Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Jedziemy po Teśkę.
  2. Z naszej strony wszystko gotowe. Magda czeka na Czarusia w piątek. My będziemy u niej w pt w nocy to poznamy pewnie nowego podopiecznego.
  3. Dobrze, że chociaż Ty chcesz niańczyk maluszki. Ja to nie mam cierpliwości. :shake:
  4. Jęzor na huskyego jest najlepszy. :loveu:
  5. Jeśli chcecie, aby Sofi trafiła do Magdy to zarezerwujcie sobie miejsce. Obecnie nie ma miejsc, ale w tym tygodniu jeden z psiaków ma wyjechać od Magdy i na jego miejsce Sofi mogła by trafić.
  6. Jest wieczór. A nawet noc bym rzekła. :razz:
  7. Andzia, w piątek jadę do Kielcuufff. Jak się zwie ta stacja na której się spotykaliśmy?
  8. Chyba akupunkturą zębową. :eviltong: Dzwoni ktoś w ogóle o Maniunię? Nie miałaś jakiś gffffiazdorskich telefonów?
  9. Monia, Tobie trzeba chyba po prostu dzieci wciskać na DT. :eviltong:
  10. [FONT=Verdana][SIZE=2]Elaboratu nie będzie, ale kilka słów muszę napisać. [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Migotka jest boska, to że jestem nią zauroczona to wiecie, ale… ale ma też wady. :diabloti:[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Z ważnych kwestii szukamy dla Migotki raczej mieszkania, ponieważ przeskakiwanie każdego płotu nie sprawia Migocie żadnych problemów. Staje przed, podskakuje i już jest po drugiej stronie. [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Poszukujemy dla niej osoby silnej fizycznie i psychicznie. Migotka ciągnie jak parowóz, interesuje ją wszystko od kota, po krowę, mało zaś jej właściciel. Magda próbuje uatrakcyjnić jej pojęcie człowieka, na razie z marnym skutkiem. Na terenie owszem Migotka się skupia na zabawkach, na spacerze już nie. Parówki, mięso, serki – to nie dla niej. [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Na razie Migota jest zaaferowana światem. Spacer to dla niej stres ale i wyzwania. Bez linki poszła by w „długą”, bo wszystko jest takie cudne i interesujące. [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Ma tendencje do niszczenia w domu, ale przez kopanie. Rozgrzebała u nas posłanko, rozgrzebuje i u Magdy. Nowy właściciel będzie musiał się zaopatrzyć w klatkę na starcie. [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Migotka co najważniejsze – do ludzi nie ma agresji, nawet w stresie człowiekowi daje zrobić ze sobą wszystko. [/SIZE][/FONT]
  11. Andzia, elaboratu nie będzie bo ja naprawdę nie lubię pisać. Nawet w sprawie adopcji wolę rozmawiać przez tel, a nie pisać maile.
  12. Ja jeszcze nigdy ładnego tekstu nie napisała, dlatego proszę mądrzejszych. ;) Chcemy się chwilę wstrzymać ze sterylką, aby się nieco wchłonęła bo ciężko będzie ranę po operacji wietrzyć.
  13. Jak będę mieć chwilkę to napiszę dłuższego posta, bo jest co pisać. ;)
  14. Jak przyjadę z tymczasikiem to odległość nie jest przeszkodą. :roll: :diabloti:
  15. Aga, na razie Hiena musi trzymać klasę. :p Niedługo zacznie szaleć. :evil_lol:
  16. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sub5OwRWlLI/AAAAAAAAANE/msfINflti5M/DSC_0032.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sub5O0_wc6I/AAAAAAAAANI/C1p-lllzpVE/s512/DSC_0040.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sub5PPFnuiI/AAAAAAAAANM/zK641gFvmHY/DSC_0044.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sub5PEiMToI/AAAAAAAAANQ/8Ksj9en_b68/DSC_0048.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sub5PPzCbfI/AAAAAAAAANU/y1FFlKTYieE/s512/DSC_0060.jpg[/img]
  17. Byliśmy dziś u Magdy. Na fotki załapała się tylko Migotka, bo zaczęło padać. Szalona Migotka w roli głównej. :mrgreen: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sub5bMWSqHI/AAAAAAAAANY/rJcXBcrnvlI/s512/DSC_0063.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sub4UkvnZFI/AAAAAAAAAMw/AcUTZJVrYsQ/s512/DSC_0010.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sub4Umqog-I/AAAAAAAAAM0/lutNexlXsXA/s512/DSC_0011.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sub4Un4OomI/AAAAAAAAAM4/JKMRz3Di0uI/DSC_0013.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sub4UrC6YYI/AAAAAAAAAM8/xx_8Esuf5_I/DSC_0017.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sub4UzO-8UI/AAAAAAAAANA/9VnudyWHls4/DSC_0025.jpg[/img]
  18. Możesz wiejskie pokazy mody urządzać. :evil_lol: A chętnie poświętuję. :eviltong:
  19. Dobrze, że się udało. U Magdy miejsce zarezerwowane, dzisiaj uprzedzę ją że będziecie w pt. Mam nadzieję, że podróż obejdzie się bez niespodzianek.
  20. Ja odwiedzam, ale na żywo. ;)
  21. Tak jak napisała Beatabravo, śledzionę w razie co można usunąć, ale przy jej wieku to ryzykowne. Na razie będziemy obserwować. Holy nie ma apetytu. Pierwsze dni jadła, a teraz... a teraz ją karmimy z ręki - ale je, to najważniejsze.
  22. Najlepiej jak z Magdą porozmawia osoba, która weźmie na siebie opiekę nad sunią. To ona powinna dogadać warunki, płatność itp. z Magdą.
×
×
  • Create New...