][/URL]
  23. Nie wyslalam. :p Ostatnio bylam na urlopie.
  24. Jesli ktos ma jakies bazarki do rozliczenia ze mna, to niech pisze na pw bo dorwalam sie do konta i w koncu moge potwierdzic.
×
×
  • Create New...