-
Posts
35693 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
[quote name='Ulka18']Czyli teraz do 30.9. musi jechac koteczka i ten psiak z Orzechowcow (jak rozumiem domek sie sprawdzony). A w drodze powrotnej mialby jechac psiak pod Krakow. Czy jeszcze jakis zwierzak ma jechac? I ile jest potrzebne kasy na wyjazd?[/quote] Do 30-tego musi do Wrocka dotrzeć koteczka. Koperek ma się do mnie odezwać, bo nie wie czy ten psiak z Orzechowców jeszcze jest w schronisku :roll: Koperek wspominała mi także o jakimś psie i kocie z Kielc, które też czekają na transport do Wrocka. Ja zobaczyłam jeszcze tę psinę, która ma dotrzeć z Wrocka pod Kraków. Z kasą nic na razie nie wiem. Czekam na info od Koperka. My potrzebujemy ok. 400 zł w obie strony (licząc jechanie zygzakiem przez Rzeszów, Mielec, Kielce). [quote name='Ulka18']A Benia pojechalaby za 2-3 tygodnie z Murka przy okazji Jej wyjazdu.[/quote] Jak tylko będziemy jechać, to moglibyśmy ją wziąć. Tylko nie wiem dokładnie kiedy to będzie (nie jest zależne od nas). Może ktoś inny się znajdzie wcześniej.
-
becia, ja już dzwoniłam do Koperka. Też mam do zawiezienia kicię z Mielca do Wrocka (koniecznie do 30-tego, a nam się wyjazd przesunął o kilka tygodni). Podobno są jeszcze jakieś futra z Kielc do dotransportowania do Wrocka. My oferujemy samochód i czas, możemy wszystko pozbierać. Kwestia tylko pieniążków na paliwo, bo my nie damy rady nic dorzucić. Może wspólna zrzutka? Na wątku transportowym Agnieszka z Wrocławia szuka transportu z Wrocławia pod Kraków - to moglibyśmy "załatwić" w drodze powrotnej ;) greynew ma samochód pełny - już wcześniej pytałam o możliwość zabrania transporterka z kocinką :-( A Benia mogłaby z nami pojechać, jak będziemy wybierać się za 2-3 tygodnie :roll:
-
Piękne! :multi:
-
Mam ważne pytanie: Czy ktoś z Podkarpacia, lubelskiego się może na tę wystawę wybiera?? :cool3: I mógłby wziąć mały transporterek z kicią ze schroniska?... Bo nam się komplikuje transport... Kicia MUSI dotrzeć do 30-tego do Wrocka :placz: inaczej ciężko się jej będzie dostać do Słupska, gdzie czeka na nią jej Pani. Przyszła Pani, która już opłaciła kici wszelkie zabiegi odrobaczające i odpchlające (także sterylizację), przyjeżdża ze Słupska na tę właśnie wystawę i odbierze koteczkę. Kicia jest w Mielcu, ale mogę dowieźć ją do Rzeszowa, Tarnowa itp.
-
[SIZE=2] Rudy napisał kilka słów z nadzieję, że ktoś przeczyta i go zabierze do domu...[/SIZE] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Boks%2077%20Rude%20Rude%20%288%29.JPG[/IMG] [COLOR=DarkOrange][I]To ja, Rudy. Tak mnie tu nazywają. Chciałbym przypomnieć sobie imię, które miałem kiedyś. I jak to jest słyszeć je każdego ranka... Wiele nocy, w których szczekające psy dookoła nie pozwalały mi zasnąć, spędziłem nad rozmyślaniem nad tym co było przedtem. Zanim tu trafiłem. Myślom jednak ciężko przebić się przez hałas i ponurą aurę tego miejsca. Z każdym dniem moje wspomnienia są coraz bardziej wdeptywane w błoto mojego małego boksu. Chciałbym przypomnieć sobie jak pachnie zielona trawa. I chciałbym bardzo móc znów usłyszeć ciszę... Nadzieja... Gaśnie wraz ze słońcem każdego wieczoru. Ucieka bojąc się zamknięcia i hałasu. Ja też się boję. Niedługo mogę zostać zupełnie sam. Bez wspomnień i bez nadziei. Wiedz więc, że jeśli nawet nie wyjdę z budy, kiedy podejdziesz do mojego boksu, to marzę o tym, abyś mnie stąd zabrał. Rudy z boksu 77[/I] [SIZE=2]Rudy trafił do schroniska w lipcu 2005 roku. Od tego czasu bardzo posmutniał i każdego dnia wydaje się być coraz bardziej zrezygnowany. Źle znosi warunki schroniska. To delikatny i wrażliwy piesek. Potrzebuje miłości i ciepła. Jest nieśmiały i wystraszony, ale bardzo spokojny i łagodny. Ma około 5 lat.[/SIZE][/COLOR]
-
Super, że Baton ma dom :multi: Mam słabość do trzyłapków...
-
10 lat... w głowie mi się nie mieści :shake: Co jeszcze bardziej dziwne, że tak jak piszesz świetnie się zachowuje. Przecież w schronisku nie miała się tego gdzie nauczyć :placz: Nasz Borysek ([url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=18392]Grom[/url]) spędził w schronisku "tylko" 2 lata i obawialiśmy się jak sie zaklimatyzuje w nowy miejscu. A 10 lat :shake: ... Yorija jesteś wielka :loveu:
-
10 lat w schronisku? :shake: :placz: Ona się tam urodziła? :-(
-
To moja rodzina :p Moja Pani (właśnie robi mi zdjęcie). [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/2875/bbb10hy7.jpg[/IMG] Tam moja starsza Pani. [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/8973/bbb11pn4.jpg[/IMG] A tu mój Pan pracuje przy drewnie. [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/3999/bbb12wq0.jpg[/IMG]
-
Drzemka w cieniu gruszy pod klombem [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/7526/bbbtb7.jpg[/IMG] Tarzanko :loveu: [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/5655/bbb9vd2.jpg[/IMG] Jak fajnie znów poczuć zapach trawy... [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/8100/bbb8ne9.jpg[/IMG] Uwielbiam mojego Pana, a zwłaszcza głaski w jego wykonaniu. [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/2103/bbb6va2.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4255/bbb7hw1.jpg[/IMG]
-
Krótki fotoreportaż z cyklu: "bawimy się piłeczką" Aport! [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/1853/bbb1sk5.jpg[/IMG] Mam ją! [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/5742/bbb2da5.jpg[/IMG] Biegnę!... [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/754/bbb3ag3.jpg[/IMG] ...Nie do końca do Pańci. [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/2379/bbb4ax4.jpg[/IMG] Tyle się trzeba namęczyć, żeby sobie pomamlać... [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/237/bbb5pu4.jpg[/IMG]
-
Dziewczyny nie wiem czy już tutaj o tym była mowa, ale w aktualizacji na 100 stronie tego dobka nie ma, więc informuję. Do schroniska w Mielcu został oddany adoptowany 2 lata temu doberman :-( Info [url=http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data%20DESC&pid=1318]TUTAJ[/url] Jest też sunia w typie pinczera średniego, ale to już sami oceńcie zaglądając do jej [url=http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data%20DESC&pid=1329]GALERII[/url]
-
[B]ulvhedinn[/B] :loveu: Około 20 października ze Stalowej Woli do Wrocławia będzie jechać jogi, ale nie wiem czy będzie miała miejsce na takie futro (często jeździ ze swoim zoo). Ona teraz jest w Wiśle, wraca za kilka dni. Zapytaj też greynew, czy by Ci nie pomogła, ona średnio raz w miesiącu jeździ z Wrocławia do Tarnowa (to niedaleko Mielca). 30-tego jedzie właśnie po starszego ONka z Mielca :)
-
MIELEC – 73 psy, ON-ki i mix ON-ki, w schronisku czekają na domy
Murka replied to terra's topic in Już w nowym domu
[B]greynew[/B], oczywiście mogą byc zużyte miski i garnki z kuchni. Najlepiej metalowe, bo plastikowe szybko się niszczą. Kasze, ryż, makaron, karma - jak najbardziej! W schronisku brakuje zwłaszcza karmy dla szczeniąt i kociąt. -
Płot ich rozgradza skutecznie :diabloti: Poza tym moja sunia, która została u rodziców miała tak samo z suczką sąsiada po drugiej stronie ulicy. To była jej mania, jak tylko wypadła poza posesję, to od razu tam i zaczynała się jazda. Najlepsze było jak była otwarta brama... Suczki to miejsce "rozgrodzenia" omijały i szczekały na siebie tylko tam gdzie był płot :lol:
-
[B]dogomanka_ [/B] na razie musimy się wstrzymać z futrami, ale za jakiś czas - kto wie?... :cool3: A Borysek się zaczyna czuć bardzo ważny i mało nie zjadł ostatnio traktora, który wjechał na posesję ;) Kilka razy rzucał się na większe koło, ale oberwał w nos :shake: na szczęście nic mu się nie stało. Ja tego nie widziałam, ale mój TZ widział i był pod wrażeniem, jeszcze w takiej akcji go (tzn. Borysa) nie widział ;) Borysek uwielbia też kłócić się ze starszym psem Murzynem sąsiadki (ona płotu nie ma i pies chodzi gdzie mu się podoba). Obaj mają frajdę, bo biegają wzdłuż płotu - każdy po swojej stronie - i krzyczą do siebie jakieś straszne rzeczy ;)
-
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[B]graszka_gn[/B] :Rose::Rose::Rose: -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[B]graszka_gn[/B], super, dzięki :loveu::loveu::loveu: Mam jescze prośbę: można zrobić jeszcze jedno przekierowanie na forum, gdzie właśnie psiaka umieściłam, bo allegro się skończy, a na dogo jest ciężko przekopać się przez tony stron. Natomiast tutaj może napisać i zajrzeć każdy: [URL]http://www.mielecbezdomne.fora.pl/czarus-bardzo-smutny-piesek-bez-lapki-t101.html[/URL]