Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Docha, dokładnie tak, to gwóźdź ortopedyczny. :)
  2. Właśnie z tym zamierzeniem dzisiaj pstrykałam. :) Jutro lub w weekend sklecę tekst do ogłoszeń i wstawię resztę fotek.
  3. I kolejne fotki. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4bxDTINL7I/AAAAAAAACTI/A5i80buhKLs/DSC_0490a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4bxDlWqS-I/AAAAAAAACTQ/mmiHIsCryys/DSC_0468a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4bxDgbwpKI/AAAAAAAACSs/_slygTJ3ppE/DSC_0463a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4bxD9b_jMI/AAAAAAAACTU/cdBggkfeYUw/DSC_0450a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4bxECcIrdI/AAAAAAAACS0/RG-pH3TCY7Q/DSC_0446a.jpg[/img]
  4. Kolejne porcje fotek: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4bt5kVdiwI/AAAAAAAACSM/lvB7DaEIXrk/DSC_0544a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4bt5xSZelI/AAAAAAAACS8/vQz5MVkyAno/DSC_0541a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4bt6EYuf-I/AAAAAAAACSU/0q_9f9TFLyQ/DSC_0531a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4bt6eeFsOI/AAAAAAAACTA/k27cqIsERyA/DSC_0529a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4bt6hNcJCI/AAAAAAAACSc/cM40m2kEj9A/DSC_0521a.jpg[/img]
  5. Strasznie się cieszę, bo przynajmniej oszczędzimy niuni bolesnych operacji. :)
  6. Niosę bardzo dobre wieści z dzisiejszej wizyty u ortopedy. [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_mrgreen.gif[/IMG] Otóż okazało się, że przyczyną trzeszczenia w łapie i słabej wyczuwalności rzepki jest... gwóźdź w łapie, po bardzo dobrze przeprowadzonej operacji w przeszłości. Ponieważ końcówka ociera rzepkę, to Sisi na tej łapie woli nie chodzić. Po wyciągnięciu gwoździa łapa powinna powrócić do pełnej sprawności. Wyciągnięcie gwoździa wraz zabiegiem sterylizacji umówione na poniedziałek na godzinę 17. Dobre wychowanie Sisi, operacja chirurgiczna wskazują, że Sisi chyba jednak miała dbających o nią właścicieli.
  7. Piłka była cała przed spotkaniem z Pepiśkiem Chico. :)
  8. Fotki ze spaceru. Później dokleję więcej. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4am9GsrpYI/AAAAAAAACRo/xQIdp5NLYbY/DSC_0362a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4anPOfaFuI/AAAAAAAACRs/FyjNGIxWOnI/DSC_0368a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4apDul5tmI/AAAAAAAACSA/H9k3AiCuD90/DSC_0375a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4apD9Fy0wI/AAAAAAAACR4/jqZyDTDmlgU/DSC_0416a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4apD6Ur6iI/AAAAAAAACR8/hbtOpC7uRck/DSC_0503a.jpg[/img]
  9. Domyślam się, że pani to 20 latka mieszkająca z dziadkami. Wczoraj do mnie dzwoniła o Torę chyba. Rodzina jest koniecznie do sprawdzenia. Skoro jest czas, wyślijcie kogoś koniecznie na wizytę, bo rodzina nie została w żaden sposób sprawdzona.
  10. Dzięki Karola! Przyda nam się teraz pomoc, bo ogrom jest taki psów że powoli się finansowo nie wyrabiamy. :(
  11. Też sobie przypomniałam już w domu.
  12. W DT z niecnych planów nie ma innych zwierząt. Minusem tego DT jest rozpieszczanie psa do bólu i roztycie ciągłymi smakołykami. Gulka na tylnej łapce to właśnie ten tłuszczak. Jutro wet zdecyduje, czy zostawiamy, czy wycinamy wraz z jajeczkami. A z zachowania Chico to fenomen.
  13. Widzę, żeś dotarła cało i zdrowo :) Czyli kolejne 10km do przodu!
  14. Chico to naprawdę FANTASTYCZNY psiak! Dzisiaj był z nami w odwiedzinach, w DT z naszych niecnych planów i... spisał się na 5+! Chico w domu zachowuje się jakby mieszkał w nim od zawsze. Dzisiaj po 5 min spędzonych w nowym loku leżał i tarzał się po podłodze z zadowoleniem na pysku. Moim zdaniem Chico z powodzeniem może mieszkać w domu ze starszymi dziećmi, jest strasznie spokojny i opanowany. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4Wk0TQrICI/AAAAAAAACRY/DeG-10hIQSY/DSC_0270a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4Wk0WuVHuI/AAAAAAAACRc/tWU7URRDg4g/DSC_0281a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4Wk0MoQ0uI/AAAAAAAACRU/HaQE9GMbMiA/DSC_0235a.jpg[/img]
  15. Dzięki Kana, kochana jesteś że tak pomagasz.
  16. Wstawiliśmy aukcje cegiełkową na sterylki: http://www.allegro.pl/item936336909_fundacja_ast_by_uchronic_niewinne.html Może ktoś zechce pomóc chociaż 5zł.
  17. Wstawiliśmy aukcje cegiełkową na sterylki: [url]http://www.allegro.pl/item936336909_fundacja_ast_by_uchronic_niewinne.html[/url] Może ktoś zechce pomóc chociaż 5zł.
  18. Wstawiliśmy aukcje cegiełkową na sterylki: [url]http://www.allegro.pl/item936336909_fundacja_ast_by_uchronic_niewinne.html[/url] Może ktoś zechce pomóc chociaż 5zł.
  19. Wstawiliśmy aukcje cegiełkową na sterylki: [url]http://www.allegro.pl/item936336909_fundacja_ast_by_uchronic_niewinne.html[/url] Może ktoś zechce pomóc chociaż 5zł.
  20. Wstawiliśmy aukcje cegiełkową na sterylki: [url]http://www.allegro.pl/item936336909_fundacja_ast_by_uchronic_niewinne.html[/url] Może ktoś zechce pomóc chociaż 5zł.
  21. Wstawiliśmy aukcje cegiełkową na sterylki: [url]http://www.allegro.pl/item936336909_fundacja_ast_by_uchronic_niewinne.html[/url] Może ktoś zechce pomóc chociaż 5zł.
  22. Wstawiliśmy aukcje cegiełkową na sterylki: [url]http://www.allegro.pl/item936336909_fundacja_ast_by_uchronic_niewinne.html[/url] Może ktoś zechce pomóc chociaż 5zł.
  23. Wstawiliśmy aukcje cegiełkową na sterylki: [url]http://www.allegro.pl/item936336909_fundacja_ast_by_uchronic_niewinne.html[/url] Może ktoś zechce pomóc chociaż 5zł.
  24. Wstawiliśmy aukcje cegiełkową na sterylki: [url]http://www.allegro.pl/item936336909_fundacja_ast_by_uchronic_niewinne.html[/url] Może ktoś zechce pomóc chociaż 5zł.
  25. Z tego co rozmawiałam z p. Beatą to są 2 zbiórki i nic się nie zmieniło.
×
×
  • Create New...