Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Chyba dzwonili wlasciciele do tego pierwszego domku, bo Ci Panstwo do mnie pisali, ze dziekuja za kontakt. Na razie jeszcze nic nie wiem. Mieli informowac jak dalej sprawy sie potocza.
  2. Ooo przypomnial sobie, ze mial psa? Debil. Teraz to se moze pomarzyc. :diabloti:
  3. Kobitki, ja widze fotke. Dzis Rumba zostala wysterylizowana i ma zoperowane entropium.
  4. Wybaczamy :) Juz sie przyzwyczailismy, ze jestesmy osamotnieni na naszych watkach. Tosia nadal u Marty. Skonczyla branie antybiotykow. Dzwonia o nia, ale jak na razie nie bylo jeszcze domu ze zlotymi klamkami.
  5. Wstawie Ci go na strone. Napisz teskt jaki chcesz by zamiescic.
  6. [quote]A co przewidywałyście? Od poczatku mówiłam ze szukam dla niego domu.[/quote] Pytanie jest jak najbardziej trafne, tylko adresat zly. Ksenko przeczytaj pierwsze strony tego watku. To nie Fundacja AST umiescila u Ciebie. Jesli masz wiec pretensje, to kieruj je do kogos innego. Dzieki nam ten pies zostal w koncu wykastrowany. Nie mam Twojego konta, jak je dostane wysle Ci 150zl jako zwrot za zabieg.
  7. Tamten byl z Rawy Mazowieckiej.
  8. Ksenko, faktura doszla. Napisz nr konta to Ci przesle 150zl. Fundacja AST zajmuje sie pomoca - jaka? Mozesz przeczytac w statucie. Psow wyadoptowalismy sporo. Ale zarazem psow mlodszych niz Lucky. Psow w jego wieku nie wyadoptowalismy... ani jednego. Czy my umiescilismy u Ciebie Luckyego? Czy my Ci pozniej pomoglismy? Bo Wasza fundacja go olala? Doddy, nie siedzi non stop przy kompie. Ale ma telefon wlaczony 24h. Wystarczylo zadzwonic. Czy ksenka jest bee? Nie wiem. Nie znam Cie, wiec nie mi Cie oceniac. Jestem w stanie zrozumiec, ze nie mozesz trzymac Luckyego dlatego nie neguje Twojej postawy a tylko ja przemilczam.
  9. I sa kolejne wplaty na Tileczke. Jednak ogloszenie na stronie fundacji czasami pomaga. MONIKA KILJAŃSKA-WRONA - 100zl MISTER S.C. ELŻBIETA RYŚ - 100zl RAZEM na koncie fundacji jest: 395zl.
  10. Jak ktos bedzie dokladac do hotelu to oczywiscie, ze mozna go umiescic. Ale prawda jest taka, ze do pomocy finansowej pewnie chetnych nie bedzie. Pchajacych sie do adopcji pewnie tez nie... Kolejna kwestia to hotel. Kto by go w nim dogladal? Przeciez pod Szczecin go nie damy, juz wystarczy ze Sevenek musial siedziec w jakims syfie, ze zlapal grzybice i tone pchel...
  11. Niestety ja nie mam jak pomoc. Nie przewidzielismy, ze Ksenka podejmie taka decyzje. A co z domem, ktory byl na niego chetny?
  12. Mi Marta pisala, ze miala isc do domu. Nie poszla?
  13. No Zocha... Juz mi sie mylnelo z Tosia (Tosia tez u nas jest). Dobrze, ze jej z Czesiem nie pomylilam...
  14. On teraz jest na podworku, w schronisku tez bedzie na podworku.
  15. Jak juz mu "rodzine" dorabiamy to kolejny: [IMG]http://1.1.1.3/bmi/images30.fotosik.pl/184/316630bf6123a916.jpg[/IMG]
  16. Ada sie robi coraz piekniejsza na tych zdjeciach! I jaka ladna z niej asteczka.
  17. Jakies przewrazliwione jestescie... ja nie widze nigdzie awantury w tym watku. DT czeka.
  18. Koperek wstawiaj zdjecia ;) Na staffika domki jakies ma ruda76. Mamy zabierac staffika i szczeniaka? Czy raczej nic im nie grozi w schronie?
  19. Rozliczenie z dn.1-2/04/08 DRACA - 30zl (bazarek) RAZEM na koncie Fundacji AST jest: 195zl.
  20. Tak, zostalismy poproszeni o finansowa piecze czyli udostepnienie nr konta. Oczywiscie jest to aktualne. Ponadto sunia ma trafic do diablicy do Warszawy do DT, ktorej zakupimy klatke dla Tili oraz bedziemy czynnie pomagac w opiece medycznej oraz w szukaniu domu.
  21. Wziac na dom tymczasowy albo oplacac hotel do czasu znalezienia domu. Ewentualnie migiem znalezc nowego opiekuna dla niego.
  22. Pies, znaleziony w swieta pod Wroclawiem. Obecnie przebywa w kojcu u hycla i czeka na miejsce w schronisku... Ma ok. roku, sika jak dziewczynka. Do ludzi i zwierzat lagodny. PILNIE POTRZEBNY DT, INACZEJ PIES TRAFI DO SCHRONISKA. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/186/c82c4df091eeda09.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/200/2c15dc4119ab42bb.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...