Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35696
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Będę się powtarzać, ale podnoszę pręguska ;)
  2. Dałam Boryska na adopcje org, psy.pl i 4 lapy.
  3. Ależ z niej straszny doberman :diabloti: Ale ma farta dziewuszka. Na dworze śniej i mróz, a ona się wyleguje na kanapie :loveu:
  4. Hehehe.... Ja byłam niemal pewna, że to się tak skończy, jak Basia napisała kilka stron wcześniej: [I]Bianka miewa się bardzo dobrze - Kocham tą psinkę!! I ona mnie też (co moja rodzinka zauważyła - nie odstępuje mnie na krok). Zdjęcia będą, nie wiem tylko kiedy - nie szukam jej domku na siłę (bo nie chce, że by było tak jak z GUCIEM). [B]Kto wie jak to sie potoczy.......... Żebyście widzieli jak ona mnie kocha........... sama nie wiem....... co dalej?? życie pewnie pokaże[/B]. Pozdrawiam[/I] Super :multi: Basiu, jesteś wspaniała!!!! :loveu:
  5. Ja się domyślam :p Ale niech Basia się odezwie :cool3:
  6. Na nową edycję aukcji jest zaledwie 13 wejść, ale znów pojawił się obserwator! Może to ta sama osoba się zastanawia... :roll:
  7. Czyli miałam rację, że Frodo poczuł się pewnie i próbuje co mu wolno :diabloti: Dobrze, że kakadu ma głowę na karku :p Ech... żeby się jeszcze znalazł domek dla naszego podkarpackiego schipperke...
  8. O rany, to aż trudne do uwierzenia :crazyeye: Codziennie jakieś zwierzaki znikają ze schroniska :multi:
  9. [B]halcia[/B], kierownik jednak zamówił te budy w Janowie :p Ulka pisała na innym wątku. Może się coś udało wynegocjować w szybszym terminie :roll: Jestem tylko ciekawa ile bud zamówił Kierownik, bo sama zaliczka wyniosła 2.500 zł ;) To pewnie dzięki p.Andrzejowi, który wpłacił parę dni temu 5000 zł i adoptował wirtualnie 5 psów :p
  10. Się mi zdublowalo przez to mulenie, wrrr.
  11. [quote name='Reno2001'] Drugi,migający mam w podpisie (który teraz wyglada jak świąteczna choinka -wszystko świeci i miga :evil_lol:). [/quote] Podobno nie można mieć ruchomych banerków :roll: Ja miałam ruszającego się Czarusia i zostałam prześwięcona przez moda :placz: musiałam go unieruchomić :-( Oczywiście ja radzę nic nie zmieniać póki Ci jakiś gorliwy mod nie zwróci uwagi :diabloti:
  12. [quote name='Ulka18']Pudlisia ma allegro, ale na razie nikt sie o sunie nie pytal :shake:[/quote] U mnie jest wciąż na adopcje.org i na 4lapy...
  13. Wysłałam info o Okruszku jeszcze do działu adopcyjnego na stronie miesięcznika Przyjaciel Pies. Wysłałam też kilka innych mieleckich piesków (Czarusia bez łapki, niewidomego Logo, Hienkę i Rudego). Mam nadzieję, że szybko się tam pojawią :roll: Jakby był odzew, to będę wysyłać tam mieleckie pieski regularnie.
  14. Wysłałam info o Logusiu do kącika adopcyjnego na stronie miesięcznika Przyjaciel Pies. Mam nadzieję, że szybko się tam pokaże :cool3:
  15. Z pewnością Kierownik pochwaliłby się, że ktoś go zabrał :-( No nic, wystawiam Czarusia od nowa ;) Dam mu żółte wyróżnienie, może pomoże...
  16. [quote name='Ulka18']Tak, Bialemu tez. Do skrzynki schroniska przyszedl kilka dni temu mail o checi adopcji Bialego Kla, terierka Tobi oraz terierka pszenicznego. Troche to nam 'pachnialo' z daleka, ale okazalo sie, to w sumie prawie 3 domki w rodzinie dla 3 pieskow. Irenkaka idzie dzisiaj/jutro sprawdzic dom dla bialego.[/quote] Ojej, nawał domków :multi: Trzymam kciuki, aby wszystkie zostały sprawdzone i zatwierdzone :p
  17. Hienka ma już ponad 100 wejść... mam nadzieję, że ktoś ją wypatrzy :roll:
  18. Aukcja Czarusia się kończy, obserwator jest nadal, ale o domku nic nie słychać :-(
  19. O jaki on duży urósł już :crazyeye: Piękna bestyjka będzie :evil_lol: Trzymam kciuki za odzew z Kundla!
  20. Trzymam kciuki za oba piesy :sweetCyb: Allegro to jednak allegro :lol:
  21. Ale fajnie :multi: Szkoda, że nie wiemy do kogo trafił :cool3:
  22. Jeśli chodzi o budy, to oczywiście najważniejsze, żeby schronisku się opłacało, także co Kierownik postanowi to święte :p Faktycznie sądziłam, że na warsztatach będzie szybciej, bo nam zrobili 4 budy w 2 tygodnie. No, ale jak się nie da, to trudno.
  23. Zdublowało mi się...
  24. [B]Tosiu[/B], trzymam kciuki! Super, że dałaś szansę Anguskowi. Mam nadzieję, że jej nie zmarnuje :mad: Dawaj znać jakie są postępy i jakie sposoby na takie przypadki ma treser :roll:
×
×
  • Create New...