-
Posts
35696 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Miłośnik dalmatyńczyków poszukiwany /Mielec /MA DOM !
Murka replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[B]pati , [/B]można zaadoptować go wirtualnie ;) wpłacając co miesiąc jakiś pieniążek. Można zafundować leki, kastrację, przesłać paczkę ze smakołykami itp. No i: ogłaszać, ogłaszać, ogłaszać gdzie się da :p -
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
O rety :shake: A tak mi się właśnie dziwne wydawało, że się nie śpieszył z tym dzwonieniem do schroniska :shake: Poruzmiewać się SMSami i mailami przy adopcji psa? w dodatku rasowego? :shake: -
Przecudna Foksia z Mielca - ma wspanialy domek u Beatki!!!!!
Murka replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='Foksia i Dżekuś'] w nocy caly czas jakby miala gorączkę ,cieply nosek i te drgania jak w padaczce. Dostal juz 2 serie po 3 zastrzyki ,leki do domku .Dzisjaj jej podaje ostatni antybiotyk. W piatek jade na kontrole. Może to stres jeszcze i dlatego w nocy tak reaguje bo w dzień jest wszystko wporzadku.[/quote] Moja sunia wzięta ze schroniska 7 lat temu miała takie drgawki przez ok. 1,5 roku i praktycznie przy każdym położeniu się - zanim zasnęła. Potem się uspokoiło, ale po zaginięciu jej towarzysza zabaw (pieska, którego znalazłam w lesie i z którym bardzo się zżyła) drgawki powróciły ze zdwojoną siłą. Teraz już tylko czasem sobie tak "podrży". Wg weta jest to stres. Niki to w ogóle nerwus i przejścia miała straszne (miała być uśpiona ze względu na agresję, bała się ludzi). Także u Foksi myślę, że także ma to podłoże nerwowe :roll: -
I przeważnie odbiór osobisty... ...Na drugim końcu Polski. Wiem, bo sama szukałam bud do hotelu na allegro... Nawet przy zamawianiu większej ilości się nie opłaca.
-
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[B]violka49[/B], domek już sprawdzony ;) Trzymam kciuki za dobusię i Pandę, żeby dojechały do domków bezpiecznie! :multi: -
Viris, one są solidne i ocieplane styropianem. U nas właśnie śnieg spadł i moje psiska sobie w nich siedzą baaardzo sobie chwaląc (na noc i tak zostaną zgarnięte do domu :evil_lol: ). baffi, ale to chyba małe budy? Bo jak my szukaliśmy w desperacji bud dla dużych psów, to najmniej było 350 - 400 zł + transport :shake: A tu nam się udało zbić do 250 zł ;) i gratis dowieźli nam do domu.
-
halcia, telefon prześlę Ci na PW (zapytam Kierownika Warszatów czy mogę podać jego komórkę, a jak nie, to podam telefon do szkoły). Mnie teraz kilka dni może nie być przy necie, ale myślę że najpóźniej w sobotę dossam się do kompa. Tam generalnie im więcej się zamówi tym lepszą cenę można wytargować ;) także możesz dodać jeszcze dwie budy dla średniego psa, o które prosiła jogi - i jaka byłaby wówczas cena. Szkoła wystawia fakturę, także z rachunkami nie ma problemu.
-
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Onbserwator dzielnie się trzyma aukcji Czarusia :razz: -
Co do bud janowskich, to tak wyglądają w całości te z dachem (właśnie mój TZ dachy papą obija ;)): Borynio i Sonia już zwiedziły i zatwierdziły :evil_lol:
-
[I]Bardzo wygodna miejscówka ;) [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/5684/okruszekuw3.jpg[/IMG] w przedpokoju [IMG]http://img478.imageshack.us/img478/8936/okruszek1kr6.jpg[/IMG] się oblizuję :lol: [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/3423/okruszek2ss1.jpg[/IMG] [/I]
-
Kroffki też jak widać Boryska się nie bały :diabloti: I to bardziej o niego się martwiliśmy ;) Generalnie Borysek na ogrodzie jest posłuszny, ale obawialiśmy się jak to będzie kiedy go cos zainteresuje (kury, kroofki, inne psy, tropy itp.). A Saby "grzeczne chodzenie" to zasuwanie po polach, tylko dym idzie ;): [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/6935/c7vu2.jpg[/IMG]
-
Luckiego już nie ma? :-(
-
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[B]karusiap[/B], a co się w końcu stało z tamtą poprzednią dobką p. Darka - dowiedziałaś się? :roll: -
[quote name='mortikia'][B]Murka[/B], niestety nie :roll: Bardzo chcialam pomóc, ale już nie wiem jak :shake:[/quote] Oki, dzięki mimo wszystko za próbę pomocy. Husky mielecki nadal czeka... :-(
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
Murka replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ta Pani chce na 100% Ambo? Jeśli domek będzie sprawdzony, to ja myślę, że transport się znajdzie :roll: -
Kilka fotek z dzisiejszego spacerku. Sonia i Borysek na smyczy, bo za dużo krówków było, ale będziemy pracować nad chodzeniem bez. Borynio był w amoku (to był dla niego pierwszy taki zbiorowy wypad), taaaaakie wielkie podwórze mu dali do zwiedzenia! :eviltong: [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/4354/c1bh2.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/7295/c2lp2.jpg[/IMG] [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/1715/c3jt5.jpg[/IMG] [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/1961/c4qt0.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3540/c5qu0.jpg[/IMG] A tu dokładnie widać o ile Sonia jest większa od Boryska: [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/6852/c6px2.jpg[/IMG] A tu Borynio i kruffki: [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/6446/83694702wa3.jpg[/IMG]
-
Mielec - Bunia już w Niemczech, Joyek też pojechał!! Sami popatrzcie!
Murka replied to wachura's topic in Już w nowym domu
Kiedyś chodziłam z jogi i zrobiłam przypadkowo te fotki, bo ta sunia tak się łasiła... A ona biedna nadal tam jest :placz: Może teraz ją ktoś zauważy :roll: -
Mielec - Bunia już w Niemczech, Joyek też pojechał!! Sami popatrzcie!
Murka replied to wachura's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za dom dla Buni i dla Joyki (te dwa pierwsze zdjęcia z allegro, to chyba nawet ja robiłam daaaawno temu...). -
[quote name='Ulka18'] Murka, a jestes pewna, ze to prosiaczek jest gryziony przez Frodo, bo mnie to na zolta kaczke wyglada :evil_lol:[/quote] To musi być prosiaczek, bo teksty do zdjęć są autorstwa kakadu :p
-
[I]na nowym poslanku, kocyk zawsze 'zdrapuje'[/I] [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/2/okruniowr4.jpg[/IMG] [I]poslanko w calej krasie[/I] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/8427/okrunio1nx6.jpg[/IMG] [I]biedny ten prosiaczek :([/I] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/5509/okrunio2ez6.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/1869/okrunio3ay1.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4232/okrunio4ix8.jpg[/IMG] [B]kakadu[/B], aleś go wysmalcowała :D :D