-
Posts
35693 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Kaśka ma szczęście, a właściwie pecha do zgłaszających się domów z kotami:( parę dni temu dzwoniła fajna pani, ale w domu koty i brak możliwości izolowania. A Kaśka niestety na koty patrzy spięta i w gotowości. Może by się i przyzwyczaiła z czasem, ale paszczę ma dużą i wiemy co potrafi, więc ryzyko jest:( Rozliczenie: Stan konta na 23 styczeń -22,70 zł +450 zł helli -450 zł hotelowanie 24.01-22.02 -22,50 zł odrobaczenie -18 zł Fiprex Stan konta na 22 luty wynosi -63,20 zł.
-
Rozliczenie: Stan konta na 24 styczeń wynosił -34,66 zł +20 zł malti +30 zł Marta P. +40 zł Ewa Sz. +50 zł Anna H. +50 zł Marzanna K. +40 zł wpłata anonimowa -360 zł hotelowanie 25.01-23.02 -18 zł odrobaczenie + Fiprex Stan konta na 23 luty wynosi -182,66 zł.
-
Sunia już praktycznie zdrowa, je regularnie, choć jeszcze niewiele i ostrożnie. Koopki są coraz lepsze. Wraca jej energia:) Z testów na choroby odkleszczowe wyszła tylko anaplazmoza, ale ona nie daje takich objawów jakie miała sunia. Mogła się tylko przyczynić do gorszego przechodzenia choroby. Anaplazmozę trzeba będzie przeleczyć w późniejszym czasie.
-
Sunia niestety nadal nie chce jeść. Podtykam jej wszystko: puszki psie, kocie, mięso gotowane, nawet gotowane jajko i biały ser. Nic. Wącha i odwraca głowę. Jak się do jutra nic nie zmieni to znów będę musiała jechać z nią na kroplówkę:( Tyle dobrego, że wymiotów nie ma i kupka trochę lepsza. Wodę pije i siusia. Co za cholerstwo się do niej przyczepiło...
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Murka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Chodziło mi o Bydgoszcz;) Do Poznania jedzie Cygan. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Murka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Wolałabym, żeby nie przepakowywać Grzesia na trasie. Pociąg to już w ogóle odpada. Grześ będzie zestresowany, wyrwie się ze smyczy i będzie dramat. Najlepiej by było dowieźć pod adres i wypuścić z klatki dopiero w domu. Nie mam jeszcze info od p. Maćka. Jeszcze jest taka opcja, że mogę Grzesia dowieźć do Warszawy i stamtąd ktoś doświadczony mógłby go przejąć i dowieźć do Poznania. -
Kupiłam dla suni krople Neptra, koszt 122,30 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/c79cddb66a2ec611 Antybiotyk w tabletkach się już skończył, zakrapiam jeszcze ucho kroplami Otomax. Wet powiedział, że jak się maść skończy, to żeby na koniec podać Neptrę. Ucho ogólnie w miarę ok, nie jest suche, bo codziennie je zakrapiam, ale ropa się nie leje i już nie śmierdzi.
-
Miałam dziś chyba pierwszy tel. o Siszarpa. Pani z Jaworzna. Najpierw spytała o możliwość transportu, potem czy jest jakaś umowa... o psa nic. Jak powiedziałam, że umowa tak i jeszcze wizyta musi być, to nastąpiła chwila ciszy, po czym pani stwierdziła, że się zastanowi i się rozłączyła.