-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Chudzinka DAISY znaleziona w PŁOŃSKU - ma już DOM!!!!!!
doddy replied to ewick73's topic in Już w nowym domu
Zapraszam ciotki i wujków na wątek amstaffki Sisi, która będzie musiała mieć operowaną łapę. Jest nam bardzo potrzebna Wasza pomoc. To właśnie na nią chcielibyśmy przeznaczyć ewentualne nadwyżki z Daisy. [url]http://www.dogomania.pl/threads/179752-AMSTAFFKA-z-urazem-A-apy-bez-opieki-weterynaryjnej-PILNIE-POTRZEBUJE-POMOCY[/url] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3cBxNqZijI/AAAAAAAACBo/im2JNerm1bE/DSC_0942a.jpg[/img] -
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Zapraszam ciotki i wujków na wątek amstaffki Sisi, która będzie musiała mieć operowaną łapę. Jest nam bardzo potrzebna Wasza pomoc. [url]http://www.dogomania.pl/threads/179752-AMSTAFFKA-z-urazem-A-apy-bez-opieki-weterynaryjnej-PILNIE-POTRZEBUJE-POMOCY[/url] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3cBxNqZijI/AAAAAAAACBo/im2JNerm1bE/DSC_0942a.jpg[/img] -
Zapraszam ciotki i wujków na wątek amstaffki Sisi, która będzie musiała mieć operowaną łapę. Jest nam bardzo potrzebna Wasza pomoc. [url]http://www.dogomania.pl/threads/179752-AMSTAFFKA-z-urazem-A-apy-bez-opieki-weterynaryjnej-PILNIE-POTRZEBUJE-POMOCY[/url] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3cBxNqZijI/AAAAAAAACBo/im2JNerm1bE/DSC_0942a.jpg[/img]
-
Zapraszam ciotki i wujków na wątek amstaffki Sisi, która będzie musiała mieć operowaną łapę. Jest nam bardzo potrzebna Wasza pomoc. [url]http://www.dogomania.pl/threads/179752-AMSTAFFKA-z-urazem-A-apy-bez-opieki-weterynaryjnej-PILNIE-POTRZEBUJE-POMOCY[/url] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3cBxNqZijI/AAAAAAAACBo/im2JNerm1bE/DSC_0942a.jpg[/img]
-
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jeszcze kilka zdjęć Sisi. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3dWeGyk-yI/AAAAAAAACCA/1A-PPQ137LQ/DSC_0941a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3dYBGPG9SI/AAAAAAAACCI/eyzAKo04dNM/DSC_0949a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3dYBHIMpcI/AAAAAAAACCM/QSNBdRmft4M/Obraz%20005a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3dYBXqgqSI/AAAAAAAACCQ/ESaV3FH9qwg/Obraz%20019a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3dYBpZpW4I/AAAAAAAACCU/ETcXqTLaQ2Q/Obraz%20023a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3dYB9ow1wI/AAAAAAAACCY/T0N58rt3G1g/Obraz%20033a.jpg[/IMG] -
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Zuza, jak zwykle ogromne wyrazy wdzięczności :) -
Chudzinka DAISY znaleziona w PŁOŃSKU - ma już DOM!!!!!!
doddy replied to ewick73's topic in Już w nowym domu
My obiecaliśmy zapłacić za chip, bo był on naszym wymysłem, więc za dzisiejsza wizytę możecie zwrócić tylko za wściekliznę 25zł. Nasza Fundacja wydając psiaka do adopcji koniecznie chipuje, co by już nigdy nie był niczyj. Liczymy się z tym, że pies może wylądować na ulicy za 10 lat i bierzemy wtedy za niego odpowiedzialność, zabierając go np. ze schroniska ( o ile wola boska dopomoże i za 10 lat dalej będziemy działać). Państwo z Pucka dzwonili do nas z Gdańska :) Bo zapomnieli kupić miski, więc się jeszcze zatrzymali w drodze powrotnej, co by uzupełnić braki. A Daisy... A Daisy chyba stęskniona za Agą. Jak wsiadła na parkingu do auta, to się odwróciła i patrzyła z tęsknotą w tylną szybę, potem przez 2h leżała z depresją zamyślona :) Jestem jednak pewna, że jak rano się obudzi już w nowym domu to będzie czerpać radość z posiadania własnej rodziny! Angel, ogromne podziękowania dla Ciebie! Dziewczyny bazarkowe i pilotujące Daisy, ogromne podziękowania! W sumie udało się wszystko zrobić szybko, zwięźle i z... happy endem :) -
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Uroczą Sisi właśnie odstawiłam do sąsiadki :) Będzie na płatnym DT w towarzystwie Migotki. Co do Sisi. Nasz big york Sisi ma ok. 1 - 1,5 roku (raczej w ok 1 roku aniżeli tych 18miesięcy). Jest więc w sumie jeszcze szczeniakiem, który kocha cały świat. Bardzo dobrze znosi podróże autem. Całą drogę spała na kołdrze w bagażniku, podnosząc się zaledwie kilka razy. Po powrocie pojechaliśmy do weta. Na razie oglądał ją internista, bo do ortopedów to w Wawie trzeba się zapisać. Diagnoza nie jest 100% ponieważ Sisi mocno napinała mięśnie i ciężko było jej zbadać np. biodra. Wstępna diagnoza to stare zerwanie więzadła krzyżowego, przemieszczenie rzepki z przerostami. Łapka do ciężkiej operacji. W takich operacjach w Warszawie specjalizuje się dr Sterna, umówiliśmy się do niego na konsultację na 25.02.2010. Ponieważ uraz miał miejsce już jakiś czas temu, odległy termin jest do przeżycia. Na razie mamy oszczędzać łapę i nie paść suki, co by nie strzeliło drugie więzadło. Co do innych aspektów weterynaryjnych to doktora niepokoi macica. Na razie mamy obserwować Sisi w kierunku ewentualnej ciąży. Skóra nie wygląda dobrze, więc na początek będzie kąpana w Hexodermie. Sisi wygląda na domową sunię. Dobrze czuje się w mieszkaniu, szuka posłanka do spania, ewentualnie próbuje nieśmiało wejść na łóżko, gdy go nie ma (po jej wierceniu zorientowaliśmy się, że trzeba jej posłanko wyjąć), nie sępi przy stole. Na razie jest uroczym, łagodnym psem. Do naszych psów nie wykazała agresji, tylko ciągle je zaczepiała do zabawy :) Jako P.S. [quote]Ale za każdym razem, jak widzę, że u Doddy jest tymczasowo jakiś pies/suka, to się zastanawiam, jak to się dzieje, że jej sunie akceptują obce psiaki? Na żadnym zdjęciu nie ma agresji, zębów... Niesamowite...czary jakieś, czy co?[/quote] Faktem jest, że nasze psy są w stanie zaakceptować każdego psa, którego im przyprowadzimy do domu. Myślę, że to kwestia ich usłuchania po prostu. My wprowadzamy psy bezpośrednio do domu, nigdy nie zapoznajemy psów na zewnątrz. Często jest tak, że nasze psy nawet już nie wstają, aby przywitać nowego towarzysza. Po prostu takowy przychodzi i z nimi mieszka, a one nie mając wyjścia to akceptują. Co do imienia to coś słodkiego do niej pasowało, więc została nazwana na cześć Bugsikowej yorka :) -
Dzię-ku-je-my!!!!!!!!!!! :)
-
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Oto urocza SISI :) [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3cBxNqZijI/AAAAAAAACBo/im2JNerm1bE/DSC_0942a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3cBxUViW4I/AAAAAAAACB0/3VqIHyHq8Ak/DSC_0950a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3cBxaDn9QI/AAAAAAAACBw/OmN0OjrEDz4/DSC_0962a.jpg[/img] -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy w imieniu foki Negry :) Oby udało się jej znaleźć w końcu swojego ludzia na którego przeleje ten ogrom miłości i wariacji jakie w sobie nosi. -
Chudzinka DAISY znaleziona w PŁOŃSKU - ma już DOM!!!!!!
doddy replied to ewick73's topic in Już w nowym domu
Jak się sprawuje... ma adhd :) Uwielbia spacery z tego co mi Aga powiedziała. W domu gada z Agą. I... nic a nic nie przypomina psa bezdomnego. I nie jest już absolutnie chuda :) A zamieszka w domku z ogrodem. -
Chudzinka DAISY znaleziona w PŁOŃSKU - ma już DOM!!!!!!
doddy replied to ewick73's topic in Już w nowym domu
Jutro państwo z Pucka przyjeżdżają do Daisy i jak się zakochają, a my będziemy przekonani że sobie poradzą to Daisy pewnie będzie miała długą wycieczkę... do domu! :) -
Chudzinka DAISY znaleziona w PŁOŃSKU - ma już DOM!!!!!!
doddy replied to ewick73's topic in Już w nowym domu
Ano jakoś tak wyjszło :) -
Chudzinka DAISY znaleziona w PŁOŃSKU - ma już DOM!!!!!!
doddy replied to ewick73's topic in Już w nowym domu
Trzymajcie jutro kciuki :) Jutro wielki dzień Daisy. :loveu: -
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jeszcze nie wiadomo jak będzie dalej z Nero ponieważ wyniki nie są zbyt ciekawe. Musimy się zająć kwestią zdiagnozowania łapy. Pewnie po diagnostyce będzie wiadomo czy któraś z osób interesujących się Nerem zechce go adoptować.