Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35696
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. W schronisku garnki przydadzą sie jak najbardziej, bo ja w lecie też kilka zawiozłam i Kierownik się cieszył. Psy szybko niszczą miski, zresztą zobaczcie czasem na fotkach na stan niektórych garnków lub misek :shake:
  2. Logo na adopcje.org: [url]http://www.adopcje.org/adopcja8546.html[/url] I na psy.pl: [url]http://www.psy.pl/adopcje/?A=view&if=12366[/url]
  3. Ulka18, od kiedy odległość stanowi przeszkodę? :diabloti: Byle by domek był odpowiedni :roll:
  4. Pamiętajcie jeszcze o tym mix dobusiu :modla: [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/mix%20dobus%20%2810%29.JPG[/IMG] On jest taki kochany...
  5. Ale z tego Boryska kupa futra :evil_lol:
  6. Super, że dobcia jedzie do domku :multi: [B] Ulka18[/B], który to piesek czekoladowy z 177 znalazł dom? Ten siwiutki wystawiany na allegro? Fajnie, że mix wyżła i rottka już poza schroniskiem :multi:
  7. A teraz ciiiiiichutko.... Bo się własnie pokazał obserwator na Czarusiowej aukcji :multi: Przynajmniej ktoś się nim zainteresował... :razz: Jest nadzieja...
  8. [B]Tosiu[/B], trzymamy, trzymamy! :kciuki: Pod taką opieką nie ma innego wyjścia jak zdrowieć :loveu:
  9. Trzymam kciuki za jutro :cool2: Robi się zimno, a suńka ma krótką sierść :shake:
  10. [quote name='bea_m']Czy ktoś go widział na żywo? Jaki on jest! Ma szczepienia? Co z kastarcją?[/quote] [B]bea[/B], Ulka18 zdaje się robiła mu fotki :roll: Zaszczepiony jest na pewno na wściekliznę. Kastracja jest możliwa, ale ktoś musi pokryć koszt zabiegu, ponieważ schronisko jest biedne i nie ma na to funduszy.
  11. [B]Nikki[/B], na razie zdążyłam wystawić go na dwóch portalach: 4lapy: [URL]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=31304&id_kat=11[/URL] na adopcje.org się jeszcze nie ukazał, pewnie admin ma przerwę świąteczną. [B]Ulka18[/B], to taki wierszyk specjalnie dla Logusia ;) Borysek ma bardzo ładną aukcję dlatego nie pomyślałam, że trzeba coś dla niego "tworzyć". Dublując wiersz możemy zniechęcić ludzi do adopcji obu psiaków :roll: Inaczej odbiera się coś, jak jest jedno, wyjątkowe itp. Tak mi się wydaje :roll:
  12. Tosiu :-( Trzymam kciuki za Anguska :kciuki: Musi być dobrze!
  13. [B]Nikki[/B], wystawiaj go wystawiaj! Ja bezłapkiego Czarusia wystawiam już drugi miesiąc, odzewu nie ma, ale i tak go wystawiam z nadzieją, że ktoś go zauważy. Czasem ma nawet jednego obserwatora ;) Ja umieszczę Logo na innych portalach.
  14. O rany, jaka ona pięęękna :loveu: Może dajcie ją do metamorfoz :cool3: Te zdjęcia ze schroniska i teraz... nie ten pies! :multi: [B]Beatko[/B], jesteś wspaniała! :loveu:
  15. [B]kakadu[/B], nie ma żadnego odzewu z ogłoszeń? :-(
  16. Czy ktoś w ogóle ogłasza gdzieś Logusia poza dogo? :roll:
  17. Miki jest śliczny :loveu: I na pewno znajdzie dom :fadein: Trzymam kciuki za artykuł o trzyłapkach i żeby jak najwięcej dzięki temu psich kalek znalazło dom :happy1:
  18. jogowy wirusek to się mojemu TZowi też baaaardzo spodobał :cool3: no i dzięki temu zarazki się przeniosły tak jakoś szybciej :evil_lol:
  19. Ale bez tego dodatku to jakoś tak nijak nie można zachorować :evil_lol: Dzięki cioteczki za gratulacje, jakoś sobie damy radę ;) Na razie mój "dodatek" jest pełen euforii ;) Mam nadzieję, że mu nie minie jak przyjdzie zmienianie pieluch i wstawanie w nocy :evil_lol:
  20. [quote name='Marlena:)']Tamta dalmatynka odeszła najprawdopodobniej przy porodzie:razz:,w każdym bądź razie miała coś z macicą :roll: [/quote] Może miała ropomacicze? :roll:
  21. No co Ty, ja jestem dopiero na etapie przyjmowania do wiadomości, że występuję w liczbie mnogiej :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. To dla Logusia, może mu przyniesie szczęście... [I]Widziałeś szczęśliwego psa? Idzie za Panem Lecz to nie ja... Dla mnie za późno już I już za ciemno Na pyszczku siwy kurz Na oczku bielmo Noc zgasiła Iskierkę radości Czy nigdy nie poznam ludzkiej miłości? Samotnie w półmroku Od krat do krat Krok po kroku Obmieżam mój świat Krzyk dookoła Psy rozpaczają One jeszcze nadzieję mają Ja już nie wołam Ani nie płaczę Wiem, że dla ludzi nic już nie znaczę Odwiedza mnie czasem Chłodny wiatr Otula zapachem Straconych lat Gdybyś zapytał Czy tęsknię za domem Westchnę i kiwnę smutnym ogonem... [/I]
×
×
  • Create New...