-
Posts
35696 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Sunia trochę miała dziś wrażeń, bo przyjechało sporo ludzi i dwie sunie. Wyszliśmy na spacer na wieś i suńki fajnie się pozapoznawały. Sunia została też wygłaskana za wszystkie czasy i bardzo się jej to podobało:) Po powrocie na posesję Felka pokazała jednak, że będzie bronić przed retrieverką (sunia rodziców Państwa) swoich zasobów (np. drzwi do domu, pańcia, który ją głaszcze), więc łatwo nie będzie. Państwo mają się zastanowić i będą się odzywać. Mam nadzieję, że decyzja będzie na tak, bo mają sporą wiedzę i powinni sobie poradzić z zaborczością pięknotki.
-
Kaśka ma szczęście, a właściwie pecha do zgłaszających się domów z kotami:( parę dni temu dzwoniła fajna pani, ale w domu koty i brak możliwości izolowania. A Kaśka niestety na koty patrzy spięta i w gotowości. Może by się i przyzwyczaiła z czasem, ale paszczę ma dużą i wiemy co potrafi, więc ryzyko jest:( Rozliczenie: Stan konta na 23 styczeń -22,70 zł +450 zł helli -450 zł hotelowanie 24.01-22.02 -22,50 zł odrobaczenie -18 zł Fiprex Stan konta na 22 luty wynosi -63,20 zł.
-
Rozliczenie: Stan konta na 24 styczeń wynosił -34,66 zł +20 zł malti +30 zł Marta P. +40 zł Ewa Sz. +50 zł Anna H. +50 zł Marzanna K. +40 zł wpłata anonimowa -360 zł hotelowanie 25.01-23.02 -18 zł odrobaczenie + Fiprex Stan konta na 23 luty wynosi -182,66 zł.
-
Sunia już praktycznie zdrowa, je regularnie, choć jeszcze niewiele i ostrożnie. Koopki są coraz lepsze. Wraca jej energia:) Z testów na choroby odkleszczowe wyszła tylko anaplazmoza, ale ona nie daje takich objawów jakie miała sunia. Mogła się tylko przyczynić do gorszego przechodzenia choroby. Anaplazmozę trzeba będzie przeleczyć w późniejszym czasie.
-
Sunia niestety nadal nie chce jeść. Podtykam jej wszystko: puszki psie, kocie, mięso gotowane, nawet gotowane jajko i biały ser. Nic. Wącha i odwraca głowę. Jak się do jutra nic nie zmieni to znów będę musiała jechać z nią na kroplówkę:( Tyle dobrego, że wymiotów nie ma i kupka trochę lepsza. Wodę pije i siusia. Co za cholerstwo się do niej przyczepiło...
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Murka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Chodziło mi o Bydgoszcz;) Do Poznania jedzie Cygan. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Murka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Wolałabym, żeby nie przepakowywać Grzesia na trasie. Pociąg to już w ogóle odpada. Grześ będzie zestresowany, wyrwie się ze smyczy i będzie dramat. Najlepiej by było dowieźć pod adres i wypuścić z klatki dopiero w domu. Nie mam jeszcze info od p. Maćka. Jeszcze jest taka opcja, że mogę Grzesia dowieźć do Warszawy i stamtąd ktoś doświadczony mógłby go przejąć i dowieźć do Poznania.