Hehehe....
Ja byłam niemal pewna, że to się tak skończy, jak Basia napisała kilka stron wcześniej:
[I]Bianka miewa się bardzo dobrze - Kocham tą psinkę!! I ona mnie też (co moja rodzinka zauważyła - nie odstępuje mnie na krok). Zdjęcia będą, nie wiem tylko kiedy - nie szukam jej domku na siłę (bo nie chce, że by było tak jak z GUCIEM). [B]Kto wie jak to sie potoczy.......... Żebyście widzieli jak ona mnie kocha........... sama nie wiem....... co dalej?? życie pewnie pokaże[/B]. Pozdrawiam[/I]
Super :multi:
Basiu, jesteś wspaniała!!!! :loveu:
Czyli miałam rację, że Frodo poczuł się pewnie i próbuje co mu wolno :diabloti:
Dobrze, że kakadu ma głowę na karku :p
Ech... żeby się jeszcze znalazł domek dla naszego podkarpackiego schipperke...
[B]halcia[/B], kierownik jednak zamówił te budy w Janowie :p Ulka pisała na innym wątku. Może się coś udało wynegocjować w szybszym terminie :roll: Jestem tylko ciekawa ile bud zamówił Kierownik, bo sama zaliczka wyniosła 2.500 zł ;)
To pewnie dzięki p.Andrzejowi, który wpłacił parę dni temu 5000 zł i adoptował wirtualnie 5 psów :p
[quote name='Reno2001']
Drugi,migający mam w podpisie (który teraz wyglada jak świąteczna choinka -wszystko świeci i miga :evil_lol:).
[/quote]
Podobno nie można mieć ruchomych banerków :roll:
Ja miałam ruszającego się Czarusia i zostałam prześwięcona przez moda :placz: musiałam go unieruchomić :-(
Oczywiście ja radzę nic nie zmieniać póki Ci jakiś gorliwy mod nie zwróci uwagi :diabloti:
Wysłałam info o Okruszku jeszcze do działu adopcyjnego na stronie miesięcznika Przyjaciel Pies.
Wysłałam też kilka innych mieleckich piesków (Czarusia bez łapki, niewidomego Logo, Hienkę i Rudego).
Mam nadzieję, że szybko się tam pojawią :roll:
Jakby był odzew, to będę wysyłać tam mieleckie pieski regularnie.
[quote name='Ulka18']Tak, Bialemu tez. Do skrzynki schroniska przyszedl kilka dni temu mail o checi adopcji Bialego Kla, terierka Tobi oraz terierka pszenicznego. Troche to nam 'pachnialo' z daleka, ale okazalo sie, to w sumie prawie 3 domki w rodzinie dla 3 pieskow. Irenkaka idzie dzisiaj/jutro sprawdzic dom dla bialego.[/quote]
Ojej, nawał domków :multi:
Trzymam kciuki, aby wszystkie zostały sprawdzone i zatwierdzone :p
Jeśli chodzi o budy, to oczywiście najważniejsze, żeby schronisku się opłacało, także co Kierownik postanowi to święte :p
Faktycznie sądziłam, że na warsztatach będzie szybciej, bo nam zrobili 4 budy w 2 tygodnie. No, ale jak się nie da, to trudno.
[B]Tosiu[/B], trzymam kciuki!
Super, że dałaś szansę Anguskowi. Mam nadzieję, że jej nie zmarnuje :mad:
Dawaj znać jakie są postępy i jakie sposoby na takie przypadki ma treser :roll: