Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. I jeszcze z Nerem, który z nimi mieszka w DT :) A ja wezmę jeszcze swoje, bo na upartego z Marty psami się dogadają i wtedy będzie się roić od bullowatych :)
  2. Gdzieś Mamba ma, ale mooocno zaniedbany :) I Holy ma jako mój tymczasik.
  3. Fecia raczej z naszą bandą się nie dogada. Ale powiem Wam, że my wczoraj byliśmy u Feci i ZNOWU WYŁADNIAŁA!
  4. Nieśmiało przypomnę, że zbieramy na hotelik Chiko. Potrzebujemy także funduszy na kastrację i usunięcie tłuszczaka. Jeśli znalazłby się DT dla niego to byłoby wybawienie dla konta fundacyjnego.
  5. Koperek, podobno są u Was szczeniaki bullowate?
  6. Ten DC wydaje mi się, że to King. Napisałam do Ewy, czy to on i czy to jej zdjęcie. Jeszcze sie zastanawiam nad zażądaniem opłaty za fotkę skoro już została opublikowana. I kaskę na fundację byśmy mieli.
  7. Doszło do tego, ze policja kradnie fotki... Mam ochotę na stronie głównej fundacji pierdyknąć print z ich stroną i wrzucić dla odmiany domowe fotki z Gumpem i np. Arvenką z sesji + lekkie sprostowanie do ich opisu pitbulla.
  8. Może forum molosów by coś pomogło? Ostatnio zgłosił się do nas chłopak stamtąd który mógł dac DT DA.
  9. O mamo, a co on w tych magazynach chce trzymać? Strach się bać, co te chłopy przywloką po tych urodzinach "na mieście".
  10. Eeee no sobota dzisiaj jest, więc domyślam się że chłopaki bardzo pracowici dzisiaj :)
  11. Widzę, że Tomasz i Barni to dzisiaj bardzo pracowici są... :ghost_2:
  12. STANLEY to 6 miesięczny, wykastrowany płowy amstaff (bez rodowodu). Poszukuje nowego domu z uwagi na problemy osobiste właścicielki. Więcej informacji o Stanleyu udzieli jego właścicielka pod adresem mailowym: [email][email protected][/email] bądź lekarz weterynarii Michał Godziek, który zajmuje się adopcją psiaka 32 42 55 557 508 258 856 Stanley obecnie mieszka w Rybniku. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3_cqOykyvI/AAAAAAAACFc/WNPfH1kSsJw/stanley1.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3_cqTJ543I/AAAAAAAACFg/Rw0kthPbsuw/stanley2.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3_cqqX1huI/AAAAAAAACFk/QzNicwFSrR8/stanley3.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3_cqikBUVI/AAAAAAAACFo/1rf2B1kh-Sg/stanley4.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S3_crHMb8zI/AAAAAAAACFs/ft0lFjejmfQ/stanley5.jpg[/img]
  13. Wiem, że nadzieja matką głupich, ale piszę posta, a nóż widelec stanie się cud. Może ktoś z Was zechce dać dom tymczasowy któremuś psiakowi, który przebywa w hoteliku. Odciążenie z comiesięcznego opłacania hotelu było by zbawienne dla dalszych naszych działań, a także dla samych psów, które w warunkach domowych z pewnością lepiej by się odnalazły. Psiaków w hotelach mamy obecnie 11. O większości z nich możemy dużo powiedzieć, co równe jest temu że DT nie bierze psiaka całkowitej zagadki. Czaruś z pewnością jest domowym psiakiem. Wątpię, aby cokolwiek niszczył w domu. Wadą jego jest z pewnością agresja do psów. Czaruś potrzebuje cierpliwego opiekuna. DT byłoby dla niego zbawieniem.
  14. Wiem, że nadzieja matką głupich, ale piszę posta, a nóż widelec stanie się cud. Może ktoś z Was zechce dać dom tymczasowy któremuś psiakowi, który przebywa w hoteliku. Odciążenie z comiesięcznego opłacania hotelu było by zbawienne dla dalszych naszych działań, a także dla samych psów, które w warunkach domowych z pewnością lepiej by się odnalazły. Psiaków w hotelach mamy obecnie 11. O większości z nich możemy dużo powiedzieć, co równe jest temu że DT nie bierze psiaka całkowitej zagadki. Z pewnością o DT dla Sigmy będzie ciężko. Głównie dlatego, że sunia nie toleruje ani psów ani kotów. Ale zaletą jej olbrzymią jest fakt, że jest cicha i spokojna w domu. Może ktoś marzy o amstaffie, ale obecnie nie może wziąć psiaka na stałe i chce dać DT jakiejś bidzie.
  15. Szczęśliwa rodzinka :) Sunia chudziutka, ale pewnie niebawem jej nie poznamy :)
  16. Dobrze, że coraz grzeczniejsza się robi pięknisia. Damom nie wypada być niegrzecznymi!
  17. To jest wynik obrazu USG. Echogenność może oznaczać chyba torbiele, guzy. Ale muszę się upewnić.
  18. No to super, że w końcu się spotkamy.
  19. Przekładają co chwila swoją wizytę. Więc nie bierzemy ich super poważnie...
  20. Jakieś fatum nad bullowatymi ostatnio. My owszem jeździmy trochę na wizyty przedadopcyjne, ale okazuje się, że to nie są ludzie którzy nadają się do TTB.
  21. Nero nie znajduje się pod opieką żadnej fundacji :) Fundacje użyczają kont, aby cokolwiek pomóc p. Beacie w utrzymaniu psiaka, która dotąd płaci za niego sama.
  22. Jest taka odwilż, że nie daliśmy rady pojechać. Zakopalibyśmy się na drodze do hotelu, bo on w pięknym miejscu, ale... w środku lasu. W poniedziałek jedziemy z Chiko angielskim do hotelu to napiszę jak się chłopak odnalazł w nowych warunkach. Dodatkowo umawiam go na przyszły tydzień na kastrację :) Więc wtedy na bank zrobię fotki.
×
×
  • Create New...