-
Posts
35696 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Kochani, gdzie go jeszcze można ogłosić? Tzn. jakieś strony adopcyjne haszczaków itp? W Mielcu będzie miał jedynie ciasny boks do dyspozycji :-( i żadnych spacerów :-(
-
Do schroniska w Mielcu trafił piękny haszczak :-( [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/husky%2020.10%20%281%29.JPG[/IMG] [I]4,5 letni pies rasy husky syberyjski. Oddany przez wlascicieli, ktorzy nie mogli dac sobie rady z temperamentem psa. Nie zapewniali mu wystarczajacej, jak na tą rasę, dawki ruchu i pies miał tendencji do ucieczek i samowoli. Husky ma na imie Borys. Ma książeczke zdrowia i wszystkie szczepienia. Poszukujemy dla niego odpowiedzialnego domu, który zna potrzeby psów zaprzęgowych.[/I] Więcej zdjęć -> [url]www.mielec.bezdomne.com[/url] -> galeria
-
[B]Tosia[/B] :loveu: Tylko tyle powiem... Jesteście obie wspaniałe kobity :sweetCyb: [SIZE=2]I mam nadzieję, że zostaniecie z nami na dogo? ;)[/SIZE]
-
Tak, już jest :multi:
-
[quote name='Ulka18']Stan schroniska na dzis : ponad 550 psow :mdleje: O rety... :shake: [quote name='Ulka18']Dzisiaj pod schronisko ktos zyczliwy podrzucil skrzynke, a w niej 10 szczeniakow malenkich, ktore dopiero co zaczely same jesc :shake: Nie robilam zdjec z wiadomych powodow :-( Ludzie są naiwni myśląc, że podrzucając szczeniaki do schronu mogą mieć czyste sumenie i że wszystkie znajdą domy i będą szczęśliwe :shake: Nie mają pojęcia, że w schronisku szczeniaki, zwłaszcza tak małe, mają niewielkie szanse na przeżycie :shake:
-
[quote name='Ulka18'] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2718/p1010121th8.jpg[/IMG] [/quote] Boniu, jaki on słodki :loveu: Jak mu ucholki styrczom :loveu::loveu::loveu:
-
Ale fajnie :multi: A tam p. Iza z tranporterkiem pełnym Okruszka :loveu:
-
Sonia to się walnie i już... I przejść nie można... [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/702/sooniabd9.jpg[/IMG] A ja to muszę sobie najpierw pościelić... [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/1243/borynio2wy6.jpg[/IMG] No wreszcie wygodnie! Mówię wszystkim DOBRANOC! [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3417/boryniose1.jpg[/IMG] I idę spać! [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/3751/borynio1ij9.jpg[/IMG] (Aha Pańcia prosiła żeby nie zwracać uwagi na bałagan, bo Pańciowie mają nieustający remont... Mi tam nie przeszkadza).
-
[B]kakadu[/B], o to właśnie chodzi, że ona nie szuka zdrowego ;)
-
hehe, to magia banerków graszki :ghost_2: Trzymam kciuki za Okruszka (czytałam maila od p.Doroty i jestem b. dobrej myśli).
-
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Jaki uchachany :multi: A czy mu tam coś nie za bardzo wisi między nogami? :roll: -
[quote name='Ulka18'][B]No to jutro ok. 12-13 bede w schronisku. Zeby tylko nie padalo, bo zdjecia nie wyjda ciekawie :roll:[/B] [/quote] Super :multi: A deszcz możesz przeczekać... robiąc zdjęcia w kociarni :eviltong:
-
[B]graszka[/B], ale Ty jesteś błyskawica :crazyeye: Dzięki :loveu::loveu::loveu: No ciotki wklajać do podpisów Okruszka :mad:
-
[quote name='Tosia2']psiak mógłby w swoim domu czekać na zakończenie procedur i wysłać go do cioci.....:angryy:[/quote] ...Lub po prostu zamieszkać u tych ludzi, skoro tak fajnie dogaduje sie z dzieckiem :roll: U mnie istnieje taka opcja, że moja mama wyjedzie za granicę (mój tata pracuje od niedawna w Anglii) i nie wyobrażam sobie szukać domu dla zoo, które jest pod jej opieką (to właściwie moje zoo :eviltong:). Bedę miała sajgon, ale biorę w razie czego wszystko do siebie ;) [B]kakadu[/B], dzięki że zadzwoniłaś ;) Trzymam kciuki za szczęśliwą podróż :loveu:
-
[quote name='Tosia2']psiak mógłby w swoim domu czekać na zakończenie procedur i wysłać go do cioci.....:angryy:[/quote] ...Lub po prostu zamieszkać u tych ludzi, skoro tak fajnie dogaduje sie z dzieckiem :roll: U mnie istnieje taka opcja, że moja mama wyjedzie za granicę (mój tata pracuje od niedawna w Anglii) i nie wyobrażam sobie szukać domu dla zoo, które jest pod jej opieką. Bedę miała sajgon, ale biorę wszystko do siebie ;) kakadu, dzięki że zadzwoniłaś ;)
-
Ja mam ogromną nadzieję, że się uda "wepchnać" Czarusia Mieleckiego, bo on podobnie jak Baton już wiele lat czeka na swoją szansę... :placz: Jeśli chodzi o szczęśliwe zakończenia trzyłapków, to z Mielca też by się trochę znalazło (trzyłapka amstaffka, duża suka bez fragmentu łapy co pojechała do Warszawy, nasza dogomaniaczka eloise, która adoptowala pieska bez tylniej łapki...).
-
Super :loveu: Ulka18 chyba się wybiera, ale to jeszcze nic pewnego :roll: [B]kakadu[/B], dzwoniłaś do schroniska? jeśli nie, to proszę zadzwoń. Kierownik już wie, że Okruszek jutro jedzie z Tosią i się zgadza oczywiście. Trzeba tylko podać Twoje dane.
-
[quote name='kakadu']bo nas tu troche mierza zlym wzrokiem sasiedzi, ze ciagle jakis nowy pies (tylko czekam na plote, ze handluje psami :evil_lol:)[/quote] Hehe, a myślałam, że to tylko u nas na wsi jest taki problem ;) U nas się mówi psiarnia :evil_lol: i ludzie pytają: "a po co Wam tyla psów?... W oborach pozamykać, a nie tak luzam hasajom" Ale sami na podwórko nie wejdą tylko dzwonią (mamy dzwonek przy bramie). No to chyba wiadomo po co nam tyla psów :roll: :evil_lol: Jak tylko Malutki będzie u Ciebie to ustalimy do kogo podawać kontakt itp. i ruszam z ogłoszeniami.
-
Dzięki Marka :loveu: Tylko... Mielec to Podkarpacie a nie Śląsk :oops: I proszę, podaj jeszcze w kotakcie maila: [email][email protected][/email] ;)
-
Super pomysł :cool3: Ja też chcę wiedzieć w którym to będzie numerze :cry:
-
Spokojnie, ona miała wrócić późnym wieczorem (taka praca), także jeśli nie dziś to jutro się na pewno odezwie ;)
-
GŁOSOWANIE W KRAKVECIE Do roboty ciotki!!! :D http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=5894
-
[quote name='Ulka18']Murka, to trzeba tez panu kierownikowi dac znac. I Kakadu poprosic, zeby swoje dane podala do karty adopcyjnej :p Co prawda to DT, ale lepiej bedzie dla Okruszka, jak go potem Kakadu z siebie wyadoptuje z mozliwoscia kontroli domku docelowego.[/quote] Poproszę, żeby zadzwoniła do schroniska, a ja jeszcze dla pewności mailowo poinformuję Kierownika.
-
Już wysyłam do niej PW z Twoim numerem. Ona biedna nie może trafić na wątek Okruszka (nie za bardzo dobrze porusza się po dogomanii). Bedzie wieczorem (właśnie czytam PW od niej), więc wtedy odczyta i mam nadzieje, że się dogadacie :cool3: