Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35696
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. A ta pięknota nadal w schronisku :shake: Dałam ją na adopcje.org...
  2. Zobaczcie: [IMG]http://www.psy.pl/images/rasy/00104big.jpg[/IMG] [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/6489/schiperkeqf1.jpg[/IMG] Schipperke Wzrost niesprecyzowany we wzorcu (ok. 30 cm), : 3-9 kg. Pożądana jest przeciętna [B]waga 4-7 kg[/B]. Prawda, że podobny?? :crazyeye: Na metamorfozach to ktoś zauważył.
  3. Taki piesio i tak długo czeka :-( A czy on bardziej niż boksera nie przypomina Wam amstaffa? :roll:
  4. No ja się nie mogłam powstrzymać i dałam Okrunia do wątku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21924&page=262"]METAMORFOZ[/URL] (może przy okazji komuś wpadnie w oko ;) ).
  5. Mam nadzieję, że którąś wybierze :roll:
  6. Nikt się nie odzywa z ogłoszeń :placz:
  7. [quote name='Reno2001'] My myślimy o kolejnym psie, ale..., ...na pewno jeszcze nie teraz ;). [/quote] My tak samo ;) Plus drugi kot, bo się nam Sherman sam nudzi :evil_lol: Ale niestety teraz nie ma szans :shake: Trzymam kciuki za domek dla dobci :fadein:
  8. Super :multi::multi::multi:
  9. [B]Ulka18[/B], napisz może jeszcze że to bardzo pogodny i łagodny piesek, świetnie sobie radzi z chodzeniem, toleruje koty i psy. Bo to istotne informacje ;) Ja umieściłam właśnie Okrunia na adopcje.org i na psy.pl
  10. Kochany Okrunio na spacerku :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/1236/okruszekcb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/4439/okruszek1fl6.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/4874/okruszek2iy0.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/2620/okruszek3al9.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8532/okruszek4ml1.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/818/okruszek5cp8.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/8471/okruszek6yz9.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1886/okruszek8xr0.jpg[/IMG] Rety, jaki on śliczny :loveu::loveu::loveu:
  11. Murka

    Metamorfozy

    I jeszcze suczka - szczęściara ;) W schronisku: [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/suczka%20bial-czar%20%285%29.JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/suczka%20bial-czar.JPG[/IMG] Juz w domku :multi: [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/1128/ssa41698yo1.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7316/ssa41704yy4.jpg[/IMG]
  12. Murka

    Metamorfozy

    Okruszek co prawda [B]nadal szuka stałego domu[/B], ale przedstawię jego zmianę od kiedy trafił do DT ;) Tu Okruszek w schronisku [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/piesz%20niedol%20%282%29.JPG[/IMG] A tu już w DT u kakadu: [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/4874/okruszek2iy0.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8532/okruszek4ml1.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1886/okruszek8xr0.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/3789/okruszek2vv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/4734/okruszek4uk2.jpg[/IMG]
  13. [B]Tosiu[/B], przede wszystkim trzeba mu zrobić ciach-ciach. Kiedyś miałam identyczny problem z niewielkim kundelkiem, którego znalazłam w lesie. Po prostu miał żyłkę włóczęgi i nawiewał mi na spacerach i z ogrodu... To był moment i nie pomagało wołanie; ogon zadarty do góry i poooszeeedł. Więc ciachnęłam mu to i owo żeby wykluczyć uciekanie z powodu suczek. Jak to nie pomogło, to się wkurzyłam i przez 2 tygodnie wychodziłam z nim TYLKO na smyczy, także do ogrodu. Miałam pewne obawy kiedy pierwszy raz spuściłam go ze smyczy po tym czasie... ale okazało się, że problem zniknął zupełnie. Nie musiałam nic robić, a on się po prostu mnie trzymał na spacerach i przestał zwiewać z ogrodu (wcale nie chciał wychodzić z domu beze mnie). Nie wiem natomiast czy zadziałałoby to w przypadku Anguska :roll: Mieliśmy też taki problem z naszymi suńkami (obie wysterylizowane). Największa Sonia miała manię przeskakiwania bramy. A mniejsza Saba podkopywała się pod płotem. Bramę podwyższyliśmy, a podkopywania żmudnie niwelowaliśmy... Ale teraz problem zniknął. Mamy trzeciego psa ze schroniska (też go ciachnęliśmy), który o dziwo wcale nie przejawia tendencji do zwiedzania świata poza ogrodem - nawet gdy się otworzy bramę. I to on chyba jakoś tak zespolił dziewczynki, że też trzymają się ogrodu. A może Anguskowi się po prostu nudzi i szuka atrakcji poza ogrodem? Może trzeba go po prostu zmęczyć jakimś bieganiem przy rowerze, aportowaniem itp.?
  14. [quote name='dzodzo']nie podoba mi sie to oddanie...oddal jedna i chce druga...[/quote] Dokładnie :shake: Dziwne to.
  15. [B]Basia[/B] :loveu: My się - o ile się nie mylę - znamy ;) Kiedyś, kiedyś odbierałam od Ciebie z koleżanką dary dla schroniska w Mielcu ;) Kasia z gg jestem :cool3:
  16. Do Kierownika nie pisałam, bo wiedziałam, że już zamówił budy, więc nie chciałam mu już mieszać. On i tak teraz kasy na budy już nie ma :-( Pomyślałam, że jak będą zbierane pieniążki na budy, to można będzie wziąć pod uwagę właśnie te u nas. jogi poprosiła nas o info ile by kosztowała buda dla średniego psa, więc podaliśmy wymiary i kierownik warsztatów ma nam dać znać. Wszystko jest zależne też od tego czy i jaki materiał jest dostępny, czy trzeba zamawiać itp. Do nas te cztery wielkie budy przywieźli swoim busem (z Janowa 24 km w obie strony) i grosza nie wzięli. Więc w razie czego może i do Mielca by trochę spuścili przy paliwie. Mniejszych bud zmieści się więcej. Do naszego kombiaka takie wielkie jak te nasze się nie zmieszczą, ale mniejsze powinny. Możemy wymierzyć jakie mamy możliwości w kombiaku i takie budki ewentualnie zamówić.
  17. Trzymam kciuki!!! :cool3:
  18. Dzięki za info ;) W takim razie ściągam go z ogłoszenia.
  19. Chmmm... Jak tylko zwolni mi się miejsce na allegro to się za nią wezmę. Jak znajdę chwilkę czasu to umieszczę ją na innych portalach. Słodka jest :loveu:
  20. Dałam rudaskę na adopcje.org A co z tym ratlerkowatym czarnym szczeniakiem? Bo nie widzę go na zbiorczym ogłoszeniu szczeniaków niepołomickich na allegro. On jest w schronisku? Czy został adoptowany? Bo ja go mam na adopcje.org i info, że jest w hoteliku... :roll:
  21. Ojejej... niedobrze :shake: Czyli co? ogłaszamy? [B]kakadu[/B], możesz mi podać namiary do Ciebie jakie umieszczać w ogłoszeniach?
  22. Ojej :placz: [B]Tosiu[/B], trzymam kciuki za Anguska! Musi z tego wyjść!
  23. Dziś przywieźli nam budy. Tak wyglądają budki wykonane w zawodówce w Janowie Lubelskim. Są ocieplane styropianem i mają zdejmowane dachy i można bez problemu wysprzątać je w środku. Dwie już pomalowaliśmy, a te co są ustawione na sobie są jeszcze surowe. Dwie zamówiliśmy z dachem prostym, a dwie z podwójnym spadzistym dla naszych potworów. W takich budkach będą mieszkać nasi podopieczni na tymczasie i hotelu ;) Tylko jedna budka będzie używana bo już nie wyrobiliśmy kasowo, ale nadrobimy na wiosnę. [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/9890/budykf6.jpg[/IMG] [IMG]http://img456.imageshack.us/img456/6203/budy2id7.jpg[/IMG] [IMG]http://img456.imageshack.us/img456/6326/budy1st1.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/6527/budy3fw9.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...