Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Kurna... jak zabieraliśmy Jasia i Małgosie chcieliśmy zabrać wszystkie szczylki... ale florida zapewniała, że pojechały do super domków! U znajomego czyjegos... na wies...
  2. Szkoda, że tak beznadziejnie trafiła siostra Jasia i Malgoni... Chcielismy wtedy zabrać ją i samczyka ale miały taki super dom... jednak nie okazał się super. A co z chłopczykiem? Bo ona z chłopczykiem trafiła na wieś do czyjegoś wujka.
  3. Zaaktualizowałam 11 post. Możecie ogłaszać cioteczki :)
  4. Ja to nie mogę brać psów na DT bo później mi ciężko oddać i serio poszukuje dla nich bóg wie jakich domów... Paranoik jestem.
  5. Te wydrukowane odbiore jak będę na Mokotowie jakoś po podłudniu kiedyś.
  6. Pies nadal w schronisku... 3 razy wracał z adopcji. Czy ktoś może powiedzieć dlaczego on tyle razy wracał?
  7. Ciotki, jak ktoś ma czas niech pomoże w ogłaszaniu. Pliiiisssss
  8. Dzięki Ina :loveu::loveu::loveu: Byłam u weta i zdjeliśmy szwy Rumbuni. Tak więc laleczka zaczyna szukać domku.
  9. Nienawidzę poniedziałku!!!!!!!! Lola wraca, bo dziecko na sierść uczulone... Jutro zabieramy astke z Korabiewic... jest w wysokiej ciąży... w środę na sterylkę. Zbieramy 300zl za zabieg! Ado, pitbull z Korabiewic - brat Benia, zginął śmiercią tragiczną w schronisku... A to kurde dopiero 11 godzina...
  10. Po samym zabiegu to ok. Ale wkurza się na satelite na głowie :diabloti:
  11. Adzia, załóż na swojego maila a nie mojego :)
  12. Andzia, możesz założyć profil i mieć nad nim pieczę. Ja bowiem nie mam konta na NK.
  13. Andzia, nie pisz że z ONkiem... Ona tak wygląda na zdjęciu. W rzeczywistości nie zobaczysz w niej ONka ani ze względu na wygląd ani na charakter.
  14. Na żywo właśnie wygląda jak mix bulla. Pod ONka jej się nie podciągnie ni ku ku... Pisz. Nie ma co ukrywać. Jak ma się znaleźć dobry dom to bez względu na to co prasa pisze.
  15. Ja dziś dostałam maila, czy go przywioze... Andzia, jak się allegro robi? Teksta musisz sama. P.S. Zrób pliiissss też allegro Lali (założyłam jej dziś wątek).
  16. Czy ktoś może dać Lalę na allegro?
  17. [B]LALA[/B] - 2letnia sunia, czarna podpalana z białymi znaczeniami. Uszy stojące. Sunia domowa, nauczona czystości, grzecznie zostająca sama pod nieobecność właścicieli. Dobrze reagująca na dzieci. Idealnie, gdyby znalazła dom z ogrodem, jednak z możliwością mieszkania w domu, ponieważ bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem. Lala została znaleziona pod koniec lutego 2008r. Trafiła do schroniska w Krzyczkach. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Warszawie. Do adopcji zostanie wydana po zabiegu sterylizacji. Lala na zdjęciach wygląda na wysoką, jednak w rzeczywistości sięga przed kolano i jest gabarytów bullterriera. W sprawie adopcji proszę o kontakt: 602 607 277 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/212/5c6b4c4bdead40ce.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/212/9d669c0ca61ec584.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/212/6e4773544ad79e26.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/212/cc0db33d78a02b13.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/6022/lala6vm1.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/7056/lala7yh9.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/8168/lala8xy0.jpg[/IMG]
  18. Oj ciotka, wiemy. Na razie szukam zdjęć do plakatów.
  19. Czy któraś ciocia może zrobić mu allegro?
  20. Pacyfika pokaz! To marzenie bugsikowej.
  21. Chyba czas ponownie zrobić mu kampanię reklamową bo coś ucichło o nim. Nikt nie dzwoni :placz:
  22. Wczoraj bliźniacza siostra Tosi znalazła nowy domek, więc teraz czas na księżniczkę Tosie. Ogłaszam ją co i rusz, ludzie dzwonią (w sumie sporo telefonów) ale na razie nikt mi się nie podoba...
  23. Kup sobie Nikona 80. Ja taki chcem :diabloti: Ruda, jakie masz teraz autka? Masz już tę terenówkę????
  24. Cioteczko jak masz dostęp do druku cyfrowego plakatowego to wydrukuj nawet kilka sztuk. Ogólne plakaty o fundacji chciałabym bowiem wywiesić w lecznicach.
×
×
  • Create New...