-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Jedziemy po Teśkę.
-
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z naszej strony wszystko gotowe. Magda czeka na Czarusia w piątek. My będziemy u niej w pt w nocy to poznamy pewnie nowego podopiecznego. -
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrze, że chociaż Ty chcesz niańczyk maluszki. Ja to nie mam cierpliwości. :shake: -
Jęzor na huskyego jest najlepszy. :loveu:
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Jeśli chcecie, aby Sofi trafiła do Magdy to zarezerwujcie sobie miejsce. Obecnie nie ma miejsc, ale w tym tygodniu jeden z psiaków ma wyjechać od Magdy i na jego miejsce Sofi mogła by trafić. -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Jest wieczór. A nawet noc bym rzekła. :razz: -
Andzia, w piątek jadę do Kielcuufff. Jak się zwie ta stacja na której się spotykaliśmy?
-
Chyba akupunkturą zębową. :eviltong: Dzwoni ktoś w ogóle o Maniunię? Nie miałaś jakiś gffffiazdorskich telefonów?
-
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Monia, Tobie trzeba chyba po prostu dzieci wciskać na DT. :eviltong: -
[FONT=Verdana][SIZE=2]Elaboratu nie będzie, ale kilka słów muszę napisać. [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Migotka jest boska, to że jestem nią zauroczona to wiecie, ale… ale ma też wady. :diabloti:[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Z ważnych kwestii szukamy dla Migotki raczej mieszkania, ponieważ przeskakiwanie każdego płotu nie sprawia Migocie żadnych problemów. Staje przed, podskakuje i już jest po drugiej stronie. [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Poszukujemy dla niej osoby silnej fizycznie i psychicznie. Migotka ciągnie jak parowóz, interesuje ją wszystko od kota, po krowę, mało zaś jej właściciel. Magda próbuje uatrakcyjnić jej pojęcie człowieka, na razie z marnym skutkiem. Na terenie owszem Migotka się skupia na zabawkach, na spacerze już nie. Parówki, mięso, serki – to nie dla niej. [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Na razie Migota jest zaaferowana światem. Spacer to dla niej stres ale i wyzwania. Bez linki poszła by w „długą”, bo wszystko jest takie cudne i interesujące. [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Ma tendencje do niszczenia w domu, ale przez kopanie. Rozgrzebała u nas posłanko, rozgrzebuje i u Magdy. Nowy właściciel będzie musiał się zaopatrzyć w klatkę na starcie. [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Migotka co najważniejsze – do ludzi nie ma agresji, nawet w stresie człowiekowi daje zrobić ze sobą wszystko. [/SIZE][/FONT]
-
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Jak przyjadę z tymczasikiem to odległość nie jest przeszkodą. :roll: :diabloti: -
Aga, na razie Hiena musi trzymać klasę. :p Niedługo zacznie szaleć. :evil_lol:
-
[img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sub5OwRWlLI/AAAAAAAAANE/msfINflti5M/DSC_0032.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sub5O0_wc6I/AAAAAAAAANI/C1p-lllzpVE/s512/DSC_0040.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sub5PPFnuiI/AAAAAAAAANM/zK641gFvmHY/DSC_0044.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sub5PEiMToI/AAAAAAAAANQ/8Ksj9en_b68/DSC_0048.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sub5PPzCbfI/AAAAAAAAANU/y1FFlKTYieE/s512/DSC_0060.jpg[/img]
-
Byliśmy dziś u Magdy. Na fotki załapała się tylko Migotka, bo zaczęło padać. Szalona Migotka w roli głównej. :mrgreen: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sub5bMWSqHI/AAAAAAAAANY/rJcXBcrnvlI/s512/DSC_0063.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sub4UkvnZFI/AAAAAAAAAMw/AcUTZJVrYsQ/s512/DSC_0010.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sub4Umqog-I/AAAAAAAAAM0/lutNexlXsXA/s512/DSC_0011.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sub4Un4OomI/AAAAAAAAAM4/JKMRz3Di0uI/DSC_0013.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sub4UrC6YYI/AAAAAAAAAM8/xx_8Esuf5_I/DSC_0017.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sub4UzO-8UI/AAAAAAAAANA/9VnudyWHls4/DSC_0025.jpg[/img]
-
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Możesz wiejskie pokazy mody urządzać. :evil_lol: A chętnie poświętuję. :eviltong: -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrze, że się udało. U Magdy miejsce zarezerwowane, dzisiaj uprzedzę ją że będziecie w pt. Mam nadzieję, że podróż obejdzie się bez niespodzianek. -
Ja odwiedzam, ale na żywo. ;)
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Najlepiej jak z Magdą porozmawia osoba, która weźmie na siebie opiekę nad sunią. To ona powinna dogadać warunki, płatność itp. z Magdą.