Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Sunia została znaleziona, czy oddana? Wiecie coś o jej przeszłości? Jak sunia reaguje na psy i koty?
  2. Długonogą zabieram dzisiaj na szczepienia i chipowanie :)
  3. :) Dzięki dziewczyny.
  4. Ocelot, jakoś strasznie mi głupio odbierać Waszym bidakom tę karmę. :oops: Zróbmy tak, jeśli nikt się nie zgłosi chętny do przekazania karmy, to wtedy Was poproszę. Co Ty na to?
  5. Pierwszy bazarek od Angel na sunieczkę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179773-Super-gadA-ety-do-sprzAE-tania-po-psie-Na-pilna-pomoc-dla-suni-astki[/url]
  6. KAPSEL byłby teraz ok. 7 letnim amstaffem. O jego zaginięciu właścicielka się dowiedziała dopiero teraz po powrocie do PL. Od swojego chłopaka dowiedziała się, że Kapsel uciekł we wrześniu zeszłego roku w Warszawie. Kapsel jest zachipowany. Może ktoś z Was kojarzy tego psiaka, jako psiaka ze schroniska, z DT? [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3RA0AnZZdI/AAAAAAAAB_Q/cP7uMvI-EXs/kapsel1.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3RA0YwCCBI/AAAAAAAAB_U/C8s8JcNq5l8/kapsel2.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3RA0ZaXz7I/AAAAAAAAB_Y/KOwoH_g3UzE/kapsel3.jpg[/img]
  7. KAPSEL byłby teraz ok. 7 letnim amstaffem. O jego zaginięciu właścicielka się dowiedziała dopiero teraz po powrocie do PL. Od swojego chłopaka dowiedziała się, że Kapsel uciekł we wrześniu zeszłego roku w Warszawie. Kapsel jest zachipowany. Może ktoś z Was kojarzy tego psiaka, jako psiaka ze schroniska, z DT? [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3RA0AnZZdI/AAAAAAAAB_Q/cP7uMvI-EXs/kapsel1.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3RA0YwCCBI/AAAAAAAAB_U/C8s8JcNq5l8/kapsel2.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3RA0ZaXz7I/AAAAAAAAB_Y/KOwoH_g3UzE/kapsel3.jpg[/img]
  8. Niestety to nie ten :( Ma inną krawatkę niestety. Tego psiaka ciągnie się aż do mostka, a Kapsel ma krótszą. Dzięki wielkie za przeszukanie psiaków w pamięci.
  9. Będzie dobrze, bo wierzymy że będzie dobrze :) Innej opcji na razie nie przyjmujemy. Od dzisiaj Neruś jest już smarowany.
  10. Piękny psiak. Jestem pod wrażeniem jego promocji! Dobra robota i mam nadzieję że przyniesie zamierzony skutek!
  11. KAPSEL byłby teraz ok. 7 letnim amstaffem. O jego zaginięciu właścicielka się dowiedziała dopiero teraz po powrocie do PL. Od swojego chłopaka dowiedziała się, że Kapsel uciekł we wrześniu zeszłego roku w Warszawie. Kapsel jest zachipowany. Może ktoś z Was kojarzy tego psiaka, jako psiaka ze schroniska, z DT? [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3RA0AnZZdI/AAAAAAAAB_Q/cP7uMvI-EXs/kapsel1.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3RA0YwCCBI/AAAAAAAAB_U/C8s8JcNq5l8/kapsel2.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3RA0ZaXz7I/AAAAAAAAB_Y/KOwoH_g3UzE/kapsel3.jpg[/img]
  12. Sofinka już na stronie: [url]http://www.fundacja-ast.pl/content/view/815/65/[/url] Mam nadzieję, że pomoże jej to w znalezieniu domku!
  13. Napisałam do Ewy, jak się coś dowiem to dam znać. ;)
  14. Patrzyłam na stronę schroniska w Hajnówce, ale nie ma wzmianki o astce i szczylku. Napiszę do Ewy (wolontariuszki stamtąd).
  15. Dziękować pięknie :) Jak znajdę chwilkę to zaraz zamieszczę Zosieńkę!
  16. O mamo... biedna astusia. Oby szybciej znalazła dom niż Adelka. Zarazem życzę jej aby dom był tak fajny jak naszej Mortadelki :) Zuza, jak uda Ci się coś więcej o niej dowiedzieć to dawaj znać.
  17. No to super. To ja wysyłam pw :) Jutro piątek, oby telefony o Garo się rozdzwoniły z ogłoszeń w gazecie!
  18. Z Hajnówki mieliśmy najgrzeczniejszą sunię pod słońcem Adelkę. W schronisku 2 lata stała na łańcuchu.
  19. Marchewa, dopiero udało mi się wejść na wątek. Ale widzę, że tu rozwojowo się zrobiło i coś może już się szykuje dla Bolo. Jeśli domek nie wypali, poprosimy dziewczyny o ogłoszenia dla pięknisia.
  20. Zuza, a mogę podesłać Ci kolejnego psiaka do ogłoszeń?
  21. Zuza, ja to już prawie codziennie piszę chyba że Cię ozłocę za tą pomoc? :) Karma będzie dla DT potrzebna jeśli ktoś będzie mieć na zbyciu. Rozmawiałam wstępnie z lecznicą w której przyjmują dr Sterna i dr Degórska o terminach ich konsultacji. Na 23.02. jest wolny termin, ale postaramy się przesunąć wizytę na wcześniejszy termin. Teraz muszę pomyśleć nad logistyką całej tej akcji.
  22. Zastrzelić się idzie przez te dogo... Może teraz będzie ok: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179752-AMSTAFFKA-z-urazem-A-apy-bez-opieki-weterynaryjnej-PILNIE-POTRZEBUJE-POMOCY[/url]
  23. Przypominam o suni.
  24. Kurcze, dogo płata figle coś. http://www.dogomania.pl/threads/179752-AMSTAFFKA-z-urazem-A-apy-bez-opieki-weterynaryjnej-PILNIE-POTRZEBUJE-POMOCY
×
×
  • Create New...