-
Posts
35696 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
MIELEC – 73 psy, ON-ki i mix ON-ki, w schronisku czekają na domy
Murka replied to terra's topic in Już w nowym domu
[B]Ulka[/B], a ta sunia z b. 39 nie była sprawdzana na koty w schronisku? :roll: -
[B]Tosiu[/B], a może można by jakoś podwyższyć ogrodzenie? Np. przeciągnąć wzdłuż 2-3 druty w zagięciu do wewnątrz ogrodu? Myślę, że kastrację należy wykonać tak czy siak. To podstawa w takich przypadkach. Może go przywiązywać na długiej lince w ogrodzie, jeśli nie masz możliwości z nim być? Nie sądzę, aby Angus był szczęśliwy w bloku wychodząc tylko i wyłącznie na smyczy :shake: Z braku ruchu może wówczas niszczyć mieszkanie...
-
[B]wtarara, t_kasiek[/B] dziękujemy za aukcję dla suńki :loveu: Jeśli chodzi o poprawki, to koniecznie trzeba zmienić miasto z Krakowa na Mielec ;) Proponuję też podać zdjęcia i kontakt do schroniska z [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75246&page=26]tej strony[/url]. Bo teraz jest zupełnie niepodobna do tych pierwszych fotek :evil_lol: No i imię zmienić na Iza, bo w schronisku nikt się nie skapnie o jaką Bułeczke chodzi. Poza tym ok, bardzo ładny tekst :cool3: aha, żeby zwiększyć wejścia na aukcję można w tytule napisać np. maleńka suczka jak ratlerek (chodzi o słowo ratlerek często wpisywane w poszukiwaniu małych piesków) :roll:
-
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Obserwator dzielnie sie trzyma.. ciekawe czy w ogóle skontaktuje sie ze schroniskiem :roll: :-( -
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Super, że sunia trafiła do Was :multi: Odzywajcie sie jak najczęściej ;) -
[B]halcia[/B], ok :p Mam nadzieję, że Kierownik Warsztatów nie przyniesie mi wstydu :mad: i nie będzie chciał zedrzeć ze schroniska.
-
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Co do p.Darka, to szkoda słów :mad: Najważniejsze, że sunia będzie miała dom :multi: -
MIELEC – 73 psy, ON-ki i mix ON-ki, w schronisku czekają na domy
Murka replied to terra's topic in Już w nowym domu
[B]Reno[/B], bardzo możliwe, że są telefony do schroniska. Także trzymajmy kciuki ;) -
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Baron do góry! Czy ktoś wystawia Baronka na allegro? Bo nie widziałam go ostatnio :roll: -
[B]Ulka18[/B], napisz, napisz do mnie ;) bo ja nie wiem o co chodzi :roll: Ps. Podnoszę Okruszka ;)
-
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Murka replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Hienka na allegro: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=267777049[/url] -
Rozumiem, że nikt jej nie ogłasza? :roll: Samo podnoszenie wątku na niewiele się zda :shake: Trzeba sunię poogłaszać gdzie się da (przede wszystkim na allegro), inaczej nie ma szansy na znalezienie dla niej domu. Dziewczyny, pomożecie?
-
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
No i ciekawe... czy się szanowny Pan dziś zgłosi :mad: -
Ulka18 ostatnio nie zaglądała do schroniska. Ja też nie. Zapewne z Izą wszystko w porządku (poza tym, że nadal jest bez domu) - Kierownik nic na jej temat nie pisał. Czy ktoś ją ogłasza poza dogo?
-
[B]ewatr[/B], ja nawet nie chcę myśleć ile takich złotych psów jak Borys marnuje się w schronisku :shake: Gdybyście widzieli jak on chodzi za moim TZem i zagląda mu w oczy... Jakby wiedzial, że to właśnie on zdecydował, że jedziemy do schroniska po psa ;) Suńki też są przekochane, ale on w tych swoich oczyskach ma mądrość i doświadczenie wielu ciężkich lat :roll:
-
Odkryłam nową pasję Boryska :p Ostatnio patrzę, a on trąca łapą garnek z wodą. Myślę sobie, że pewnie woda podmarzła. Podeszłam wyjęłam lód, a Borysek podskakuje jak piłka. No to dałam mu ten lód. A ten uchachany zaczął się nim bawić i obgryzać jak kość :crazyeye: Aż mu Saba pozazdrościła i zaczęła podkradać kawałki :evil_lol: Borynio uwielbia obryzać kości i pewnie w schronisku z braku takich rozrywek nauczył się zabawy z lodem dla zabicia czasu :-(
-
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Murka replied to bonika's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18'] Podaj pls koniecznie tą informacje na aukcji, a moze wklej tez to zdjecie ;) [/quote] A pewnie że nie omieszkam zaznaczyć to w samym tytule :eviltong: Na coś się zdało leżenie dwa dni w szpitalu - z nudów oglądałam psie czasopisma i tam trafiłam na owczarka holenderskiego. Od razu pomyślałam o hience ;) -
Miłośnik dalmatyńczyków poszukiwany /Mielec /MA DOM !
Murka replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Hurra, mamy wirtualnego opiekuna dla Kropka :multi: -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[B]eloise[/B] witaj :loveu: Na razie tajemniczy obserwator się nie odzywa (chyba, że dzwonił do schroniska), ale przykleił się dzielnie do aukcji i nie puszcza ;) -
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Murka replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Czy nie uważacie, że nasza Hienka jest podobna do owczarka holenderskiego? :roll: [IMG]http://home.wanadoo.nl/wilvanommen/historie/LHfoto1/Osta.jpg[/IMG] Może jako podobna do tej rasy będzie mieć więcej szczęścia - tak jak ta sunia owczarek anatolijski :lol: Jeszcze tylko ostatnie szlify wiersza i wystawię Hience aukcję na allegro. -
[B]halcia[/B], wysłałam Ci PW ;)
-
[B]halcia, [/B]my zamawialiśmy 4 duże budy, to ze 300 zł spuszczono nam do 250 zł. A jak zapytałam czy przy większej ilości dla schroniska mogło by być jeszcze taniej, to powiedziano nam że nawet 220 zł za jedną. Dużo zależy od tego czy materiał jest na miejscu czy trzeba zamawiać. Jutro z rana do niego zadzwonię, jeszcze zapytam o impregnowanie i prześlę Ci telefon, bo właśnie wróciłam ze szpitala i jestem kilka dni na przepustce.