Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35696
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. [quote name='Olga132']:wallbash::wallbash::wallbash: pół godziny wystawiałam aukcje dla obu bezłapkowców po czym wygasło mi logowanie i nic sie nie zapisało. Muszę jeszcze raz !!![/quote] [B] Olga[/B], ja robię tak: otwieram sobie okienko do robienia aukcji i drugie gdzie jest moje konto. Piszę sobie ogłoszenie, piszę... A co jakiś czas w tym drugim okienku robię "odśwież" żeby mnie nie wylogowało ;) Jeszcze nigdy mnie ta metoda nie zawiodła :eviltong: W razie gdyby Cię wyrzuciło, to w osobnym okienku możesz się zalogować znów. Ja tak zawsze przed wystawieniem aukcji sprawdzam czy mnie nie wywaliło.
  2. Dałam info na stronę adopcyjną bernradynów: [url]http://www.bernardyny.net/[/url]
  3. W schronisku niestety nie ma możliwości zrobić odpowiednich badań suni :shake: i pieniążki tu nie pomogą :-(
  4. Szkoda tylko, że teraz szansę na dom dla niej zmalały :-( Jesli nikt się nią nie zainteresował gdy miała 2 lata, to kto ją pokocha jak ma 7? :placz:
  5. A ja będę dalej podnosić trzyłapki - do skutku :diabloti:
  6. Już zmieniłam galerię suni (wstawiłam aktualne zdjęcia). Zmieniłam też galerię Łatki, że jest już wysterylizowana.
  7. [B]Gosiapk[/B], pieniążki nie przepadły :roll: kakadu wpłaciła pieniążki zanim otrzymałam odpowiedź od kierownika czy sterylizacja będzie możliwa, więc - jak podejrzewam - zdawała sobie sprawę, że jej wpłata może pójść na coś innego. Jedyna wtopa jest taka, że kierownik wykorzystał pieniązki nie pytając. Dla niego sterylka suczki tej czy tamtej to jedno... :roll: Wielkie ukłony w stronę kakadu, że jej to również nie robi różnicy ;) A Iza zostanie w schronie (?) nie dlatego, że pieniążki zostały przeznaczone na coś innego, tylko ze względu na jej stan i wiek, o czym byśmy się nie dowiedzieli gdyby kakadu pieniążków nie wpłaciła, bo nikomu by do głowy nie wpadło pytać Kierownika czy sunia nie jest przypadkiem starsza. A jeśli chodzi o DT - to faktycznie jest problem, bo Iza w jednym momencie straciła szansę na adopcję o conajmniej połowę. Jest starszą suczką, której wet obawia się sterylizować w schronisku. Jedyne wyjście to umieszczenie jej w DT i pomoc finansowa na badania :roll: Ja jednak w tej kwestii nie jestem w stanie pomóc :shake: Tylko co jeśli po 2 miesiącach nikt się nią nie zainteresuje? :roll:
  8. On nie tylko chciałby, ale to mówi ;) Czasami siada przede mną lub moim TZem i bez żadnej komendy podaje łapkę... a robi to tak słodko :loveu: A jak wracamy skądś to skacze pionowo w górę jak piłka :lol: Nauczył się też od dziewczynek domagać o pieszczoty - co więcej całym swoim ciałkiem odgradza mnie od dziewuch, żeby jego głaskać najwięcej :razz: Ale cieszę się, że nie ma między nimi zazdrości, np. wlaśnie o pieszczoty. Nigdy żadnego warknięcia ani nic. Chyba rozdzielam po równo :evil_lol:
  9. Troszkę przytył, ale jeszcze troszkę widać kręgosłup. Ale to duży pies więc pewnie potrzeba jeszcze trochę czasu. Z Soni też długo nie mogliśby zrobić psa, który nie przypominałby szkieletu ;) A z przedsionka to już teraz za Boryskiem wychodzi sobie Sonia. Regularnie 4.00-4.30 :roll: Wysypiają się psiska, ogrzeją i wracają do pracy - stróżowania :eviltong: Ale jak one to robią - nie mam pojęcia :cool1:
  10. No wreszcie mam odpowiedź :cool3: [QUOTE]Za te pieniążki wysterylizowano białą suczkę z Niska. Jeżeli chodzi o lata to ona w schronisku jest około dwóch lat a nie jest to jej wiek. Iza będzie na zastrzykach antykoncepcyjnych podawanych co pół roku.A lat to ma około siedem osiem.[/QUOTE] [B]kakadu[/B], czyli dzięki Tobie została wysterylizowana [url=http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=1&sort=data%20DESC&pid=1323]Łatka[/url] Mam nadzieję, że nie masz tego za złe Kierownikowi :razz: Jednakże moim zdaniem sterylka byłaby lepsza niż zastrzyki :roll:
  11. Jesienne zabawy patykiem ;) Chyba trochę za dużo psów do jednego kija... [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/2892/borysiozp3.jpg[/IMG] Dziewczyny są solidarne :evil_lol: [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/518/borysio7fi6.jpg[/IMG] Sonia w opałach :D [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5945/borysio12rw3.jpg[/IMG] Każdy kij ma dwa końce ;) [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/9499/borysio1zs9.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1096/borysio2ja4.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/4450/borysio8bf6.jpg[/IMG] Moja zdobycz :p [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2462/borysio5mr9.jpg[/IMG] To pies z patykiem czy patyk z psem :roll: [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/8027/borysio9gx6.jpg[/IMG] Śmiganie ;) [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/56/borysio4un6.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/9532/borysio11lb3.jpg[/IMG] Sztuka kamuflażu :cool3: [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/153/borysio3oh3.jpg[/IMG] Moja Pani mówi, że jestem bardzo kochany i bardzo się cieszy, że jestem tutaj (ja też się bardzo cieszę), może dlatego, że pierwszy dobiegam do bramy jak Pan z Pańcią wracają do domu i skaczę z radości najwyżej :loveu: [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/1694/borysio10ow7.jpg[/IMG]
  12. Sterylka kotki to koszt 70 zł.
  13. Jeju jak fajnie :Cool!: Golduś pojedzie do domku :loveu:
  14. Ta koteczka jak ostatnio byłam (dwa tygodnie temu) miała koci katar (jej dzieciaki również). Mam nadzieję, że zostało to już wyleczone. Ale jeśli nie - to moze za te pieniążki będzie można kupić jakieś lepsze leki. Ze sterylką byłoby super! Ona jest bardzo fajniutka - trafiła praktycznie dzika, a teraz daje się głaskać i mruży oczy, ale boi się jeszcze gwałtownych ruchów. Jest już na miau i na adopcje.org. Właśnie jestem w trakcie robienia jej allegro ;)
  15. [B]Tosia[/B], witaj :loveu: Super, że bierzecie psiaka! :p Ja niestety jestem za daleko od Mielca (ok. 100 km), aby Ci pomóc w transporcie, nie widziałam też aby na wątku transportowym ktoś jechał z podkarpacia na północ, ale trzymam kciuki za powodzenie wyprawy :happy1: [SIZE=2][B]Ulka[/B], a Justynna już pojechała do Warszawy? :roll:[/SIZE]
  16. Dane w ogłoszeniach zmienione :p Cieszy mnie zwłaszcza tendencja wzrostowa w adopcji kotów :multi:
  17. Ale podawać, że są w Niepołomicach? Bo np. na adopcje.org musze podać miasto :roll:
  18. A ja nadal nie mam info od kierownika :roll: Dzisiaj wysłałam drugiego maila. Jutro kierownik ma wyjazd wiec nie odpisze. Może w niedzielę znajdzie chwilkę czasu...
  19. Pijaczka to ta kicia z problemami neurologicznymi: [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/pijaczka4.jpg[/IMG] A jaki teraz kontakt podawać odnośnie tych maluszków w ogłoszeniach? Bo rozumiem, że już nie do schroniska? [B]Viris :happy1:[/B]
  20. Przepraszam Asiu :calus: Bo już myślałam, że wszyscy wszystko powiedzili na forum, a o schronisku nikt nie pomyślał...
  21. To może nie odczytał maila? :roll: Lub odczytał, że ma z psem czekać do 22-ego? :roll: No nic w każdym razie mam nadzieję, że się uda z tą Warszawą...
  22. A Ty Asiu nie zadzwoniłaś do schroniska, że mrowa nie przyjedzie i żeby w razie czego pies mógł pójść do adopcji??? :roll: Nic dziwnego, że się Kiero wkurza...
  23. I kotkę :) Wszystkie zwierzaki z odzysku. Dom jak z bajki... :loveu:
  24. [B]mrowa[/B], no co Ty, najważniejsze, że nic Ci się nie stało. Samochód tak jak windows - czasem zawodzi ;) i żadnej w tym Twojej winy nie ma. Trzymam kciuki za złociutkiego, aby wytrzymał te półtora tygodnia jakoś lub znalazł dom wcześniej...
×
×
  • Create New...