Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35697
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Rozliczenie Dżekiego: Stan konta na 4 luty wynosił +293,20 zł +50 zł Marta P. +40 zł Ewa S. +50 zł Marzanna K. +30 zł Diana K. +36 zł Iwona K. +50 zł Anna H. +30 zł Marta P. -360 zł hotelowanie 05.02-06.03 -7,50 zł odrobaczenie -6 zł Fiprex Stan konta na 6 marzec wynosi +205,70 zł.
  2. Coś podziałamy, wszystkiego trzeba próbować.
  3. Miałam parę dni temu telefon z jakiegoś dziwnego numeru, sądząc z długości, zza granicy. Chłopak po paru zdaniach się po prostu rozłączył... Poza tym cisza:(
  4. Też nie wiem o co chodzi... a Kaśka coraz starsza i źle to wygląda:( Rozliczenie: Stan konta na 3 luty wynosił -50 zł +400 zł helli +50 zł mar.gajko -450 zł hotelowanie 04.02-05.03 -8 zł Theovent x 2 opak. -16 zł Fiprex -20 zł odrobaczenie Stan konta na 5 marzec wynosi -94 zł.
  5. Kolejne rozliczenie: Stan konta na 3 luty wynosił -249,40 zł +50 zł grazia60 +20 zł Barbarela +20 zł Aga76 +60 zł renatka_s +20 zł Barbarela +50 zł grazia60 -360 zł hotelowanie 04.02-05.03 Stan konta na 5 marzec wynosi -402,90 zł.
  6. Dzisiaj zgłosiła się chętna Pani do adopcji Miszki. Miała bardzo podobnego psiaka. SZUKAMY OSOBY DO WIZYTY - MILANÓWEK!
  7. Karma raczej jest ok. Miłka nadal drapie się po brzuchu, ale po głowie nie. Ogólnie sierść się poprawiła, zrobiła się dłuższa, miękksza, gęstsza. Na działanie obecnej karmy to jeszcze za wcześnie, ale zapewne skutek poprzednich karm i oliwy.
  8. Kolejne rozliczenie: Stan konta na 1 luty wynosił +4236,20 zł -300 zł hotelowanie 02.02-03.03 -10 zł Fiprex -12,50 zł odrobaczenie Stan konta na 3 marzec wynosi +3913,70 zł.
  9. Rozliczenie za luty: Stan konta na 31 styczeń wynosił -66,50 zł +20 zł ranias -238 zł hotelowanie Abi 1-28.02 (zniżka ze względu na karmę) -238 zł hotelowanie Żwirka 1-28.01 (zniżka ze względu na karmę) -100 zł transport Żwirka z Zamościa -30 zł przejazdy do lecznicy (sterylizacja Abi + szczepienia Żwirka) -110 zł chip Abi i Żwirka -55 zł szczepienia + książeczka Żwirka -5 zł odrobaczenie II Żwirka -20 zł przejazdy do lecznicy (kastracja Żwirka) -5 zł odrobaczenie Abi -4 zł Fiprex Abi Stan konta na 28 luty wynosi -851,50 zł.
  10. Dobry dom byłby jeszcze lepszym fartem, ale na to już raczej nie ma co liczyć:( Rozliczenie Plamki za luty: Stan konta na 31 styczeń wynosił -218,60 zł +400 zł Pianka -60 zł karma -8,50 zł Encorton -12,50 zł odrobaczenie -10 zł Fiprex Stan konta na 28 luty wynosi +90,40 zł.
  11. Rozliczenie Miłki za luty: Stan konta na 31 styczeń wynosił -36,20 zł +36,20 zł Jo37 +10 zł malti +20 zł Iwona K. -280 zł hotelowanie 1-28.02 -15 zł odrobaczenie -12 zł Fiprex Stan konta na 28 luty wynosi -277 zł.
  12. Dzięki, już doszło:) Robiliśmy jeszcze odrobaczenie i Fiprexowanie - dla Grzesia to koszt 7,50 zł (odrobaczenie) i 6 zł (Fiprex).
  13. Niestety pani się nie odezwała do tej pory... chyba nic z tego nie będzie:( Rozliczenie Klary za luty: Stan konta na 31 styczeń wynosił -239,50 zł +239,50 zł Jo37 +35 zł Iwona K. -336 zł hotelowanie 1-28.02 -15 zł odrobaczenie -12 zł Fiprex Stan konta na 28 luty wynosi -328 zł.
  14. Rozliczenie Samby: Stan konta na 28 styczeń wynosił -300 zł +300 zł Jo37 -300 zł hotelowanie 29.01-27.02 -12 zł Fiprex -15 zł odrobaczenie Stan konta na 27 luty wynosi -327 zł. Samba wczesnowiosenna:)
  15. Ja stosuję maść z panthenolem - taką samą jak się stosuje u niemowląt. Na razie się sprawdza, więc myślę, że nie ma co robić dodatkowych kosztów. Zwłaszcza, że mam spory zapas tej maści (także w postaci kremu) - dostałam nowe nieotwierane tubki z przeznaczeniem dla psiaków. Kończą się natomiast krople Efa Olie i Kerabol.
  16. Wczoraj miałam tel. w sprawie Miszki, ale jakiś żartowniś dzwonił... że też się ludziom chce, nie rozumiem tego.
  17. Argo pozdrawia wczesnowiosennie:) Na ostatniej fotce typowa reakcja jak się kapnie, że zdjęcia robię: "weście mnie wpuśćcie, ja chcę do boksu!" Czy jak się będzie kończył Caniviton to mam kupić kolejny? Argo ogólnie czuje się dobrze, czasami delikatnie kuleje na tą przednią łapę i pewnie lepiej już nie będzie:(
  18. Maść pomaga, łagodzi objawy. Zrobiłam parę fotek - wygląda na to, że Max drapał się po tym oku oraz po pysku, bo skóra była rozdrapana, zaczerwieniona. Na zdjęciach te miejsca są wilgotne od maści. Z tego co zauważyłam nie można pozwolić, aby te miejsca się przesuszyły, wtedy chyba to swędzi/boli Maxa. Sytuacja jest względnie opanowana obecnie, a co będzie dalej zobaczymy. Ten pan co dzwonił nie odezwał się niestety... Kupiłam 2 opakowania Agapurinu (to to samo co Polfilin, Polfilinu nie ma już w dawce 100mg), starczy Maxowi na miesiąc z hakiem, koszt 28,50 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/c8f996028a9ab3df
  19. Żwirek - jak to terierek, charakterek ma, ale do ludzi i dzieci jest super, zero agresji, dominacji, nawet zabawki i gryzaki pozwala sobie podbierać bez protestu. Ogromny pieszczoch, wesołek. Koty go bardzo interesują i zapewne z czasem się przyzwyczai, ale na razie to cały czas jest nastawiony na pogoń, a jak kot nie ucieka, to podchodzi, szturcha go, podskubuje... Najbezpieczniej jak trafi do domu bez kotów. Ma hopla na punkcie piszczących zabawek:) jak się takie coś ma w ręce to ma się nad nim całkowitą władzę:) Ma nawyk znaczenia wszystkiego dookoła, także w domu niestety, ale już jest dużo lepiej niż na początku i myślę, że z czasem to nie będzie problem. Poza tym czystość zachowuje bardzo ładnie. Na końcówkach uszu ma wyłysienia, wychodzi mu sierść. Już kiedyś mieliśmy takie przypadki i z tego co pamiętam to wet mówił, że to z braku witamin i że powinno się to unormować przy normalnym żywieniu.
×
×
  • Create New...