-
Posts
35696 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
[B]Koperek[/B], jak my robiliśmy postoje, to on dziamolił dość ostro do wszystkich dookoła. Na KAŻDEGO koło kogo przechodził i kto przechodził obok niego. Jak się posilaliśmy w barze i przywiązaliśmy go obok stolika to trzeba go było za każdym razem przytrzymywać jak przychodziła kelnerka i ktokolwiek przechodził (dlatego telefonicznie wspomniałam, że jest charakterny ;)). Myślę po prostu, że ma bardzo silny instynkt terytorialny :roll: A zostawiony sam mógł po prostu poczuć się zagrożony.
-
[B]ulka[/B], oki, umieszczę szczeniorki, tylko jutro, bo dziś padam już na pysk. Jeszcze się podpieram, żeby skończyć co obiecałam ;)
-
Ja mogę umieścić, tylko potrzebna mi fotka/i każdego z osobna i płeć ;)
-
Na adopcje.org można umieszczać tylko po jednym zwierzaku :-( Tzn. nie można umieścić 10 szczeniaków w jednym ogłoszeniu. Trzeba każdego umieszczać pojedynczo :shake:
-
Sonia jest nieco większa od Boryska :p Nie wiem jaka krzyżówka stworzyła tak dużego psa, bo "normalne" kundelki bardzo rzadko są tak wielkie... Musiał się zaplątać jakiś dog, podhalan albo nie wiem co. Sonia wreszcie nabrała ciałka i wygląda jak pies. Saba się natomiast spasła na amen :shake: Ciekawe, że pies im dalej w chierarchii tym grubszy :p A Borynio jest kochany... nie macie pojęcia jak bardzo :loveu:
-
[B]Ulka[/B], a może proponować Rina bez łapki?... Też niewielki... i czarny... :roll: On już tak dłuugo czeka :-(:shake: Czaruś jest dużo większy :-(
-
[quote name='Ulka18'] Pani Dorota jest z Krakowa, a druga zainteresowa Pani jest z Poznania. Pisalam z Pania Dorota przekonana, ze to Ona jest z Poznania :oops: Pan kierownik dal mi komorke jak bylam w sobote w schronisku, bylam przekonana, ze to do Pani Doroty, a tymczasem to byl telefon do Pani z Poznania. [/quote] [B]Ulka18[/B], a która Pani zostawiła swoje dane w schronisku? :roll: Rozumiem, że pierwszą która się odezwała w sprawie Okruszka (zanim jeszcze trafił do kakadu) była p.Dorota?
-
Nasz Okrunio jest rozrywany :loveu: A jeśli chodzi o DT, to do nas też miał trafić kot.. ale zanim jeszcze trafił to my już od razu (nie widząc go!) stwierdziliśmy że i tak go nie oddamy :p I tak zamieszkał u nas Sherman.
-
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Murka replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś ogłasza Hienkę na allegro? :roll: -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Kochane bezłapki czekają... -
[I]tutaj lezy sobie na srodku pokoju i odpoczywa[/I] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/2650/okruszekew8.jpg[/IMG] [I]tutaj lezy na zaimprowizowanym ze starego spiworka, ktorym na codzien bawi sie moja sunia, poslanku (spi na nim w nocy i chyba mu pasuje, dolozylam mu jeszcze narzute zeby sie mial do czego przytulic)[/I] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/608/okruszek1qc7.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: [I]tu chrapie po dzisiejszym spacerku[/I] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/3789/okruszek2vv0.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: [I]na tym zdjeciu gryzie prosiaczka, ktorego podstepnie zabral kolce (odgryzl mu ucho...)[/I] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/4825/okruszek3dh4.jpg[/IMG] I jeszcze tarzanko :D [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/4734/okruszek4uk2.jpg[/IMG] [B]kakadu[/B], ja myślę, że jemu się zdecydowanie podoba ta odmiana mieszkaniowa ;)
-
Z cyklu "Kuchnia psów pełna" ;) [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/3064/kuchnia2nm5.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/888/kuchnia3qy1.jpg[/IMG] A tu patrzecie jaki zły jestem (uwielbiam zabawy z Sabą, ma mniejszą siłę rażenia niż Sonia)! [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/9531/kuchnia1rp9.jpg[/IMG] A tu już nie taki zły... Ten dziwny mały pies nie chce się ze mną bawić, buuu... [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/4561/kuchniago0.jpg[/IMG] A tu sobiem śpiem :loveu: [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/8393/kuchnia4kf1.jpg[/IMG]
-
Kochani, zasmucę Was, ale mam info o kolejnej bidzie do adopcji :-( W schronisku mieleckim czeka piękny piesek... [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/dalame%20%286%29.JPG[/IMG] [I]Dalmatyńczyk został znaleziony w lesie przez ludzi zbierających grzyby i przywieziony do schroniska. Pies jest nadal bardzo wychudzony, miał obtarcia skóry, ranki na tylnych łapach, ale już powoli wszystko się goi. Pies jest oceniany na 3-4 lata, mieszka w budynku[/I] Więcej zdjęć [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data%20DESC&pid=1410"]TUTAJ[/URL] Dane kontaktowe: Schronisko dla Zwierząt w Mielcu ul. Targowa 11, 39-300 Mielec telefon 017 - 583 15 32 [url]www.mielec.bezdomne.com[/url] [email][email protected][/email]
-
Extra :multi::multi::multi: [B]kakadu[/B], zdjęcia wysyłałaś chyba pod zły adres, wysłałam Ci PW.
-
Super, że się malutki taj dobrze sprawuje :multi: [B]kakadu[/B], przesyłaj fotki, przesyłaj!!! Ja tez mam nadzieję, że p.Dorota się nie rozmyśliła... Dobrze będzie wiedzieć wcześniej (mam nadzieję, że jutro ulka otrzyma jasną odpowiedź), bo inaczej trzeba ruszać z ogłoszeniami.
-
Hehe, a się dziewczyny rzuciły oglądać faceta :evil_lol: [B]Tosia[/B], ale masz fajoskie stadko :loveu:
-
Nooo... teraz to wygląda jak prawdziwy golden w tym otoczeniu ;) A z Beniem byłoby super :cool3: Tylko wiesz, że ona "laskowy uraz"? On też ma wątek na dogo ;) O [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=90181"]TUTAJ[/URL]
-
Cieszę się, że macie się wszyscy dobrze i Okruszek grzeczny (chłopie, tylko nie nawal! :mad: ) :loveu: Super z p. Dorotą :crazyeye: Jak podała dane, to znaczy, że jest już zdecydowana :roll: I jednak dobrze, że pojechał do Was, bo z Mielca trudniej o transport... Na foteczki czekamy :fadein: [B]graszka[/B], przepadłaś :evil_lol: ja się teraz od Ciebie nie odczepię, jak Ty takie czary odprawiasz banerkami :p
-
Noo.. zdecydowanie lepiej prezentuje sie z profilu niż z lotu ptaka :evil_lol:
-
[B]mortikia[/B] dzięki wielkie!!! Trzymam kciuki! On ma jedno oko brązowe, a drugie niebieskie. [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/husky%2020.10%20%287%29.JPG[/IMG] W schronisku mieleckim nie ma warunków na psa, który potrzebuje tyle ruchu (tam generalnie są bardzo ciężkie warunki i obecnie jest totalne przepełnienie) :shake: [B]constancja[/B], dzięki, już tam byłam :D