-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
I ostatnie 5 fotek. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QLekO2i8I/AAAAAAAACIw/xJQHJu59WmU/DSC_0166a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QLet1kQXI/AAAAAAAACJM/SN7mnZZBaac/DSC_0165a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QLe4gjDwI/AAAAAAAACJQ/brTQj5CYuyw/DSC_0162a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QLe-iTp4I/AAAAAAAACJU/n35qP6ierDk/DSC_0178a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QLe3M9EZI/AAAAAAAACJY/94cdEV1FdE0/DSC_0172a.jpg[/img]
-
Kolejna dawka fotek: [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QGOqelJfI/AAAAAAAACIE/GssRJPkvAwU/DSC_0147a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QGOtfRRVI/AAAAAAAACH0/I4LgkeE-H5E/DSC_0150a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QIR4i7NnI/AAAAAAAACII/VGwwQ4rfCBU/DSC_0152a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QIR2c8tbI/AAAAAAAACIU/FcfmLLAs750/DSC_0160a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QIR8d5eHI/AAAAAAAACIY/3n7lLy-il7w/DSC_0169a.jpg[/img]
-
Suma sumarum buziole dla Bolusia zostały mu przekazane dzisiaj na spacerku :) Podjechaliśmy do psiaków, zabraliśmy je na spacer i zawieźliśmy masę kołder, kocy i jedzenia. O samym Bolusiu napiszę wieczorkiem, albo nawet jutro, bo dzisiaj jedziemy jeszcze z psiakami do weta. Tymczasem wstawiam fotki, dla polepszenia humoru. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QGFmf4ifI/AAAAAAAACHc/_QJdB1rm_lg/DSC_0131a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QGF0sWRjI/AAAAAAAACH4/Z4zUKln4Nzo/DSC_0132a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QGFz1d77I/AAAAAAAACHk/MtvyYNudsBE/DSC_0135a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QGF-WP_jI/AAAAAAAACHo/IJZrQX_Wmjs/DSC_0138a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4QGGGJG3mI/AAAAAAAACH8/iRVx-sWRvM4/DSC_0145a.jpg[/img]
-
ASTKA SISI zamieszkała w nowym domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj doszła do nas wpłata 50zł od Iwony W. dla Sisi. Dziękujemy. [COLOR=#800000][B]RAZEM: 522,99zł[/B][/COLOR] -
Na razie Chico to jest u nas w domu :evil_lol: i BYNAJMNIEJ NIE BYŁ TO MÓJ POMYSŁ! :diabloti: A jest u nas bo mamy lekko niecny plan na DT dla niego. Ale żeby do niego trafił musi być super, hiper łagodnym psem do ludzi, psów, super zostawać w domu, nie niszczyć, nie szczekać (a ponieważ takie cuda są rzadkością, dlatego jakoś nie pałam na razie optymizmem). Ale szansa jest. Przynajmniej na razie Chico sprawuje się na medal. Chcemy go sprawdzić przed ewentualnym daniem do DT. W piątek na 12 Chico i Bolo mają umówione zabiegi kastracji. Chico ma także tłuszczaka na tylnej łapie, oraz w ogóle chyba stan po urazie tylnej łapki. Więc zrobimy mu przegląd. Więc jeśli będzie tylko kastracja to potrzeba nam 200zł i już :)
-
Za przygotowanie Chico stonie brytyjskiej należy się 5+. Ogromny kontener, posłanko z podusią, koc, koszula opiekuna, pełna miseczka wody. Psiak czyściutki, zadbany i pachnący. Chico w ogóle chyba wiele złego w życiu nie zaznał. Dogaduje się z psami (nawet samcami), nie boi się podniesionej ręki, zna komendy. Jak na razie psiak ideał.
-
Chico jeszcze na lotnisku: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4LpyXA5xvI/AAAAAAAACG0/wFhBQ0L1tB8/DSC_0001a.jpg[/img] I już bardziej domowe: [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4LpyusyjPI/AAAAAAAACG8/5JzgSZ6hYaw/DSC_0029a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S4Lpyj2rCXI/AAAAAAAACHE/NRvaeprvxaQ/DSC_0023a.jpg[/img]
-
Dwa białasy czekają na szanse..argentyny w potrzebe !!!
doddy replied to LILUtosi's topic in Już w nowym domu
Bardzo ładne argentyny. Argentyny są bardzo różne w typie. Są także niższe. Myślę, że nie ma co wymyślać im innych ras. -
Chico odebraliśmy z lotniska bez najmniejszych problemów. Rano potwierdziłam odbiór i pani z Importu nam wszystkie formalności załatwiła szybciej, jako expres. Chico przyleciał w dużym kontenerku, z posłankiem, kocykiem oraz koszulą swojego opiekuna. Piękny, zadbany, super przygotowany do drogi pies ukazał się naszym oczom. Naprawdę za przygotowanie go w Anglii ogromny plus! Chico od razu merdał ogonkiem i pchał się delikatnie do wyjścia. No to obróżka, smyczka i spacerek. Na spacerku ciekawy całego świata, obwąchiwał, sisiał, kupkał. Podróż musiała być długa i pewnie stresująca bo się posisiał także w kontenerku. Pospacerowaliśmy i w drogę. A w aucie... IDEAŁ. Na rączkach mi jechał. :)
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
No to super. To co uzbieram to wysyłam do Kardoe, bo ona złoty dyżurny wolontariusz wysyłkowy :) -
Dzisiaj wymiziam, bo Cziko I wiozę do hoteliku. [url]http://www.dogomania.pl/threads/177854-Astek-lub-jego-mix-do-adopjcji-lub-uspienia-PROSZE-O-OGLOSZENIA-DT-NA-CITO[/url] Kastrację chcę umówić na piątek, bo to chyba najwcześniejszy termin w którym dam radę się wyrwać na cały dzień. Ewentualnie czwartek. W każdym bądź razie pewnie Chiko x2 pozbędą się męskości w tym tygodniu. Zbieramy fundusze na jajeczka.
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Superaśne widoki! -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Superaśne widoki! -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ja mogę np. we wtorek :)