-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
I jeszcze z Nerem, który z nimi mieszka w DT :) A ja wezmę jeszcze swoje, bo na upartego z Marty psami się dogadają i wtedy będzie się roić od bullowatych :) -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ten DC wydaje mi się, że to King. Napisałam do Ewy, czy to on i czy to jej zdjęcie. Jeszcze sie zastanawiam nad zażądaniem opłaty za fotkę skoro już została opublikowana. I kaskę na fundację byśmy mieli. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Doszło do tego, ze policja kradnie fotki... Mam ochotę na stronie głównej fundacji pierdyknąć print z ich stroną i wrzucić dla odmiany domowe fotki z Gumpem i np. Arvenką z sesji + lekkie sprostowanie do ich opisu pitbulla. -
Dwa białasy czekają na szanse..argentyny w potrzebe !!!
doddy replied to LILUtosi's topic in Już w nowym domu
Może forum molosów by coś pomogło? Ostatnio zgłosił się do nas chłopak stamtąd który mógł dac DT DA. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
O mamo, a co on w tych magazynach chce trzymać? Strach się bać, co te chłopy przywloką po tych urodzinach "na mieście". -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Eeee no sobota dzisiaj jest, więc domyślam się że chłopaki bardzo pracowici dzisiaj :) -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Widzę, że Tomasz i Barni to dzisiaj bardzo pracowici są... :ghost_2: -
STANLEY to 6 miesięczny, wykastrowany płowy amstaff (bez rodowodu). Poszukuje nowego domu z uwagi na problemy osobiste właścicielki. Więcej informacji o Stanleyu udzieli jego właścicielka pod adresem mailowym: [email][email protected][/email] bądź lekarz weterynarii Michał Godziek, który zajmuje się adopcją psiaka 32 42 55 557 508 258 856 Stanley obecnie mieszka w Rybniku. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3_cqOykyvI/AAAAAAAACFc/WNPfH1kSsJw/stanley1.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3_cqTJ543I/AAAAAAAACFg/Rw0kthPbsuw/stanley2.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3_cqqX1huI/AAAAAAAACFk/QzNicwFSrR8/stanley3.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3_cqikBUVI/AAAAAAAACFo/1rf2B1kh-Sg/stanley4.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3_crHMb8zI/AAAAAAAACFs/ft0lFjejmfQ/stanley5.jpg[/img]
-
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiem, że nadzieja matką głupich, ale piszę posta, a nóż widelec stanie się cud. Może ktoś z Was zechce dać dom tymczasowy któremuś psiakowi, który przebywa w hoteliku. Odciążenie z comiesięcznego opłacania hotelu było by zbawienne dla dalszych naszych działań, a także dla samych psów, które w warunkach domowych z pewnością lepiej by się odnalazły. Psiaków w hotelach mamy obecnie 11. O większości z nich możemy dużo powiedzieć, co równe jest temu że DT nie bierze psiaka całkowitej zagadki. Czaruś z pewnością jest domowym psiakiem. Wątpię, aby cokolwiek niszczył w domu. Wadą jego jest z pewnością agresja do psów. Czaruś potrzebuje cierpliwego opiekuna. DT byłoby dla niego zbawieniem. -
Wiem, że nadzieja matką głupich, ale piszę posta, a nóż widelec stanie się cud. Może ktoś z Was zechce dać dom tymczasowy któremuś psiakowi, który przebywa w hoteliku. Odciążenie z comiesięcznego opłacania hotelu było by zbawienne dla dalszych naszych działań, a także dla samych psów, które w warunkach domowych z pewnością lepiej by się odnalazły. Psiaków w hotelach mamy obecnie 11. O większości z nich możemy dużo powiedzieć, co równe jest temu że DT nie bierze psiaka całkowitej zagadki. Z pewnością o DT dla Sigmy będzie ciężko. Głównie dlatego, że sunia nie toleruje ani psów ani kotów. Ale zaletą jej olbrzymią jest fakt, że jest cicha i spokojna w domu. Może ktoś marzy o amstaffie, ale obecnie nie może wziąć psiaka na stałe i chce dać DT jakiejś bidzie.
-
Przekładają co chwila swoją wizytę. Więc nie bierzemy ich super poważnie...
-
Jakieś fatum nad bullowatymi ostatnio. My owszem jeździmy trochę na wizyty przedadopcyjne, ale okazuje się, że to nie są ludzie którzy nadają się do TTB.
-
AMSTAFF Nero porzucony w mieszkaniu. MA DOM!!!
doddy replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Nero nie znajduje się pod opieką żadnej fundacji :) Fundacje użyczają kont, aby cokolwiek pomóc p. Beacie w utrzymaniu psiaka, która dotąd płaci za niego sama. -
Jest taka odwilż, że nie daliśmy rady pojechać. Zakopalibyśmy się na drodze do hotelu, bo on w pięknym miejscu, ale... w środku lasu. W poniedziałek jedziemy z Chiko angielskim do hotelu to napiszę jak się chłopak odnalazł w nowych warunkach. Dodatkowo umawiam go na przyszły tydzień na kastrację :) Więc wtedy na bank zrobię fotki.