Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Rozliczenie: Stan konta na 20 luty wynosił +2819,70 zł -255 zł hotelowanie 21.02-22.03 -28,80 zł Esseliv Forte -165,80 zł karma Stan konta na 22 marzec wynosi +2370,10 zł.
  2. Też mam nadzieję, że Fabio w końcu znajdzie domek. To taki fajny psiak. Rozliczenie: Stan konta na 18 luty wynosił -325,70 zł +30 zł ŚWIAT +15 zł Niesiowata +20 zł malti +200 zł bakusiowa (bazarek) +50 zł helli -360 zł hotelowanie 19.02-20.03 -18 zł odrobaczneie i Fiprex Stan konta na 20 marzec wynosi -388,70 zł.
  3. Porobiłam zdjęcia Maxi, bo ją można już ogłaszać. Po weekendzie planuję ją sterylizować, więc nie ma na co czekać. Sunia ma ok. 10 miesięcy, waży 5,80 kg. Jest bardzo łagodna i przymilna. Zachowuje czystość i już coraz sprawniej chodzi na smyczy. Jest przyjazna zarówno do psów jak i do kotów.
  4. Szopka wczoraj pojechała do domku:) Państwo z Radomia przyjechali po nią osobiście (ponad 150 km). Dziękuję za pomoc w znalezieniu dla niej domu! Za ogłoszenia (Tyśka, Dora), za rozmowy z chętnymi (Isabel, Dora) i za wizytę (Baltimoore i jej koleżanka). Bardzo, bardzo dziękuję!!! Z taką ilością osób zaangażowanych nie trzeba się bać natrafić na zwierzaka w potrzebie:)
  5. Rozliczenie: Stan konta na 16 luty wynosił -17,90 zł +100 zł Fundacja ZEA +200 zł Fundacja ZEA -300 zł hotelowanie 17.02-18.03 -10 zł Fiprex -12,50 zł odrobaczenie Stan konta na 18 marzec wynosi -40,40 zł.
  6. On taki nieśmiały to nie jest, raczej taki pan haremu. W dodatku atakował tą czarną suczkę bez szczeniaków. Suczki nazwałam MINI (czarna najmniejsza), MIDI (średnia łaciata) i MAXI (czarna największa) :) Mamuśki w końcu wczoraj wieczorem zdecydowały się załatwić na ogrodzie. Do tego czasu trzymały i nic nie chciały zrobić (stres + paraliżowała je smyczka). Niechętnie zostawiają szczeniaki (muszę je od nich wyciągać dosłownie), ale coraz lepiej chodzą na smyczy i już się załatwiają regularnie. Bardzo bronią szczeniaków, przed sobą wzajemnie, przed psami, przede mną. Jest szczekanie, warczenie i kłapanie (Midi to regularnie gryzie;), ale z tym też jest już coraz lepiej. Wcale się nie dziwię, że one tak się boją o te małe, bo przecież mają już parę latek (patrzyłam na ząbki i trochę kamienia jest, Midi wydaje się być najstarsza), więc strach pomyśleć co się działo z poprzednimi szczeniakami:( Mini ma blizny na pyszczku, więc pewnie nie raz dochodziło od ścięć:( Na ogrodzie, jak są bez szczeniaków to się coraz fajniej zachowują, zwłaszcza Mini: przytula się, cieszy i włazi na kolana:) Maxi najtrudniej idzie z przyzwyczajeniem się do smyczy, ale powoli damy radę.
  7. Kupiłam dla Argo Caniviton, koszt 129,60 zł, rachunek poniżej. Rozliczenie: Stan konta na 15 luty wynosił -575,60 zł +10 zł Jolanta08 +50 zł Limonka80 +30 zł ranias +30 zł ranias +30 zł RIVER +30 zł ranias +575,60 zł Help Animals +20 zł malti -360 zł hotelowanie 16.02-17.03 -11 zł Rumen Tabs -15 zł odrobaczenie -12 zł Fiprex -11 zł Rumen Tabs -50 zł Lotensin -105 zł Cimalgex -129,60 zł Caniviton Stan konta na 17 marzec wynosi -493,60 zł.
  8. Kupiłam dla Kuby karmę, koszt 165,80 zł. Jest jakiś problem z Eukanubą, nigdzie nie można kupić, dlatego kupiłam inną nerkową karmę w podobnej cenie:
  9. Dwa psiaki. Jedna ma przychówek, druga nie. Pan menel mówił, że to siostry, ale mi się bardziej widzi, że to matka z córką. Może Ala123 wstawi fotki, bo p. Iwona, która tam ze mną była robiła sporo zdjęć telefonem.
  10. Dziękuję:) Córka mnie zmobilizowała do zrobienia strony, bo mi wciąż brakowało czasu. Dzięki jej pomocy w końcu ruszyłam temat:)
  11. Piesek Reksio jest łaciaty, długowłosy, też nieduży (na oko ok. 6-7 kg) i jest suczka, która się przybłąkała, lekko terierkowata, szczeniakowata (wydaje mi się, że to podrostek), wagowo ok. 10 kg, bardzo kontaktowa i wszędzie się pcha (była bardzo gryziona i przepędzana przez suczki - matki podobnie jak ta czarna suczka bezdzietna).
  12. Andzia w domu czuje się bardzo swobodnie, od razu namierzyła piłeczki i miała tylko wielki problem z tym, że są dwie;) Koty minęła w korytarzu jak powietrze.
  13. To kolejny dowód, że psiaki potrafią nieźle zaskakiwać i że takim strachulcom potrzebne są zmiany. Podejrzewam też, że panie mają w sobie to "coś", odpowiednie podejście itd. Jednym słowem było warto:)
  14. Oto towarzystwo przywiezione dziś z Tomaszowa Lubelskiego od menela. Miałam wziąć tylko dwie suczki, ale jak zobaczyłam ten chlew i gryzące się psy... te maluszki nie miałaby tam szans, pchły zeżarłyby je żywcem:( Widać, że psiaki to pokoleniowa rodzinka i strach pomyśleć co się stało z resztą szczeniąt... Zostały tam jeszcze dwa psiaki (jeden chłopak i suczka paromiesięczna). Łaciata suczka waży 5,60 kg, ma 4 maluszki. Czarna suczka jest najmniejsza, waży 4,80 kg, ma dwa maluszki. Trzecia suczka też czarna to prawdopodobnie córka tej wcześniejszej, ma ok. 10 miesięcy i pewnie jest w ciąży. Jest największa, waży aż 5,80 kg. Ma niestety chorobę lokomocyjną, wymiotuje i ślini się przeokropnie podczas jazdy. Psiaki zostały odrobaczone, odpchlone (pchły makabryczne), koszt to 225 zł. Suńki oczywiście nie mają pojęcia co to smycz, ale powoli damy radę.
  15. Rozliczenie: Stan konta na 13 luty wynosił -1179 zł +20 zł Niesiowata +170 zł guccio (bazarek) +100 zł bakusiowa +500 zł bakusiowa (bazarek) +200 zł UlaFeta +230 zł jola&tina -300 zł hotelowanie 14.02-15.03 -10 zł odrobaczenie Aurory -16 zł odbiór 3 kotków od weta -201 zł koszty wet. dla 3 kotków (odrobaczenie, badanie itd.) -24 zł przejazdy z 3 kotkami na sterylizację/kastrację -90 zł kastracja -170 zł sterylizacja -170 zł sterylizacja -16 zł przejazd do weta z 3 kotkami -133 zł koszty wet. (odrobaczenie na tasiemca + test dla Poziomki) Stan konta na 15 marzec wynosi -1109 zł. Wrzucam rachunek od weta za ostatnią wizytę (133 zł):
  16. Nie wiem co z tym fotosikiem:( W dodatku poznikały zdjęcia, które zamieszczałam. A mam wykupiony płatny abonament, grrr:( To ostatnia fotka przed wyjazdem Aurory i Wafla (zdjęcie wrzucam bezpośrednio przez dogo):
  17. Madie wie:) Mam nadzieję, że kotki szybko się zaklimatyzują. Aurora u nas grandziła na całego w całym domu, nawet raz karnisz oberwała bo się jej się spodobało wspinanie po firance;) często podkradała mi pędzle i nosiła je w pysku;) Ciekawska była okropnie i wszędzie chciała wleźć. Od głaskania uciekała, ale raz się zdarzyło, że spała w nogach TZa (pewnie dlatego, że zajął jej miejsce, bo się zdrzemnął na kanapie). Mam fotkę tuż sprzed wyjazdu, ale fotosik się coś zbuntował, chyba jakaś awaria. Może jutro wrzucę. Dziś byłam u weta z 3 kotkami. Poziomce zrobiliśmy testy, są ujemne:) Wszystkie kotki dostały zastrzyki na tasiemca i glisty. Rachunek od weta wrzucę jak fotosik naprawią.
×
×
  • Create New...