Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Dziękujemy w imieniu Pućka. Kurcze, nikt nie dzwoni o te nasze potworki, a tu kolejne się zlatują :(
  2. Udało mi się wygospodarować chwilkę czasu, więc wstawiam rozliczenie dotychczasowych wpłat na księżniczkę Sisi: [B]Wpłaty:[/B] Pinkmoon 40zł (pozostałość ze zbiórki na Trolla - ukłon za pamięć o Sisi) Mirosława K. 35zł Marta B. 70zł Kardoe 100zł Katarzyna Sz. 39,99zł Iwona A. 50zł Rorewa 150zł Katarzyna S. 20zł RAZEM: 504,99zł [B]Wydatki:[/B] weterynarz 32zł [COLOR=DarkRed][B]RAZEM NA KONCIE SISI NA DZIEŃ 18/02/2010 jest 472,99zł[/B][/COLOR]
  3. Doszła wpłata od cioteczki Karinsien w kwocie 25zł na kastrację Bolusia vel Chico. :) Dziękujemy serdecznie.
  4. Uroczo Tosia wygląda z Atomówkami :) Ostatnie zdjęcie szczególnie piękne. Jak mamusia :)
  5. No to szukamy dalej najlepszego domu dla niej.
  6. Na razie czekamy cały czas. Miał przylecieć jutro, ale nie mam potwierdzenia, więc pewnie znowu się nie udało.
  7. Pani Katarzyno a my to się miałyśmy widzieć na początku tygodnia :) Ponieważ na maczka ochoty nie mam, to zapraszam przy okazji do nas.
  8. Zelda ma tylko allegro obecnie. Niepokoi nas, że ucho ją ostatnio okresowo boli. Wznowimy ogłoszenia po wizycie u weta.
  9. Agnieszka to czyta ten wątek :)
  10. A Merenga to od jakiegoś wilkowatego jeszcze wyniosła dodatkowe pazury na tylnych łapach :)
  11. Nowego nic. Nadal szuka domku najlepszego z możliwych. A tak wszystko u niej dobrze.
  12. Aron i Manta takie bullowate są najbardziej chyba.
  13. Ooo nasza laleczka wygląda pięknie na fotkach.
  14. Rosną te dzieciaki jak na drożdżach. Tak myślałam sobie jeszcze co by je ogłaszać jako zwykłe kundelki. Może mix amstaff odstrasza ludzi.
  15. Fajny bazarek, ja już licytuję :)
  16. Jak damy radę to w weekend pojedziemy w odwiedziny do Bolo vel Chiko i do pozostałych psiaków. Oby pogoda dopisała, to może udałoby się zrobić jakieś fajne fotki.
  17. Aż dziw, że one tak długo domu nie mogą znaleźć. Weronia, a wiadomo coś o ich zachowaniach? Były sprawdzane pod kątem mieszkania w domu, kontaktów z psami, czy umieją chodzić na smyczy itp.?
  18. U Sisi na razie wszystko dobrze. Jest bardzo czystą sunią, nie załatwia się w domu. Grzecznie zostaje w klatce jak Aga i Artur wychodzą do pracy. Na spacerach cieszy się do wszystkich psiaków.
  19. Martolina zamiast Nero wzięła brata :) Pojechała załatwiać jakieś sprawy.
  20. Ostatnio mamy takie wariacje z tymi psami, że na normalne życie i pracę czasu nie starcza. Dzisiaj znowu wycieczki do weta, a później dla odmiany spotkanie ze znajomymi od astów. I tak caaały dzień o psach. Do hoteliku pojedziemy, bo chcemy zabrać psiaki na dłuższy spacer i poobserwować zachowania.
  21. Chiko to dzieciak :) Pewnie ma ok. 8-10 miesięcy, ale w paszczę zajrzymy przy świetle dziennym, bo wczoraj to się w sumie widzieliśmy w nocy. Dewastator może z niego tylko być. W aucie wieźliśmy worki z karmą do hotelu to kombinował zębami przy nich.
  22. Kolejna bida dzisiaj przywieziona do hoteliku, Bolo: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179595-AST-Bolo-o-goA-AE-bim-sercu-czy-trafi-na-A-aA-cuch[/url]
  23. Holinka miała dzisiaj kontrolne USG. Guz na śledzionie rośnie. :( Urósł o 1cm. Na pozostałe narządy na razie nie ma przerzutów. Niepojące są jeszcze nadnercza, których echogenność jest podwyższona do o.8,8mm średnicy. Poprzednio było z nimi wszystko ok.
  24. Ja jestem strasznie zauroczona Perrą i tą pitbullką z powyższego zdjęcia wstawionego przez Weronię.
×
×
  • Create New...