-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Docha, dokładnie tak, to gwóźdź ortopedyczny. :) -
I kolejne fotki. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4bxDTINL7I/AAAAAAAACTI/A5i80buhKLs/DSC_0490a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4bxDlWqS-I/AAAAAAAACTQ/mmiHIsCryys/DSC_0468a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4bxDgbwpKI/AAAAAAAACSs/_slygTJ3ppE/DSC_0463a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4bxD9b_jMI/AAAAAAAACTU/cdBggkfeYUw/DSC_0450a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4bxECcIrdI/AAAAAAAACS0/RG-pH3TCY7Q/DSC_0446a.jpg[/img]
-
Kolejne porcje fotek: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4bt5kVdiwI/AAAAAAAACSM/lvB7DaEIXrk/DSC_0544a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4bt5xSZelI/AAAAAAAACS8/vQz5MVkyAno/DSC_0541a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4bt6EYuf-I/AAAAAAAACSU/0q_9f9TFLyQ/DSC_0531a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4bt6eeFsOI/AAAAAAAACTA/k27cqIsERyA/DSC_0529a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4bt6hNcJCI/AAAAAAAACSc/cM40m2kEj9A/DSC_0521a.jpg[/img]
-
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Strasznie się cieszę, bo przynajmniej oszczędzimy niuni bolesnych operacji. :) -
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Niosę bardzo dobre wieści z dzisiejszej wizyty u ortopedy. [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_mrgreen.gif[/IMG] Otóż okazało się, że przyczyną trzeszczenia w łapie i słabej wyczuwalności rzepki jest... gwóźdź w łapie, po bardzo dobrze przeprowadzonej operacji w przeszłości. Ponieważ końcówka ociera rzepkę, to Sisi na tej łapie woli nie chodzić. Po wyciągnięciu gwoździa łapa powinna powrócić do pełnej sprawności. Wyciągnięcie gwoździa wraz zabiegiem sterylizacji umówione na poniedziałek na godzinę 17. Dobre wychowanie Sisi, operacja chirurgiczna wskazują, że Sisi chyba jednak miała dbających o nią właścicieli. -
Fotki ze spaceru. Później dokleję więcej. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4am9GsrpYI/AAAAAAAACRo/xQIdp5NLYbY/DSC_0362a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4anPOfaFuI/AAAAAAAACRs/FyjNGIxWOnI/DSC_0368a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4apDul5tmI/AAAAAAAACSA/H9k3AiCuD90/DSC_0375a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4apD9Fy0wI/AAAAAAAACR4/jqZyDTDmlgU/DSC_0416a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4apD6Ur6iI/AAAAAAAACR8/hbtOpC7uRck/DSC_0503a.jpg[/img]
-
Chico to naprawdę FANTASTYCZNY psiak! Dzisiaj był z nami w odwiedzinach, w DT z naszych niecnych planów i... spisał się na 5+! Chico w domu zachowuje się jakby mieszkał w nim od zawsze. Dzisiaj po 5 min spędzonych w nowym loku leżał i tarzał się po podłodze z zadowoleniem na pysku. Moim zdaniem Chico z powodzeniem może mieszkać w domu ze starszymi dziećmi, jest strasznie spokojny i opanowany. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4Wk0TQrICI/AAAAAAAACRY/DeG-10hIQSY/DSC_0270a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4Wk0WuVHuI/AAAAAAAACRc/tWU7URRDg4g/DSC_0281a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4Wk0MoQ0uI/AAAAAAAACRU/HaQE9GMbMiA/DSC_0235a.jpg[/img]
-
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wstawiliśmy aukcje cegiełkową na sterylki: http://www.allegro.pl/item936336909_fundacja_ast_by_uchronic_niewinne.html Może ktoś zechce pomóc chociaż 5zł. -
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Wstawiliśmy aukcje cegiełkową na sterylki: [url]http://www.allegro.pl/item936336909_fundacja_ast_by_uchronic_niewinne.html[/url] Może ktoś zechce pomóc chociaż 5zł. -
Wstawiliśmy aukcje cegiełkową na sterylki: [url]http://www.allegro.pl/item936336909_fundacja_ast_by_uchronic_niewinne.html[/url] Może ktoś zechce pomóc chociaż 5zł.
-
Wstawiliśmy aukcje cegiełkową na sterylki: [url]http://www.allegro.pl/item936336909_fundacja_ast_by_uchronic_niewinne.html[/url] Może ktoś zechce pomóc chociaż 5zł.
-
AMSTAFF Nero porzucony w mieszkaniu. MA DOM!!!
doddy replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Z tego co rozmawiałam z p. Beatą to są 2 zbiórki i nic się nie zmieniło.