[B]Nikki[/B], na razie zdążyłam wystawić go na dwóch portalach:
4lapy: [URL]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=31304&id_kat=11[/URL]
na adopcje.org się jeszcze nie ukazał, pewnie admin ma przerwę świąteczną.
[B]Ulka18[/B], to taki wierszyk specjalnie dla Logusia ;)
Borysek ma bardzo ładną aukcję dlatego nie pomyślałam, że trzeba coś dla niego "tworzyć". Dublując wiersz możemy zniechęcić ludzi do adopcji obu psiaków :roll:
Inaczej odbiera się coś, jak jest jedno, wyjątkowe itp.
Tak mi się wydaje :roll: