Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Zastrzelić się idzie :( Szkoda, że do tego adopcje stoją.
  2. Dziewczyny chyba pilotują na bieżąco sprawę Morii, więc mam nadzieję że to one będą rozmawiać z potencjalnymi adoptującymi. Zuza, ja się załamałam, bo u Was jest astusia w zaawansowanej ciąży. :(
  3. Kleosina chyba w ciąży... błagam, wyciągnijcie ją stamtąd :(
  4. Dzięki Matrix. A ja zapytam ludzi, czy z ich strony jest to nadal aktualne. :)
  5. Podcina to skrzydła do dalszych działań niestety.
  6. Nie wiem kiedy dam radę podejść do Agi. Jutro na bank nie dam rady.
  7. No właśnie coś dzwoniących mało :( Do mnie jak dzwonią lub piszą to jakieś totalne porażki niestety.
  8. Rufusek się rozkręca :) Dla Rufuska szukamy właściciela z jajami, który nie da sobie w kaszę dmuchać. Rufi jest psem, który będzie się sprawdzać z właścicielem na bank, więc i właściciel musi mieć o psach pojęcie. Jest mocno skonfliktowany z zabawkami, szczególnie z patykami których ma zapędy bronić przed zabieraniem. Będą jednak z niego ludzie jak znajdzie fajnego opiekuna.
  9. Rozmawiałam z Magdą dzisiaj i mówi, że Czaruś coraz bardziej miziasty się robi :)
  10. Pomimo takiej kampanii ogłoszeniowej nie udało nam się znaleźć odpowiedniego właściciela dla Garo. Szukamy więc dalej.
  11. Kona niestety nadal bez domu :(
  12. Jutro jeśli pogoda dopisze to pojedziemy wyspacerować psiaki i zawieźć im ostatnio otrzymane dary.
  13. Rozmawiałam z Agą u której jest Sisi. Sisi jest grzeczna w domu i na spacerach. Z pewnością jednak musi mieć właściciela z jajami, ponieważ na początku podszczypuje i sprawdza na ile może sobie pozwolić.
  14. Jutro planujemy odwiedziny u psiaków. Trzymajcie kciuki za ładną pogodę.
  15. Nie, tylko BA transportuje psy z tego co się orientuje. Chiko przyleci liniami BA. Musimy zapłacić tylko 250zł na lotnisku za naszą "przesyłkę" :) Strasznie się cieszę, że w końcu się wszystko udało. Przed Chiko jeszcze długa droga z uwagi na tłuszczaka na łapie oraz kastrację.
  16. Chiko w poniedziałe o 16 ląduje na lotnisku w Warszawie :)
  17. Mamy DT dla 1 szczeniaka bullowatego. Udało się go nam znaleźć dla szczeniaczka po operacji jelit, jednak nikt nam na ten apel nie odpowiedział jakoby rzeczywiście ten DT był dalej potrzebny. Matrix, jak dasz radę podeślij fotki.
  18. Zróbmy więc tak, że na razie dam go z tym tekstem, a jeśli Magda będziesz chciała by coś zmienić to pisz. :)
  19. Arvenka już 5 miesięcy u nas. Niestety nie było o nią żadnego telefonu :( Nie ma szczęścia bidulka nasza kochana.
  20. Zbieramy fanty na bazarek. Jeśli macie coś na zbyciu, to chętnie przyjmiemy. :)
  21. Magda, napisz tekst jaki mam zamieścić o nim to dam go na stronkę.
  22. Kapsel, amstaff z powyższego ogłoszenia jak się okazało spędził wiele miesięcy w schronisku na paluchu... na szczęście już wrócił do właścicieli.
×
×
  • Create New...