-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tesia na nowej drodze życia. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SyQQIo9W7oI/AAAAAAAAAro/D2NQ_w9q1NA/Taj1.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SyQQI5LcmcI/AAAAAAAAArs/9myLLEiQyGc/DSC00023.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SyQQz71IMbI/AAAAAAAAArw/ZhnsQJ_KfpE/DSC_0279.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SyQQz3nd5zI/AAAAAAAAAr0/R_hDsJV6FDE/DSC_0278.jpg[/IMG] -
LILUtosi, a możesz mi napisać kilka słów o tych psiakach? Który ewentualnie najbardziej potrzebował by DT? Szkoda, że Wy tak daleko. :( Myśleliśmy, aby podjechać do któregoś schroniska i zabrać jakiegoś psiaka, lub psiaki do fundacji.
-
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ponieważ zajmujemy się dość ciężkimi rasami raczej wszystkie nasze psy są sprawdzane po pewnym czasie także w warunkach domowych, aby nowy właściciel miał pewność jakiego psiaka od nas adoptuje. Przez kilka lat działalności udało nam się zebrać pulę sensowych ludzi, którzy tymczasują psy, leczą, a przede wszystkim w umiejętny sposób sprawdzają i ewentualnie szkolą. Ponieważ Czaruś nazwijmy go, że jest "dziwny" musi trafić do DT. ;) -
Pewnie, że aktualny. Wszystkie psiaki obejrzeliśmy. Czy potrzebna jest pomoc dla bullowatych z naszej strony?
-
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nasza szalona Tesia w tym tygodniu zamieszkała w nowym domu w Warszawie u Asi i Roberta. Nie ukrywam, że stres miałam bo według relacji Hajaa Tesia zupełnie nie nadawała się do mieszkania, a tu trafiła do mieszkania i to w samym centrum miasta. Jednak nasze rozczarowanie było szalenie miłe, bo Tesia w mieszkaniu u nowych państwa jest bardzo grzeczna. Byliśmy dzisiaj u niej w odwiedzinach i... nie poznaliśmy psiaka. Tesia w domu wyciszona, rozanielona, przytulaszcza, pozbawiona histerii. Na spacerze zaś jest starą, rozszczekaną Teśką nastawioną na pracę. :mrgreen: Tesia trafiła do rodziny, gdzie od 11 lat były amstaffy (z hodowli, a także sunia ze schroniska w Gdynii). Asia ma spore doświadczenie w prowadzeniu psów co widać patrząc na jej kontakt z sunią. Mówiąc najprościej, Tesia trafiła do Magdy II. W wolnej chwili wstawię fotki "małej, rudej, piegowatej córeczki" jak o niej mówią. -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Do psów jest kiler straszny. Mamy pomysł, aby dać Czarka na DT do Warszawy jak się zwolni. Będzie w mieszkaniu i będzie można więcej rzeczy zaobserwować. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B]Dzisiaj, w warszawskim Klubie PIEKARNIA odbędzie się impreza charytatywna CHRUMA MÓWI JEŚĆ, z której dochód zostanie przekazany dla naszej Fundacji. [/B] [IMG]http://www.pieksa.pl/img/chruma.jpg[/IMG] [LEFT] [B][COLOR=#990000]Krewni i znajomi królika czyli urodziny Chrumy / Impreza charytatywna za dnia[/COLOR][/B] [FONT=verdana] [B]Dzień: obchody 15-lecia STUDIO TECHNIK PLASTYCZNYCH zatytułowane "...Jak źrenicy oka" Dj Deev Noc: LUIPHOBIA (Kuba + Grom live drums) HANNA BERNARD (4People / Alternative Dance) SIMON.S (Starlight | Uberbeat Records | Piekarnia) POLASTRI (Warszawa) MATT KULINSKI (Warszawa)[/B] Przedświąteczny nastrój jak co roku zagościł w Piekarni, a razem z nim chęć pomocy tym, którzy jej potrzebują. Mamy nadzieję, że obydwie akcje charytatywne, które zaplanowaliśmy - przypadną Wam do gustu, zdobędą Wasze poparcie i wsparcie. Od 12.00 do 16.00 otwieramy klub i nasze serca dla dzieci niepełnosprawnych. 15-tolecie obchodzi STUDIO TECHNIK PLASTYCZNYCH - jego wychowankowie przygotowali wystawę swoich prac. Zaplanowane jest mnóstwo atrakcji- zarówno dla małych jak i dużych ludzi. Muzyczne czas umili dj Deev. [/FONT] [FONT=verdana][B][COLOR=#990000]Wieczorem czas na dobre serce dla naszych braci mniejszych - czyli 5ta już zbiórka kasy na zwierzaki. [/COLOR][/B]Dwa lata temu zebraliśmy 3400pln, rok temu 4600pln. Z Waszą pomocą chcemy pobić zeszłoroczny wynik. Wstęp do klubu - dla wszystkich (dla posiadaczy kart klubowych także) - minimum 10pln (zachęcamy do wrzucania większych pieniążków do psiej skarbonki). [B][COLOR=#990000]Cała zebrana w ten sposób kasa wspomoże AST Fundację Zwierząt Niechcianych [/COLOR][/B] [URL="http://www.fundacja-ast.pl/"]www.fundacja-ast.pl[/URL]. Jeżeli w trakcie przedświątecznych porządków znajdziecie na dnie szafy jakieś koce, ręczniki, miski, karmy, lub znajdziecie zapomniane zapasy kaszy, makaronu, czy karm zwierzakowych - przekażemy je w dobre ręce. [B] Dagmarze - menago Piekarni obchodzącej tego dnia imieniny udało się zebrać doborowy skład dj'ski: [/B] LUIPHOBIA (Kuba + Grom live drums) HANNA BERNARD (4People / Alternative Dance) SIMON.S (Starlight | Uberbeat Records | Piekarnia) POLASTRI (Warszawa) MATT KULINSKI (Warszawa) [B]ZAPRASZAMY! Piekarnia team [/B] [URL="http://www.pieksa.pl/"]http://www.pieksa.pl[/URL] [URL]http://www.myspace.com/piekarnia[/URL][/FONT] [/LEFT] [/CENTER] -
LILUtosi, mój mail: [email][email protected][/email]
-
Bandzio ma nowy domek w Rudzie Śląskiej :-))))))))))))))))
doddy replied to izabelka_70's topic in Już w nowym domu
Z Pabianic jest np. Modliszka (z tego co widzę w podpisie Vegeta1986 jest z Pabianic). Przepraszam, że będę przewrażliwiona ale Vegeto piszesz i znasz się na amstaffach, a nawet nie piszesz poprawnie nazwy rasy. Mam nadzieję, że to czysty przypadek. :) -
[quote name='LILUtosi']A ja mam foty wszystkich. ;-). Tylko pogoda była marna. Czołgistą nazywacie tego w izolatce?? Miał trzecią powiekę. Zaraz się biorę za foty.[/QUOTE] Dzięki kochana. A w ogóle to ja grzecznie czekam na list od Ciebie. :lol:
-
[quote name='andzia69']Doddy - p. Dagmara może?[/QUOTE] P. Marta D. z Wrocławia
-
AMSTAFF LEGAL został uratowany dzięki Kanie i ma dom
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Kana, a jak Legal reaguje na suszarkę, odkurzacz? -
Dostałam maila w sprawie Maniuni i Torta od Pani z Wrocławia. Nr tel podać do Agnieszki (jeśli tak, to poproszę nr na pw), czy do Anity (tego jestem szczęśliwą posiadaczką)?
-
Sniezynka Amstaffcia-NIE MA SIATKÓWKI w oczkach-ale ma WSPANIALY DOM
doddy replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Kilka ton nacisku według polskich standardów. :evil_lol: -
Super że się tak małemu wiedzie. :)
-
Pierwsze kocyki ofiarowane: [URL=http://img245.imageshack.us/i/akcjaii.jpg/][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5421/akcjaii.jpg[/IMG][/URL] Dzisiaj dostałam 15kg karmy marketowej za przewiezienie psiaka z dogo więc też przeznaczam na akcję.
-
Muszkietera chyba nie ma na niebieskim. [url]www.amstaff-pitbull.eu[/url] Czyli są 2 pręguski, ten w łańcuszkowej obróżce, Muszkieter i 2 dziewczynki?
-
Na forach publicznych nie piszemy powodów dla jakich ludzie nie dostają psów, bo nie wypada wywlekać czyiś spraw. ;)
-
Sniezynka Amstaffcia-NIE MA SIATKÓWKI w oczkach-ale ma WSPANIALY DOM
doddy replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Trafiło się jej, jak przysłowiowej ślepej kurze ziarnko :) Ostatnio Malinka ma też koleżankę staruszkę rottkę.