-
Posts
35696 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Zobaczcie: [IMG]http://www.psy.pl/images/rasy/00104big.jpg[/IMG] [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/6489/schiperkeqf1.jpg[/IMG] Schipperke Wzrost niesprecyzowany we wzorcu (ok. 30 cm), : 3-9 kg. Pożądana jest przeciętna [B]waga 4-7 kg[/B]. Prawda, że podobny?? :crazyeye: Na metamorfozach to ktoś zauważył.
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
Murka replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Taki piesio i tak długo czeka :-( A czy on bardziej niż boksera nie przypomina Wam amstaffa? :roll: -
No ja się nie mogłam powstrzymać i dałam Okrunia do wątku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21924&page=262"]METAMORFOZ[/URL] (może przy okazji komuś wpadnie w oko ;) ).
-
MIELEC – 73 psy, ON-ki i mix ON-ki, w schronisku czekają na domy
Murka replied to terra's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że którąś wybierze :roll: -
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Podniosę ślicznego Baronka... :-( -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Nikt się nie odzywa z ogłoszeń :placz: -
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[quote name='Reno2001'] My myślimy o kolejnym psie, ale..., ...na pewno jeszcze nie teraz ;). [/quote] My tak samo ;) Plus drugi kot, bo się nam Sherman sam nudzi :evil_lol: Ale niestety teraz nie ma szans :shake: Trzymam kciuki za domek dla dobci :fadein: -
Super :multi::multi::multi:
-
[B]Ulka18[/B], napisz może jeszcze że to bardzo pogodny i łagodny piesek, świetnie sobie radzi z chodzeniem, toleruje koty i psy. Bo to istotne informacje ;) Ja umieściłam właśnie Okrunia na adopcje.org i na psy.pl
-
Kochany Okrunio na spacerku :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/1236/okruszekcb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/4439/okruszek1fl6.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/4874/okruszek2iy0.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/2620/okruszek3al9.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8532/okruszek4ml1.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/818/okruszek5cp8.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/8471/okruszek6yz9.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1886/okruszek8xr0.jpg[/IMG] Rety, jaki on śliczny :loveu::loveu::loveu:
-
I jeszcze suczka - szczęściara ;) W schronisku: [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/suczka%20bial-czar%20%285%29.JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/suczka%20bial-czar.JPG[/IMG] Juz w domku :multi: [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/1128/ssa41698yo1.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7316/ssa41704yy4.jpg[/IMG]
-
Okruszek co prawda [B]nadal szuka stałego domu[/B], ale przedstawię jego zmianę od kiedy trafił do DT ;) Tu Okruszek w schronisku [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/piesz%20niedol%20%282%29.JPG[/IMG] A tu już w DT u kakadu: [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/4874/okruszek2iy0.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8532/okruszek4ml1.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1886/okruszek8xr0.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/3789/okruszek2vv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/4734/okruszek4uk2.jpg[/IMG]
-
[B]Tosiu[/B], przede wszystkim trzeba mu zrobić ciach-ciach. Kiedyś miałam identyczny problem z niewielkim kundelkiem, którego znalazłam w lesie. Po prostu miał żyłkę włóczęgi i nawiewał mi na spacerach i z ogrodu... To był moment i nie pomagało wołanie; ogon zadarty do góry i poooszeeedł. Więc ciachnęłam mu to i owo żeby wykluczyć uciekanie z powodu suczek. Jak to nie pomogło, to się wkurzyłam i przez 2 tygodnie wychodziłam z nim TYLKO na smyczy, także do ogrodu. Miałam pewne obawy kiedy pierwszy raz spuściłam go ze smyczy po tym czasie... ale okazało się, że problem zniknął zupełnie. Nie musiałam nic robić, a on się po prostu mnie trzymał na spacerach i przestał zwiewać z ogrodu (wcale nie chciał wychodzić z domu beze mnie). Nie wiem natomiast czy zadziałałoby to w przypadku Anguska :roll: Mieliśmy też taki problem z naszymi suńkami (obie wysterylizowane). Największa Sonia miała manię przeskakiwania bramy. A mniejsza Saba podkopywała się pod płotem. Bramę podwyższyliśmy, a podkopywania żmudnie niwelowaliśmy... Ale teraz problem zniknął. Mamy trzeciego psa ze schroniska (też go ciachnęliśmy), który o dziwo wcale nie przejawia tendencji do zwiedzania świata poza ogrodem - nawet gdy się otworzy bramę. I to on chyba jakoś tak zespolił dziewczynki, że też trzymają się ogrodu. A może Anguskowi się po prostu nudzi i szuka atrakcji poza ogrodem? Może trzeba go po prostu zmęczyć jakimś bieganiem przy rowerze, aportowaniem itp.?
-
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[quote name='dzodzo']nie podoba mi sie to oddanie...oddal jedna i chce druga...[/quote] Dokładnie :shake: Dziwne to. -
Do Kierownika nie pisałam, bo wiedziałam, że już zamówił budy, więc nie chciałam mu już mieszać. On i tak teraz kasy na budy już nie ma :-( Pomyślałam, że jak będą zbierane pieniążki na budy, to można będzie wziąć pod uwagę właśnie te u nas. jogi poprosiła nas o info ile by kosztowała buda dla średniego psa, więc podaliśmy wymiary i kierownik warsztatów ma nam dać znać. Wszystko jest zależne też od tego czy i jaki materiał jest dostępny, czy trzeba zamawiać itp. Do nas te cztery wielkie budy przywieźli swoim busem (z Janowa 24 km w obie strony) i grosza nie wzięli. Więc w razie czego może i do Mielca by trochę spuścili przy paliwie. Mniejszych bud zmieści się więcej. Do naszego kombiaka takie wielkie jak te nasze się nie zmieszczą, ale mniejsze powinny. Możemy wymierzyć jakie mamy możliwości w kombiaku i takie budki ewentualnie zamówić.
-
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki!!! :cool3: -
Dzięki za info ;) W takim razie ściągam go z ogłoszenia.
-
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Murka replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Chmmm... Jak tylko zwolni mi się miejsce na allegro to się za nią wezmę. Jak znajdę chwilkę czasu to umieszczę ją na innych portalach. Słodka jest :loveu: -
Dałam rudaskę na adopcje.org A co z tym ratlerkowatym czarnym szczeniakiem? Bo nie widzę go na zbiorczym ogłoszeniu szczeniaków niepołomickich na allegro. On jest w schronisku? Czy został adoptowany? Bo ja go mam na adopcje.org i info, że jest w hoteliku... :roll:
-
Ojejej... niedobrze :shake: Czyli co? ogłaszamy? [B]kakadu[/B], możesz mi podać namiary do Ciebie jakie umieszczać w ogłoszeniach?
-
Ojej :placz: [B]Tosiu[/B], trzymam kciuki za Anguska! Musi z tego wyjść!
-
Dziś przywieźli nam budy. Tak wyglądają budki wykonane w zawodówce w Janowie Lubelskim. Są ocieplane styropianem i mają zdejmowane dachy i można bez problemu wysprzątać je w środku. Dwie już pomalowaliśmy, a te co są ustawione na sobie są jeszcze surowe. Dwie zamówiliśmy z dachem prostym, a dwie z podwójnym spadzistym dla naszych potworów. W takich budkach będą mieszkać nasi podopieczni na tymczasie i hotelu ;) Tylko jedna budka będzie używana bo już nie wyrobiliśmy kasowo, ale nadrobimy na wiosnę. [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/9890/budykf6.jpg[/IMG] [IMG]http://img456.imageshack.us/img456/6203/budy2id7.jpg[/IMG] [IMG]http://img456.imageshack.us/img456/6326/budy1st1.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/6527/budy3fw9.jpg[/IMG]