Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. No Rumba lubi u mnie spać... teraz np. ma wyłysienia na bokach :roll: Ale jak ją weźmie taki jeden domek to ją oddam... a jak jakiś obcy to oddam... ale wyleczoną. :eviltong:
  2. Ciotki, jeśli będziecie w schronisku poróbcie zdjęcia kolejnym bullowatym. Jest ich troszkę więcej niż na zdjęciach. Powoli myślę by choć niektórym pomóc. Najgorsze, że mamy strasznie dużo bullowatych... :roll:
  3. Do Tytuska nie dzwoniłam bo nie mam czasy :oops: Dziś została wysterylizowana Zosia, jak wiedzą niektórzy jest na nią chętna rodzina z Warszawy. Dziękuje soldatowi i andzi za składkę na zołzy sterylkę. Lola została dziś adoptowana. Jeśli Tosia znajdzie domek musimy zabrać sunię z Korabiewic. Daria, na kiedy jest płatne ogłoszenie w Wyborczej? Natalia, dziękuje za pomoc w postaci bazarków bo m.in. za Twoje fundusze zamieściłyśmy ogłoszenie na nasze pitusie. Koszt 10,50zl. 10 maja w Krakowie będzie MAJÓWKA Z AMSTAFFEM. Będzie impreza w pubie, a dochód z niej będzie na nasze psy. Ponadto Ina przygotowała plakaty na miasto. Jeśli ktoś ma dostęp do druku (format A3), cyfrowego to niech pisze! Potrzebna nam pomoc w drukowaniu bo jak zwykle jest dupa z finansami. A ponadto ja potrzebuję urlopu od piesków i nowej pracy :p
  4. Od kilku dni rozmawiałam z Anią do której w razie co Tila ma trafić na tymczas w Warszawie. Ania przetrzymuje nam akurat Zosię. I tak sobię myślę, że warto by było już ogłaszać Tilę. Otóż zawsze najlepiej ją rehabilitować po domowemu, skupić się tylko na niej. Ponadto sunia może też długo szukać domu, bo niektórzy wolą adoptować zdrowe psy. Tak więc, może zróbmy jej małą kampanię. Jak ktoś podeśle tekst i dobre zdjęcia (w ciut większej rodzielczości) to możemy jej plakacik do wieszania zrobić a także poogłaszać w necie.
  5. Jak nie kijem to parówką go! Daj mu smakołyka :eviltong:
  6. Zostaw Gosiu. W razie co może Tosia skorzysta. W szoku jestem, że Tosiowa też jeszcze nie ma domu. Ona tak strasznie mi się podoba :placz: Ale dobrze, że Loli się udało! Oby do końca życia miała dobry dom. Gosia, masz rację - ja też nie chcę prezentów w postaci bullowatych od Ciebie :diabloti:
  7. Natalka, Hania napisała że w poniedziałek miały być wyniki krwi stąd z ciekawości pytam czy wszystko dobrze. Ja wolę zadawać tego rodzaju pytania, niż hopać :)
  8. Jej bliźniacza siostra czeka, choć mogła by już się powoli wyprowadzić do nowego domu... (bo ta z Korabiewic czeka). Jak widać jak pies fajny to i domki się zgłaszają.
  9. Ciotka, a tak BTW to Lola jest super. W szoku byłam jaka to grzeczna, domowa sunia. Bankowo spała w łóżeczku. Oj jak się wierciła, oj jak się kręciła, jak próbowała się wepchnąć gdzieś. Na spacerze wulkan, ciągnik, w domu - jakby jej nie było. Taki anioł, że szok. Nawet w nowym domu czuła się jak u siebie. Nawet nie chodziła tylko albo się kładła albo się przytulała. As i ona to świetne poznaniaki :loveu:
  10. Lola ma domek :) Otóż dziś był swoisty konkurs na nowy dom dla niej. Zjechały się rodziny chętne do jej adopcji. Widząc jednak reakcje Loli na dziewczynkę w wieku 13 lat, z którą Lola miala ostatnio kontakt nie można jej było wydać w inne ręce. Lola się przytulała, czuła w nowym domu jak u siebie. Rodzice byli na sunię zdecydowani. Tak więc Lola ma dom. A ja trzymam kciuki by wszystko było dobrze.
  11. [B]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463 ul. Żwirki i Wigury 1b/37 02 - 143 Warszawa[/B] Dziękuję.
  12. Dzięki ciotka!!! Na Ciebie zawsze można liczyć. :loveu:
  13. IH nie czuj się winna.
  14. Formalnie jest zakaz. A to, że psy są przewozone to inna bajka. W każdym razie ode mnie by psa w życiu nie dostali bo bym się bała o zycie psa i nie zgodziłabym się na ryzykowanie życia psa. Tomek przewiózł psa, na razie żyje. W Anglii raz na jakiś czas są "czystki", że na dane królestwo są patrole i są tępione amstaffy i pitbulle. Stąd psa można w sumie, ale może się też zdarzyć ze tylko do czasu.
  15. Może ktoś pomoże finansowo w opłaceniu zabiegu? Jutro sterylka a niestety nic się jeszcze nie uzbierało. A dużo nie trzeba... 200zł to i tak mało jak na realia Warszawy. Hopanie tu nic nie pomoże. Konkrety potrzebne :p
  16. Wytłumaczcie mi bo ja blondynka jestem. Chcą zamieszkać w Anglii z amstaffem? Przecie tam jest zakaz tej rasy. Teraz nawet jest nagonka ponowna na amstaffy.
  17. katya na 99% jest F. Widziałam na własne oczęta na czytniku.
  18. Ostatnio pozyskałam 3 na raz, więc teraz robię urlop. Ale jeśli chcesz kolejnego pieska na tymczasik to Ci coś znajdę :eviltong: Z adopcjami jakaś klapa totalna... Dużo osób dzoni ale nikt poważny niestety. Pliisss pomocy w ogłoszeniach! Ja daję codziennie jakieś nowe tak by nasze psy były w miarę na pierwszych stronach ale i tak nikły efekt.
  19. Niech ktoś pomoże w ogłoszeniach. Ja ją ogłaszam po nocy ale sama nie dam rady. Kto pomoże? Przez dogomanię raczej Ruda domu nie znajdzie (chyba, że u Moni lub Pauliny). Ale na razie trzeba jej zrobić pi ar w świat :eviltong:
  20. To są ludzie z forum amstaffów. Śledzą wątek Fobosa od początku i wiedzą, że pies wykazuje agresję do psów. Chcą jednak przyjechać i spróbować. Jeśli psy się dogadają chcą go adoptować. Warto spróbować ich poznać bo blisko.
  21. Czyli pitbull samiec, któremu widać siusiaka na zdjęciu to ten sam, co go ktoś przerobił w poście 55 na suczkę? Jaka jest prawdziwa historia tego psa? Bo są 2 wersje... Jeśli został oddany przez właściciela to dlaczego? Czy wiadomo czy przechodzi przez ogrodzenie? Czy wykazał kiedykowiel agresje? Np. przy jedzeniu? Czy jest wykastrowany?
  22. W czwartek o 14.30 sterylizacja Zosi.
  23. W poście nr 1 i 55 są pokazane zdjęcia pitbulli. Raz jest zapis, że to samiec później, że to sunia. Zarazem wyglądają na tych zdjęciach jak ten sam pies. Czy to 2 różne psiaki? Czy ten sam? Jeśli ten sam to czy to samiec? Czy Pani Wanda chce by psy zabierać na dom tymczasowy? Czy tylko szukać dla nich domu?
  24. Zapomniałam :oops: Przypominaj 15 razy dziennie to napiszę.
×
×
  • Create New...