Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Dobrze, że ja tylko tymi astami się zajmuje... Choć nie ukrywam, że strasznie mi głowie zakręciły dożki canaryjskie po Walentynce naszej kochanej.
  2. Przed Bolusiem z pewnością kastracja. Myślę, że bardzo by się przydało wsparcie w zbiórce funduszy na weta i hotelik dla Bolusia, np. w postaci bazarków. Foteczki zrobię, ale jakoś za dnia jak będę u psiaków.
  3. Dokładnie, od cieczki trzeba odczekać albo 2 tyg, albo 2 miesiące. 2 tygodnie z uwagi na fakt, że po 3 może już wystąpić ciąża urojona, a po 2 miesiącach ma się pewność że gospodarka hormonalna się ustabilizowała. :)
  4. Dzięki wielkie! :)
  5. Jutro Martusia od Nero jedzie do Gdańska! A ja dziś byłam w Nidzicy, więc w sumie mi już nigdzie w PL nie jest daleko. :) Tym bardziej, że ja to dzisiaj planowałam tylko wycieczkę do weta z Holy i później spotkanko ze znajomymi pod Wawą. A tu wyszło spotkanko z MARCHEWĄ w Nidzicy i kolejny psiak w hotelu.
  6. Co do rtg i słów wetki o obciążaniu łapki. To nie jest do końca tak, że pies obciąża łapę gdy bo nie boli. Psiak raczej stara się to robić w taki sposób, aby go to nie bolało. Ale to nie wyklucza bólu u psiaka. Czasami warto zrobić RTG bo może np. udało by się łapę przywrócić do sprawności w jakiś sposób. Tylko wtedy samo odczytanie zdjęcia powinno być przez wprawionego weta. Czy w badaniu palpacyjnym jest wszystko ok z biodrami, więzadłem krzyżowym i rzepką? To dość częste dolegliwości u bullowatych dlatego też pytam.
  7. Sigma nie jest u Magdy a u Agnieszki ciotka ;) I właśnie dostała cieczki zołza jedna. Chyba czyta mi w myślach, ze ją na sterylkę chciałam już umawiać.
  8. To ja zdradzę, że słodki Boluś jest obecnie w hoteliku k. Warszawy :) I powiem nawet więcej, Asia Bolo jechał super! Im szybciej się jeździ tym lepiej śpi. :diabloti:
  9. Wieści są. Załatwianie się Rufusa w domu wynika ze stresu. Ogólnie mocno się chłopak stresuje zostawiany samemu. Ciężko łapie kontakt z przewodnikiem na spacerach. Widać, że był uczony komend ale nieudolnie. Teraz Magda pracuje z nim nad patrzeniem na nią, a potem nad resztą.
  10. Byłam wczoraj u Marty w pracy. Od ciotki jednak ciężko wyciągnąć informacje, bo powiedziała, że sami musimy zobaczyć czy jest lepiej :) bo ona go widzi codziennie.
  11. Na razie nie mamy potwierdzenia o jutrzejszym przylocie Cziko. :(
  12. Jeszcze sterylka. Czekamy aż Chiko przyleci i byśmy 2 zawieźli na zabiegi.
  13. Ciotki, ja tylko napiszę mały off co do szelek, abstrahując zupełnie od sytuacji Daisy. Psy, które np. były uczone chodzenia przy nodze na smyczy, ale się tego nie nauczyły, były szarpane przez człowieka, psy dużych rozmiarów mający dużą siłę, są specjalnie przekładane na szelki w celach szkoleniowych. A to po to, że pies który nigdy w szelkach nie chodził nie czuje się z początku komfortowo i "lepiej chodzi" co daje przewodnikowi możliwość warunkowania od początku poprawnego chodzenia. Czekamy na wieści z nowego domu, jak im się żyje z Daisy.
  14. Czekamy na wieści od Was. A tymczasem ciągle szukamy dla niej DT :)
  15. Aga rozmawiała z nową rodzinką Daisy. Daisy już powoli testuje nowy domek, tak jak testowała Agę. Ponieważ jednak dom został poinstruowany na samym początku jak reagować na złe zachowania, problem został zniwelowany w zarodku. Radość i miłość słychać w głowie w czasie rozmowy z nową rodziną. Jestem bardzo ciekawa relacji Ani ze spotkania.
  16. Mała_czarna, zamęt to robią pracownicy którzy nie wiedzą jakie psy są w schronisku... pracownik powiedział jasno, że białego amstaffa nie ma w schronisku. Jak widać jednak jest.
  17. O Merengę za to dość duży odzew. Nawet godzinkę temu była rodzinka u nas ją poznać.
  18. Może była sterylizowana bądź operowana. Macie może USG, aby to potwierdzić? Jeszcze mi tak przyszło do głowy, czy sprawdzaliście chip i tatuaż?
  19. Na prośbę dziewczyn usunęłam posty.
  20. Zachęcam do zajrzenia na wątek psiaka, który został porzucony przez wynajmujących mieszkanie. Może ktoś skojarzy go z jakiegoś schroniska. Psiak zbiera na kastrację oraz hotelik. [url]http://www.dogomania.pl/threads/180001-AMSTAFF-NERO-spadek-po-wynajmujAE-cych-mieszkajAE-cy-we-wA-asnych-odchodach-POMA-A?p=14122249#post14122249[/url] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3nL9x99TRI/AAAAAAAACEE/zwOOntJOcmM/3.jpg[/img]
  21. Zachęcam do zajrzenia na wątek psiaka, który został porzucony przez wynajmujących mieszkanie. Może ktoś skojarzy go z jakiegoś schroniska. Psiak zbiera na kastrację oraz hotelik. [url]http://www.dogomania.pl/threads/180001-AMSTAFF-NERO-spadek-po-wynajmujAE-cych-mieszkajAE-cy-we-wA-asnych-odchodach-POMA-A?p=14122249#post14122249[/url] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3nL9x99TRI/AAAAAAAACEE/zwOOntJOcmM/3.jpg[/img]
  22. Zachęcam do zajrzenia na wątek psiaka, który został porzucony przez wynajmujących mieszkanie. Może ktoś skojarzy go z jakiegoś schroniska. Psiak zbiera na kastrację oraz hotelik. [url]http://www.dogomania.pl/threads/180001-AMSTAFF-NERO-spadek-po-wynajmujAE-cych-mieszkajAE-cy-we-wA-asnych-odchodach-POMA-A?p=14122249#post14122249[/url] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3nL9x99TRI/AAAAAAAACEE/zwOOntJOcmM/3.jpg[/img]
  23. Zuza, dzięki że jesteś na posterunku. :)
  24. W poście 46 wszystko napisałam :)
×
×
  • Create New...