Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Po dzisiejszym spacerku to ja już go Miodzio bym nie nazywała. :diabloti:
  2. I ostatnie 5 fotek. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QLekO2i8I/AAAAAAAACIw/xJQHJu59WmU/DSC_0166a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QLet1kQXI/AAAAAAAACJM/SN7mnZZBaac/DSC_0165a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QLe4gjDwI/AAAAAAAACJQ/brTQj5CYuyw/DSC_0162a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QLe-iTp4I/AAAAAAAACJU/n35qP6ierDk/DSC_0178a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QLe3M9EZI/AAAAAAAACJY/94cdEV1FdE0/DSC_0172a.jpg[/img]
  3. Kolejna dawka fotek: [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QGOqelJfI/AAAAAAAACIE/GssRJPkvAwU/DSC_0147a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QGOtfRRVI/AAAAAAAACH0/I4LgkeE-H5E/DSC_0150a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QIR4i7NnI/AAAAAAAACII/VGwwQ4rfCBU/DSC_0152a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QIR2c8tbI/AAAAAAAACIU/FcfmLLAs750/DSC_0160a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QIR8d5eHI/AAAAAAAACIY/3n7lLy-il7w/DSC_0169a.jpg[/img]
  4. Suma sumarum buziole dla Bolusia zostały mu przekazane dzisiaj na spacerku :) Podjechaliśmy do psiaków, zabraliśmy je na spacer i zawieźliśmy masę kołder, kocy i jedzenia. O samym Bolusiu napiszę wieczorkiem, albo nawet jutro, bo dzisiaj jedziemy jeszcze z psiakami do weta. Tymczasem wstawiam fotki, dla polepszenia humoru. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QGFmf4ifI/AAAAAAAACHc/_QJdB1rm_lg/DSC_0131a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QGF0sWRjI/AAAAAAAACH4/Z4zUKln4Nzo/DSC_0132a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QGFz1d77I/AAAAAAAACHk/MtvyYNudsBE/DSC_0135a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QGF-WP_jI/AAAAAAAACHo/IJZrQX_Wmjs/DSC_0138a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QGGGJG3mI/AAAAAAAACH8/iRVx-sWRvM4/DSC_0145a.jpg[/img]
  5. Dzięki Docha :) Tymczasem Chico był dzisiaj z nami w odwiedzinach w hoteliku. Taki grzeczny pasażer jak on to sama przyjemność. W aucie zostawiliśmy go samego na czas spacerów i nic nie zniszczył, nie drapał.
  6. Dzisiaj doszła wpłata od ciotki MARCHEWY w kwocie 200zł na Bolusia. [COLOR=DarkRed][B]Mamy razem 225zł. [/B][COLOR=Black]Umówiłam Bolusia na kastrację na piątek na 12 razem z Chiko I. [/COLOR] [/COLOR]
  7. Dzisiaj doszła do nas wpłata 50zł od Iwony W. dla Sisi. Dziękujemy. [COLOR=#800000][B]RAZEM: 522,99zł[/B][/COLOR]
  8. Na razie Chico to jest u nas w domu :evil_lol: i BYNAJMNIEJ NIE BYŁ TO MÓJ POMYSŁ! :diabloti: A jest u nas bo mamy lekko niecny plan na DT dla niego. Ale żeby do niego trafił musi być super, hiper łagodnym psem do ludzi, psów, super zostawać w domu, nie niszczyć, nie szczekać (a ponieważ takie cuda są rzadkością, dlatego jakoś nie pałam na razie optymizmem). Ale szansa jest. Przynajmniej na razie Chico sprawuje się na medal. Chcemy go sprawdzić przed ewentualnym daniem do DT. W piątek na 12 Chico i Bolo mają umówione zabiegi kastracji. Chico ma także tłuszczaka na tylnej łapie, oraz w ogóle chyba stan po urazie tylnej łapki. Więc zrobimy mu przegląd. Więc jeśli będzie tylko kastracja to potrzeba nam 200zł i już :)
  9. Za przygotowanie Chico stonie brytyjskiej należy się 5+. Ogromny kontener, posłanko z podusią, koc, koszula opiekuna, pełna miseczka wody. Psiak czyściutki, zadbany i pachnący. Chico w ogóle chyba wiele złego w życiu nie zaznał. Dogaduje się z psami (nawet samcami), nie boi się podniesionej ręki, zna komendy. Jak na razie psiak ideał.
  10. Na lotnisku wszystko było super! A i obsługa była strasznie ciekawa jak Chico zareaguje i spoglądała przez szybę w drzwiach. :)
  11. Chico jeszcze na lotnisku: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4LpyXA5xvI/AAAAAAAACG0/wFhBQ0L1tB8/DSC_0001a.jpg[/img] I już bardziej domowe: [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4LpyusyjPI/AAAAAAAACG8/5JzgSZ6hYaw/DSC_0029a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4Lpyj2rCXI/AAAAAAAACHE/NRvaeprvxaQ/DSC_0023a.jpg[/img]
  12. Bardzo ładne argentyny. Argentyny są bardzo różne w typie. Są także niższe. Myślę, że nie ma co wymyślać im innych ras.
  13. Na czym polegała operacja u Morrisa? Wycięto, czy wciśnięto 3 powiekę?
  14. Chico odebraliśmy z lotniska bez najmniejszych problemów. Rano potwierdziłam odbiór i pani z Importu nam wszystkie formalności załatwiła szybciej, jako expres. Chico przyleciał w dużym kontenerku, z posłankiem, kocykiem oraz koszulą swojego opiekuna. Piękny, zadbany, super przygotowany do drogi pies ukazał się naszym oczom. Naprawdę za przygotowanie go w Anglii ogromny plus! Chico od razu merdał ogonkiem i pchał się delikatnie do wyjścia. No to obróżka, smyczka i spacerek. Na spacerku ciekawy całego świata, obwąchiwał, sisiał, kupkał. Podróż musiała być długa i pewnie stresująca bo się posisiał także w kontenerku. Pospacerowaliśmy i w drogę. A w aucie... IDEAŁ. Na rączkach mi jechał. :)
  15. No to super. To co uzbieram to wysyłam do Kardoe, bo ona złoty dyżurny wolontariusz wysyłkowy :)
  16. Nasz daleki przybysz odebrany :) Jest naprawdę uroczy! Więcej napiszę jak się ze wszystkim ogarnę.
  17. Dzisiaj wymiziam, bo Cziko I wiozę do hoteliku. [url]http://www.dogomania.pl/threads/177854-Astek-lub-jego-mix-do-adopjcji-lub-uspienia-PROSZE-O-OGLOSZENIA-DT-NA-CITO[/url] Kastrację chcę umówić na piątek, bo to chyba najwcześniejszy termin w którym dam radę się wyrwać na cały dzień. Ewentualnie czwartek. W każdym bądź razie pewnie Chiko x2 pozbędą się męskości w tym tygodniu. Zbieramy fundusze na jajeczka.
  18. Dzisiaj wielki dzień w życiu Chiko. Lot to pewnie nic przyjemnego dla psa. :(
  19. Dzięki przytomności wolontariuszy z palucha :)
  20. Ja mogę np. we wtorek :)
  21. Też obficie piszesz i chwała Ci za to :)
×
×
  • Create New...