Ksenko, faktura doszla. Napisz nr konta to Ci przesle 150zl.
Fundacja AST zajmuje sie pomoca - jaka? Mozesz przeczytac w statucie.
Psow wyadoptowalismy sporo. Ale zarazem psow mlodszych niz Lucky. Psow w jego wieku nie wyadoptowalismy... ani jednego.
Czy my umiescilismy u Ciebie Luckyego? Czy my Ci pozniej pomoglismy? Bo Wasza fundacja go olala?
Doddy, nie siedzi non stop przy kompie. Ale ma telefon wlaczony 24h. Wystarczylo zadzwonic.
Czy ksenka jest bee? Nie wiem. Nie znam Cie, wiec nie mi Cie oceniac.
Jestem w stanie zrozumiec, ze nie mozesz trzymac Luckyego dlatego nie neguje Twojej postawy a tylko ja przemilczam.