-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
To dla Logusia, może mu przyniesie szczęście... [I]Widziałeś szczęśliwego psa? Idzie za Panem Lecz to nie ja... Dla mnie za późno już I już za ciemno Na pyszczku siwy kurz Na oczku bielmo Noc zgasiła Iskierkę radości Czy nigdy nie poznam ludzkiej miłości? Samotnie w półmroku Od krat do krat Krok po kroku Obmieżam mój świat Krzyk dookoła Psy rozpaczają One jeszcze nadzieję mają Ja już nie wołam Ani nie płaczę Wiem, że dla ludzi nic już nie znaczę Odwiedza mnie czasem Chłodny wiatr Otula zapachem Straconych lat Gdybyś zapytał Czy tęsknię za domem Westchnę i kiwnę smutnym ogonem... [/I]
-
[B]dogomanko[/B], niestety jesteśmy z mężem obecnie bez pracy, także nie ma szans na powiększanie w tej chwili stada (bierzemy to pod uwagę, ale jak nam się poukłada). W dodatku żeby było weselej to rodzinka nam się powiększy za 8 miesięcy (becia - wykrakałaś :diabloti:)... ;) No i jeszcze przed zimą będziemy mieli o kilka psów więcej - na tymczasie. Od wiosny będziemy mieli hotel dla zwierząt. Także będzie się czym zajmować :evil_lol:
-
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Murka replied to bonika's topic in Już w nowym domu
[COLOR="DarkOrange"][B][CENTER][I]Spojrzałeś w moje oczy Odkryte wśród milionów Odczytaj krzyk ich głębi I... zabierz mnie do domu.[/I][/CENTER][/B][/COLOR] [SIZE="2"]To początek listu od Hienki, nad którym pracuję ;) Resztę napiszę jak będzie gotowe.[/SIZE] -
[quote name='Viris']Ale jaja, u Ciebie zauważyłam a u Murki nie.[/quote] Hie, hie, bo u mnie się nie rusza :evil_lol: [SIZE="2"]Straszna szkoda, że nie można mieć ruchomych, chlip[/SIZE] [quote name='Viris'] Terra kochana - dalej jest za duży ( banerki w porządku ale napis pod banerkami wykracza poza dozwolony rozmiar ). Zaraz mnie znienawidzicie :-([/quote] Też musiałam już taki pozabenerkowy napis usuwać (jakiś gorliwy mod mnie namierzył i wysłał PW :angryy: ).
-
[B]Viris[/B] :Rose::Rose::Rose: za to co robisz dla mieleckich bid schroniskowych :klacz: Szacuneczek :ylsuper:
-
Szkoda, że się nie udało z domkiem u p.Magdy, ale doskonale rozumiem jej sytuację :-( [B]kakadu[/B], u nas na Podkarpaciu jeszcze niedawno w ogóle nie płaciło się za zbadanie psa i poradę. Płaciło się za ewentualne leczenie, zabiegi, leki... Tak samo jest tu gdzie mieszkam. Ostatnio jeździłam z Boryskiem co dwa dni na zastrzyki bo miał infekcję po kastracji do Frampola, to wet za obejrzenie psa, trzy wizyty (umawianie się na telefon - bo musiał przyjeżdżac specjalnie), zrobienie za każdym razem zastrzyku (przeciwbólowy + mocny antybiotyk) + tabletka na odrobaczenie za dla kota ;) zgarnął niecałe 30 zł :roll:. A i jeszcze nawet prosił, żeby nie płacić z góry i że w ogóle nie ma pośpiechu :p
-
A i zauważcie jak się moje kochane pieski ładnie dobrały rozmiarowo do zabawy :p Jak nie ma Miki (ta najmniejsza czarna suczka sąsiadki), to Borys bawi się z Sabą, a Sonia go próbuję odpędzić :evil_lol: A jeszcze lepiej, że Sonia ma (prawdopodobnie na skutek jakiegoś uderzenia, może spotkanie z samochodem..) problemy z błędnikiem, tzn. chodzi troszkę zarzucając głową i ma ją lekko schyloną w jedną stronę, a Boryś kuleje troszkę na tylnią łapkę (ciotki jogi i Beatka po dokładnych oględzinach stwierdziły że to jakiś musi być staary uraz, może złamanie które się już po swojemu zrosło). Na filmikach oczywiście tego nie widać, a raczej widać, że im to nie przeszkadza :evil_lol:
-
Super, że coś wreszcie ruszyło z adopcjami :multi: Fajnie też, że rottka pojedzie do Krakowa ;) Info o huskym jest na portalach psów zaprzęgowym, wczoraj dałam go też na 4lapy. Może ktoś mógłby mu też zrobić allegro - tam najszybciej znajdzie sie amator? Pies zaprzęgowy w ciasnym boksie to tragedia :shake:
-
[B]kakadu[/B], wspaniałe wieści :multi::multi::multi: No to trzymam kciuki za przypadnięcie sobie p.Magdy i Froda do gustu ;)
-
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
A ja i tak się nie poddam :diabloti: -
[B]mortikia[/B], z Twojego milczenia wnioskuję, że nic nie wyszło z adopcji mieleckiego huskyego? :-( Borysek nadal czeka... [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/husky%2020.10%20(9).JPG[/IMG]
-
KUBUŚ - Pobity, głodzony, spętany z poderżniętym gardłem
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Kochani, mnie nie było na dogomanii przez rok i "wypadłam" zupełnie z rytmu. Jak odgrzebię kontakt do właścicielki Kubusia (do łysego Pazurka - jeśli ktoś pamieta - odgrzebałam ;) ) to dam znać. -
[B]anetta[/B], kliknij w banerek w moim podpisie ;)
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
Murka replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ta ilość wejść to słowa "amstaff" w tutule aukcji ;) Oby się ktoś w końcu znalazł odpowiedni... -
Do tego Schipperke to jeszcze bardziej jest podobna sunia Lwiczka (tylko chyba wagowo trochę wykracza poza wzorzec ;) ): [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/73%20lwie%20%286%29.JPG[/IMG] ;)
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
Murka replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja sobie przypomniałam, że mam też konto na 4lapy i zaraz powstawiam tam trochę psiaków mieleckich, łącznie z Ambo i AM. -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
Murka replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dałam go na adopcje.org. Czy on dalej ma ten niedowład łapki? Bo na tych ostatnich fotkach podbiera się obiema :roll: Ulka, znalazłam na wcześniejszych stronach tekst doddy: -
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
Murka replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Ojejej :shake: Sunia dominantka i tyle :-( Nie dziwię się p.Marii, że tak szybko zadziałała, ona nie wie co robić i boi się własnego psa :shake: Niestety terriery mają swoje charrrrakterki :-( Potrzebuje kogoś, kto nie pozwoli jej dominować. Pomogę w ponownym ogłaszaniu Jagusi :roll: -
Trzymam kciuki za dom dla Boryska :kciuki: