Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Łapa zostawiona już w spokoju. Rumba będzie po prostu kuleć. Raczej to coś starego. Jak chodzi normalnie to kulawizny nie widać, dopiero jak dłużej pobiega.
  2. Czy wiadome jest dlaczego Odi jest ciągle taki chudy?
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/207/0bdd9c4108852c7a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/207/be0e5b36f3deeb2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/207/f610d4f8024c7dce.jpg[/IMG][/URL]
  4. Dobrze że się chłopakowi udało. Oby miał dom jeszcze na długie lata.
  5. Anitko, jak Arka bana nie dostała to Tobie też pewnie nie dadzą. Zresztą za co? Normalnie w sumie napisałaś.
  6. A co zmajstrowałaś?
  7. Andzia, tylko w ogłoszeniu jest zapis, że adoptuje pitbulla a nie amstaffa. Ale moze jej wszystko jedno... Polecam sprawdzic dobrze ten mail, bo nie brzmi dobrze.
  8. Napisz coś więcej :cool1:
  9. Tosiu, czy udało się coś po tym nr chipa coś namierzyć czy mamy spróbować?
  10. Nie ma. Nikt nic nie robił. Może Pit-R6 w wolnej chwili zrobi Alterkowi.
  11. Śmieliśmy się z tego :lol: Tu miało być coraz gorzej a dziś kreatynina w normie i mocznik 150 :p
  12. Chyba soczku... Do domu Altera można dojechać raczej tylko autem, więc spotkanko było bardzo kulturalne. Dziękuję Wam wszystkim za spotkanie. Alter jest OLBRZYMI!!! Ewatonieja, polecam Ci kiedyś umówić się z Piotrem i Alterem i go zobaczyć. Ja go nie widziałam kilka miesięcy i straasznie się zmienił! Zmężniał, przytył i wygląda jak molos. Dalej niuniek jest aniołkiem!
  13. Beata, Rumba zmieniła się w krokodylo - żyrafę to taki skutek uboczny sterylizacji :diabloti:
  14. O co chodzi? Oddałaś go do adopcji? Bo rozumiem iż nie uśpiałaś skoro jeszcze kilka dni mu dałaś.
  15. Nie ma problemu. Mozemy uzyczyc konta. Wystarczy dopisek LUCKY. Wystawiłam takze Luckyego do adopcji wirtualnych.
  16. Dziś jest imreza u Alterowych z okazji kolejnych urodzin. Tak więc na 15 ciotki jadą wyściskać rudaska.
  17. Ja nie mam nawet jednego choćby dla swoich bo wszystkie poszły z psami do adopcji.
  18. Fajniejsze są wizyty poadopcyjne. ;)
  19. Ja będzie tak rosnąć, to niedługo pod doga będziemy ją podciągać :lol: Już wysokość amstaffki przekroczyła.
  20. Ile ona może mieć wzrostu? Bo na zdjęciach na wysoką dziewczynkę wygląda.
  21. Aaaa a ja zrozumiała, że psa z kolczatką nie ma :lol:
  22. Na wątku przez Ciebie podanym jest zapis, że już go nie ma w schronisku. Jest więc czy nie? Kto ma bardziej sprawdzone informacje?
  23. Nic nie wiemy o tym białym.
  24. Na hotel to była zrzutka na początku tego wątku... Nie przypominam sobie by byli wpłacający.
  25. To pojedzcie na wizytę poadopcyjną.
×
×
  • Create New...