-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Kupiłam dla Dżekiego Theovent 2 opakowania, koszt 8 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/2b0ca712d7789ce8
-
Kupiłam dla Plamka Encorton 3 opakowania na zapas, koszt 25,60 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/2b0ca712d7789ce8 Rozliczenie: Stan konta na 28 luty wynosił +90,40 zł -60 zł karma -25,60 zł Encorton x 3 opak. Stan konta na 31 marzec wynosi +4,80 zł.
-
Mam ogromną prośbę o usunięcie mojego telefonu z ogłoszeń Maxa. Zaczynam bać się odbierać telefony, zastrzeżonych już nie odbieram, ani tych o 7.00. Nie wiem dlaczego, ale w sprawie Maxa dzwonią sami wulgarni debile i żartownisie. Dzisiaj przelała się szala goryczy... gadałam z chłopakiem kilkanaście minut (brzmiał w miarę normalnie), starałam się być miła i wyrozumiała dla trochę głupich pytań. A na końcu wyszłam na idiotkę, bo chłopak zaczął sobie żartować, bardzo niesmacznie żartować. Dokładnie tydzień temu też były dwa telefony o Maxa z zastrzeżonego nr - TZ odebrał odruchowo - były to jakieś wulgarne, chamskie żarty. Mam już tego dosyć.
-
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
Murka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Forest ma dużo zdjęć, także z dzieckiem, tylko trzeba wątek przegrzebać... To bardzo fajny, łagodny psiak, tylko zostawać sam nie lubi:( Rozliczenie Foresta: -360 zł hotelowanie 26.02-27.03 Rachunek wyślę dziś lub jutro. -
Rozliczenie Apsika: Stan konta na 18 luty wynosił +347,77 zł +10 zł Radek (z nadpłaty Carmen) +50 zł teresaa118 +100 zł Elisabeta +20 zł Iwona K. +30 zł ŚWIAT +20 zł sharka +50 zł bakusiowa -300 zł hotelowanie 19.02-20.03 -10 zł odrobaczenie -8 zł Fiprex Stan konta na 20 marzec wynosi +309,77 zł.
-
No właśnie to jest zabawne, że tylko te trzy są całkowicie rude i akurat wszystkie mieszkają w domu i w dodatku stanowią zgrany team:)
-
-
-
-
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Murka replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Doyek się dawno nie pokazywał:) niewiele się zmienił:) Mimo wieku zdrowie mu dopisuje i łapka nie dokucza.