Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Byłam u niego wczoraj, ale nie dałam rady wziąć go na spacer bo się śpieszyłam do weta. Odniosłam wrażenie, że jest dużo spokojniejszy.
  2. Nieśmiało przypomnę, że zbieramy na sterylkę Sigmy.
  3. Na razie to ja jeszcze mam "żałobę" po Walentynce, którą oddałam do adopcji i taka druga się nie trafi. Pozostają mi asciki, bo są mniejsze i więcej ich sobie pomieszczę. :evil_lol: Dobrej nocki cioteczki. Ja lecę sprzątać, a potem śnić o DC. :loveu:
  4. Ja chcem canarka. Nie chcem corsiaka. Na razie to ja ledwo asty upycham, więc o DC to sobie pośnić mogę.
  5. Ja jakoś wolę asty :) Zbyt leniwa do pitów jestem. A marzeniem moim jest Dogo Canario!
  6. Ja to się stanowczo sprzeciwiam! Mam wystarczającą ilość piesecków! A dzięki TZ - owi, mam nadprogramowego Chico jakoś... jestem o krok od wariatkowa już.
  7. Kiedy ogłaszamy? Jak wysterylizujemy :) A tak serio, to chyba sterylkę zrobimy w następnym tygodniu, bo... cieczki jednak brak. W tym tygodniu kastrujemy 3 chłopaków (Chico, Bolo, Czaruś). Na Sigmę musimy uzbierać, bo niestety strasznie krucho z kasą w fundacji. Mamy sporo psiaków chorych i ich leczenie pochłania krocie. Magda, napiszę Ci pw, co by nie zaśmiecać wątku.
  8. Oooo coś w tym stylu. Pinkmoon, nie chciało by Ci się popisać tekstów do allegro?
  9. Doszłam do wniosku, że musi się czymś wyróżniać :)
  10. My niestety nie damy rady pomóc kolejnym psiakom na chwilę obecną. Za dużo mamy psów i niestety za mało funduszy. U Zeldusi będzie w pt wet do ucha.
  11. Jaki jest pies, same widziecie :) Serio jej tak sterczy to ucho. Co obrabiam jej fotki to mi ucho zostaje, albo je gdzieś ucinam itp.
  12. To możesz coś płaczliwego zawsze dopisywać :)
  13. Jest Sigma ... długo, długo nic... i jej USZY :)
  14. Sigmowata dzisiaj jaja sobie do aparatu robiła więc miny jakie robi, każdy widzi. :mrgreen: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4RM4q9_VqI/AAAAAAAACNg/4bH1m2DpzRA/DSC_0194a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4RM4w8g69I/AAAAAAAACNk/4LRrdCOQpFM/DSC_0201a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4RM4-3TYRI/AAAAAAAACNs/JF5RjPaFS9w/DSC_0216a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4RM5GdAwuI/AAAAAAAACN0/RyV2AT3T-w4/DSC_0225a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4RM5DwiSOI/AAAAAAAACNU/TboWlFx5cfY/DSC_0227a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4RNF_5UqvI/AAAAAAAACN8/62TLEG3Elfw/DSC_0228a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4RNF2H7MlI/AAAAAAAACOE/wq_0LuyWRRE/DSC_0231a.jpg[/img]
  15. Pewnie że zmieniaj. Prawda jest taka, że ja nie umiem pisać tekstów do ogłoszeń :(
  16. Kurcze, a tak serio to mogłaby ta Arvenka znaleźć fajny dom. Dzisiaj była super grzeczna na spacerku.
  17. Nie mów tak, bo ciotka Blue.berry mnie kill. Bo to moja wina, że wstawiałam fotki przez fotosik, który je spsuł. :)
  18. Wyładniała, przytyła a większość strupków zarosło :) Wygląda naprawdę fajnie.
  19. I ostatnie 4 foto: [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REIfJq4vI/AAAAAAAACLM/PsbstAdPK9Y/Obraz%20077a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REICCLMII/AAAAAAAACLI/-IxeFIKdUIw/Obraz%20067a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REH6DSL7I/AAAAAAAACLE/nblnO4LJ5aM/Obraz%20049a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REH6afRbI/AAAAAAAACLA/QrJiG3izWRY/Obraz%20047a.jpg[/img]
  20. Trzecia porcja: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REZwClKlI/AAAAAAAACLs/lCc-P-r-hN8/Obraz%20089a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REZ5E5ndI/AAAAAAAACLo/DREkOJgOgdw/Obraz%20086a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REZuTYucI/AAAAAAAACLk/60hEZWug9rQ/Obraz%20080a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REZjrh9yI/AAAAAAAACLg/bN6ipOPgDgA/Obraz%20079a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REInmwZkI/AAAAAAAACLQ/b7lF3mCSwEQ/Obraz%20078a.jpg[/img]
  21. Druga porcja fotek: [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REuyQnGXI/AAAAAAAACMA/SIjaEr4Nye8/Obraz%20117a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REu9ok51I/AAAAAAAACL8/GsmiVtjIaXE/Obraz%20115a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REusuAY1I/AAAAAAAACM4/c80Ho_tNHAM/Obraz%20109a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REuiuGAcI/AAAAAAAACL0/4UZkZHoVeFI/Obraz%20106a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REaLCtMlI/AAAAAAAACLw/F07cmjUZ0iY/Obraz%20092a.jpg[/img]
  22. Pozdrowionka od Rudolfinki: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4RE6hrbPpI/AAAAAAAACMU/TafHE7s696I/Obraz%20129a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4RE6R7vRzI/AAAAAAAACMY/m-e1BZaFXQQ/Obraz%20127a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4RE6V56phI/AAAAAAAACMg/fnxxZ_G-0qs/Obraz%20125a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4RE6Z-KXVI/AAAAAAAACMs/VC5G6bGh1IM/Obraz%20124a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4REvOID_ZI/AAAAAAAACMw/X6Saz1hK9-A/Obraz%20122a.jpg[/img]
  23. Już zaraz opróżnię. A białasy są naprawdę ładnymi DA. I wyglądają jak rodzeństwo.
  24. Dzięki cioteczko za pomoc! Kastracja mu się przyda bo on ciągle o rozmnażaniu się z pieskami myśli.
×
×
  • Create New...