Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Dzięki ciocia. Ja też mam 80 wydrukowanych do wieszania. Komu jeszcze plakaciki wysłać? Jest problem z Luxem... Jak w ciągu kilku dni nie znajdzie się dom tymczasowy jest rozpatrywane uśpienie... Zasponsorowaliśmy mu operacje za 1000zl ale niestety... nie ma kto go rehabilitowac w schronisku a pies cierpi... nie chce wstawać. Ja już kurde nie wiem co robić... Psów masa i nic nie idzie ku lepszemu :-(
  2. Makatka, dziękujemy! Ciotki, jest katastrofa w adopcjach... W tym miesiącu tylko Czesio poszedł do adopcji... Domki tymczasowe się wycofują. Zosia teraz w kojcu i moknie bo nie chce wejść ani do budy ani nawet pod dach... [B]Proszę pomóżcie w ogłaszaniu![/B]
  3. Ja myślę, że wielu z nas roni teraz łzy za Ewę...
  4. Ja też idę spać, bo ryczę jak czytam post Vektry o Kano... [*]
  5. Z jednej strony mam ochotę na urlop po kilku adopcjach, z drugiej tyle psów w schroniskach... Sama nie wiem co robić... Ciebie też kobieto podziwiam, że na 4 tury latasz. Następną powinniśmy Ci dać sunię co się z Focusem dogada (bo on to chyba u Ciebie pobędzie aż do wyleczenia). Będziesz mogła na 3 tury latać. Se rase wybrałyśmy :evil_lol: Jedyne pocieszenie, że jest wiosna.
  6. Dobrze, że chociaż dzwonili. Czy daje radę... gdyby nie pieski byłoby prościej. A tak codziennie jakieś sensacje niestety i to nawet nie tyle o pieski co o ludzi, domki tymczasowe itd. W pewnym momencie zastanawiałam się, czy jest sens ciągnąć te tymczasy u obcych. Nie wychodzi to bowiem na dobre. Przez tymczasiki mam jeżdżenia 50 razy więcej niż normalnie. Powoli zaczynam mieć dość, bo codziennie coś komuś zawieźć, coś komuś kupić itd. ale cóż, w końcu takie hobby se wybrałam to teraz cierpię... W każdym razie na razie nowych piesków nie bierzemy do Wawy, bo jeszcze nie wiem ile ostatecznie wyląduje w kojcach z DT. A ponadto jest straszny zastój w adopcjach... bo w dzwoniących jest faza wykwitu... głupoty...
  7. Daria dzwonili do Ciebie czy się przestraszyli?
  8. Tak. To jest ta Shila. Jak będę mieć jakieś zdjęcia to jej wątek założę. Na razie Monika dzwoniła, że sunia jojczy non stop.
  9. Kurcze, dziś sam dzień głupoty... Odebrałam dziś ok.10-15 głupich telefonów. Od ludzi, którzy poszukiwali psów na prezenty po takich co chcieli domowego pitbulla wsadzić do kojca do pilnowania... Gosia, zrób zdjęcia, poobserwuj a my poogłaszamy. Po Asie mam straszny sentyment do Waszych bullowatych. Lola zresztą także jest super dziewczynka.
  10. Byłeś piękny, dostojny, ale przede wszystkim kochany... [img]http://img73.imageshack.us/img73/2205/zniczsercemk2ui7bd8.gif[/img]
  11. Gosia, koszmar jest totalny. Jedyne pocieszenie, że bardzo fajna kobieta przed chwilą o Lolę dzwoniła. Chce ją odwiedzać w lecznicy. Problem... ma kota... więc musimy je poznać i zobaczyć co będzie. Co do pitusi, rób zdjęcia, odczytuj tatuaż i będziemy myśleć. Ehhh
  12. Jak sobie nie kupię aparaciku to widzimy się w poniedziałek :) Myślę o kupinie bo bez aparatu jak bez ręki.... Shila w DT, choć nie wiem czy na długo bo nie dogaduje się z sunią rezydentką. Na sterylce... miot 20 maluszków... Ma od nas chipa. Zosia natomiast wylądowała w kojcu u Beaty bo ją Diabeł gnębił...
  13. Lola jest w stanie niezłym. Wyniki ma jescze w normie, więc w dobrym momencie rozpoczęliśmy leczenie. Lola jest na Strzeleckiego, więc może któregoś dnia Ina miałabyś czas na zdjęcia? To bym się z nią przesmrodziła do Ciebie :razz: Shila ma dziś sterylkę i chipowanie.
  14. Sally to mix amstaffa, szczylek. Pisała do nas, że jej znajoma pielęgniarka jest nią zainteresowana. Jednak Sally zamieszkała docelowo w Łodzi.
  15. Ciotka, jak zbiórka na lustrzankę? I gdzie fotki!!!!????
  16. Pomyśl o występie w gazetach ale promując naszą fundację a nie jakieś goooopie schroniska. :p
  17. Halooo gdzie jakieś kolejne zdjęcia? :eviltong:
  18. Jeśli druga cyfra musi być N to na 100% Jest XNN Co do cyfr to bankowo jest 3 na początku i 1 na drugim miejscu. Ostatnia cyfra bankowo 6 lub 8.
  19. Loleczka ma pecha... 2 razy w schronisku... a teraz... wróciła do nas bo jedno z dzieci ma alergię. Na domiar zlego ma babeszje. Wczesne stadium ale ma... Jest w Klinice. Zostanie tam do wyleczenia. Dzis starałam się odczytać znowu tatuaż i XRN 318 XRN 316 XBN 318 XBN 316 Takie kombinacje obstawiam. Plis sprawdzie. Chodzi mi o sterylke.
  20. Mrówa - szaaalona kobieto :lol: DONka będziesz mieć? Stadko powiększasz? Co to za DONek? Opowiadaj. I więcej zdjęć wstawiaj.
  21. Ewa, wielu ludzi jest z Tobą myślami. Wiele pewnie takich ja ja, cichych wielbicieli Twoich opowiastek, zdjęć a przede wszystkich małym fan clubem psów.
  22. Ta łysawana sunia ma nużeńca, grzybice lub świerzba?
  23. Dziękować Ci dobra kobieto :loveu: Plakaty wyślemy może nawet jutro :razz:
  24. Shila z Korabiewic pojechała do Bugsikowej. Darła się całą drogę... Jest wielka jak samochód ciężarowy :lol: Lola pojechała... do lecznicy... ma babeszje... A to dopiero wtorek...
  25. Domu tymczasowego ;) Stały nadal szukany. Ale Zocha jako pies problemowy nie może iść do normalnego domu. Musi iść do kogoś kto od początku pójdzie z nią na szkolenie i nie da sobie wejść na głowę. Mar.gajko dziękujemy za wpłatę.
×
×
  • Create New...