-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Chudzinka DAISY znaleziona w PŁOŃSKU - ma już DOM!!!!!!
doddy replied to ewick73's topic in Już w nowym domu
Długonogą zabieram dzisiaj na szczepienia i chipowanie :) -
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
:) Dzięki dziewczyny. -
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ocelot, jakoś strasznie mi głupio odbierać Waszym bidakom tę karmę. :oops: Zróbmy tak, jeśli nikt się nie zgłosi chętny do przekazania karmy, to wtedy Was poproszę. Co Ty na to? -
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pierwszy bazarek od Angel na sunieczkę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179773-Super-gadA-ety-do-sprzAE-tania-po-psie-Na-pilna-pomoc-dla-suni-astki[/url] -
KAPSEL byłby teraz ok. 7 letnim amstaffem. O jego zaginięciu właścicielka się dowiedziała dopiero teraz po powrocie do PL. Od swojego chłopaka dowiedziała się, że Kapsel uciekł we wrześniu zeszłego roku w Warszawie. Kapsel jest zachipowany. Może ktoś z Was kojarzy tego psiaka, jako psiaka ze schroniska, z DT? [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3RA0AnZZdI/AAAAAAAAB_Q/cP7uMvI-EXs/kapsel1.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3RA0YwCCBI/AAAAAAAAB_U/C8s8JcNq5l8/kapsel2.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3RA0ZaXz7I/AAAAAAAAB_Y/KOwoH_g3UzE/kapsel3.jpg[/img]
-
KAPSEL byłby teraz ok. 7 letnim amstaffem. O jego zaginięciu właścicielka się dowiedziała dopiero teraz po powrocie do PL. Od swojego chłopaka dowiedziała się, że Kapsel uciekł we wrześniu zeszłego roku w Warszawie. Kapsel jest zachipowany. Może ktoś z Was kojarzy tego psiaka, jako psiaka ze schroniska, z DT? [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3RA0AnZZdI/AAAAAAAAB_Q/cP7uMvI-EXs/kapsel1.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3RA0YwCCBI/AAAAAAAAB_U/C8s8JcNq5l8/kapsel2.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3RA0ZaXz7I/AAAAAAAAB_Y/KOwoH_g3UzE/kapsel3.jpg[/img]
-
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Będzie dobrze, bo wierzymy że będzie dobrze :) Innej opcji na razie nie przyjmujemy. Od dzisiaj Neruś jest już smarowany. -
Piękny psiak. Jestem pod wrażeniem jego promocji! Dobra robota i mam nadzieję że przyniesie zamierzony skutek!
-
KAPSEL byłby teraz ok. 7 letnim amstaffem. O jego zaginięciu właścicielka się dowiedziała dopiero teraz po powrocie do PL. Od swojego chłopaka dowiedziała się, że Kapsel uciekł we wrześniu zeszłego roku w Warszawie. Kapsel jest zachipowany. Może ktoś z Was kojarzy tego psiaka, jako psiaka ze schroniska, z DT? [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3RA0AnZZdI/AAAAAAAAB_Q/cP7uMvI-EXs/kapsel1.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3RA0YwCCBI/AAAAAAAAB_U/C8s8JcNq5l8/kapsel2.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3RA0ZaXz7I/AAAAAAAAB_Y/KOwoH_g3UzE/kapsel3.jpg[/img]
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Sofinka już na stronie: [url]http://www.fundacja-ast.pl/content/view/815/65/[/url] Mam nadzieję, że pomoże jej to w znalezieniu domku! -
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Napisałam do Ewy, jak się coś dowiem to dam znać. ;) -
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Patrzyłam na stronę schroniska w Hajnówce, ale nie ma wzmianki o astce i szczylku. Napiszę do Ewy (wolontariuszki stamtąd). -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Dziękować pięknie :) Jak znajdę chwilkę to zaraz zamieszczę Zosieńkę! -
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
O mamo... biedna astusia. Oby szybciej znalazła dom niż Adelka. Zarazem życzę jej aby dom był tak fajny jak naszej Mortadelki :) Zuza, jak uda Ci się coś więcej o niej dowiedzieć to dawaj znać. -
No to super. To ja wysyłam pw :) Jutro piątek, oby telefony o Garo się rozdzwoniły z ogłoszeń w gazecie!
-
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Z Hajnówki mieliśmy najgrzeczniejszą sunię pod słońcem Adelkę. W schronisku 2 lata stała na łańcuchu. -
Zuza, a mogę podesłać Ci kolejnego psiaka do ogłoszeń?
-
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Zuza, ja to już prawie codziennie piszę chyba że Cię ozłocę za tą pomoc? :) Karma będzie dla DT potrzebna jeśli ktoś będzie mieć na zbyciu. Rozmawiałam wstępnie z lecznicą w której przyjmują dr Sterna i dr Degórska o terminach ich konsultacji. Na 23.02. jest wolny termin, ale postaramy się przesunąć wizytę na wcześniejszy termin. Teraz muszę pomyśleć nad logistyką całej tej akcji. -
Zastrzelić się idzie przez te dogo... Może teraz będzie ok: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179752-AMSTAFFKA-z-urazem-A-apy-bez-opieki-weterynaryjnej-PILNIE-POTRZEBUJE-POMOCY[/url]
-
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Przypominam o suni. -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kurcze, dogo płata figle coś. http://www.dogomania.pl/threads/179752-AMSTAFFKA-z-urazem-A-apy-bez-opieki-weterynaryjnej-PILNIE-POTRZEBUJE-POMOCY