Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35696
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Frodo musi znaleźć domek! U mnie jest stale na 4lapy, psy.pl, adopcje.org Na stronie miesięcznika Przyjaciel Pies nie umieścili mieleckich psów :angryy: Mailowałam wcześniej i podobno wystarczy wysłać fotki i info... wysłałam i nic. A inne nowe psy się pojawiły :shake:
  2. My byśmy też jej najchętniej nie oddali... gdyby nie malutka wada... Jest CZWARTYM psem i obecnie SZÓSTYM futrem w domu :shake: Mam tylko nadzieję, że psiak z takich charakterem i taką pocieszną urodą nie będzie długo czekał na domek ;)
  3. Borysek w wersji zimowej ;) [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/1531/bokx8.jpg[/IMG] [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/1534/bo1jq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8134/bo2gu6.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8908/bo3iv4.jpg[/IMG] [IMG]http://img110.imageshack.us/img110/5374/bo4nc0.jpg[/IMG] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/2609/bo5it6.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7990/bo6al1.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/2707/bo7cu2.jpg[/IMG] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6940/bo8vn1.jpg[/IMG]
  4. Szaleństwa na śniegu [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/3619/j9md6.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4879/j10zf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/2241/j11sb7.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/8656/j12at6.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/1556/j13ye5.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/1034/j14da8.jpg[/IMG] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/1673/j15jb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/4181/j16su9.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/4607/j17zo0.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/2782/j18vj6.jpg[/IMG] Tak wygląda pakt o nieagresji :lol: [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/1002/j19wj1.jpg[/IMG]
  5. Uwaga, będzie lawina fotek ;) Julcia i wylizywanie uszka kociaka ;) [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/1702/85865203vp8.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/5456/j1dd1.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/8164/j2ly5.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/8359/j3mc3.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/5117/j4jx5.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/8946/j5pz8.jpg[/IMG] Czy ktoś mówił, że będziemy się starali nie rozpieszczać?... :oops: [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/4571/j6xe0.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8849/j7ea5.jpg[/IMG] A tu taki portrecik z podawaniem łapki. [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/7149/j8aj8.jpg[/IMG] Cd. nastąpi ;)
  6. Hi hi hi Julcia traktuje kociaka jak... szczeniaka ;) Wylizała mu ucho i w ogóle najchętniej to by go zalizała :eviltong: Nasza Sonia (ta największa ruda) nosiła kiedyś innego kociaka w zębach, pilnowała, lizała i ściągała go z drzewa... także nic mnie już nie zdziwi :shake: Fotki jutro, bo dziś już padam.
  7. A o co chodzi z Amiczkowym bazarkiem? :oops: Bo ja na dogo wchodzę tylko do subskrybowanych tematów i nie jestem wtajemniczona w sprawy poza nimi ;)
  8. Ja też trzymam kciuki! [SIZE=2][B]Ulka[/B], psy na stronie nowe widziałam, info o malamucie poszło już na szpice w potrzebie[/SIZE] ;) [SIZE=2] Rudzielec z Twojego podpisu ma już domek ;)[/SIZE]
  9. A tak Julcia korzysta z chwili naszej nieuwagi ;) [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/8462/julciamy2.jpg[/IMG] Wpłynęło dziś 40 zł od Jagody* - dziękujemy!
  10. I jak zwykle... Aukcja się kończy, obserwator przyklejony a domku jak nie było tak nie ma :placz:
  11. Może komuś zginęła? Jest tak pocieszna i bezproblemowa, że trudno mi uwierzyć, aby ktoś ją wyrzucił... ale i tak bywa :-(
  12. Zapomniałam dodać, że Julcia została sama z Schermanem (kotem) - oba zwierzaki przeżyły :lol: Zaczynają sie dogadywać i krzywdy sobie nie robią. Tylko, że nasz Scherman, to kawał kota (jego imię to nazwa czołgu ;) ) i dmuchać w kaszę sobie nie daje. Więc zawarty został pakt o nieagresji ;) Trochę inaczej wygląda sprawa z kociątkiem - jego Julcia się nie boi. Dziś obwąchała go intensywnie jak siedział na moich kolanach, ale że była trochę natarczywa i kocie się bało, przerwałam zapoznawanie. Ona chyba chce sie bawić, bo gdyby chciała capnąć, to nie trącała by kocięcia nosem :roll: Może nigdy nie widziała czegoś takiego? :roll:
  13. Ja tez jestem zdania, że lepiej dwa razy dziennie i mniej. Suńka, która została z moimi rodzicami (też miewa problemy z nadwagą) rano dostaje gotowane jedzonko, a wieczorem suchą karmę, którą podjada kiedy jest bardzo głodna ;)
  14. No i... wygląda na to, że wszystko w porządku ;) Dom stoi, kwiatki na swoich miejscach, dywany i chodniki całe, drzwi bez dziury :roll: Malutka musiała troszkę poskakać przy drzwiach, po kapcie były poruszone, ale zdziwiłabym się, gdyby w ogóle nie zareagowała na nasze zniknięcie. A ile radości było jak wróciliśmy :loveu: Z nowości, to Julcia dziś pięknie "dała głos" jak przyszła sąsiadka :lol: Sąsiadka jest dość "duża" i weszła bez pukania, więc się Malutka wystraszyła i zaczęła szczekać. Ale szybko się uspokoiła. Jazgotnik z niej raczej nie będzie :shake: Ale jak słyszy dzwonek lub otwieranie drzwi, to biegnie zobaczyć co się dzieje :cool3:
  15. Dzisiaj Julcia zostanie sama na ok. 2 godzinki. Mam nadzieję, że jak wrócimy to dom będzie jeszcze stał :evil_lol:
  16. [quote name='Reno2001'] Na koniec wiadomość-po raz pierwszy w historii wystawiania na allegro Julci , mała ma aż TRZECH obserwatorów :crazyeye: :p. Następna aukcję (ta kończy się w środę rano) zrobię z wyróżnieniem.[/quote] Schronisko zawsze jakoś odstrasza "szarych" ludzi (a bo to psy chore, stare, psychiczne itp. a to pracowników się boją itp.). A Julcia to rewelacyjna psinka do kochania. Jest bardzo wesoła i przesłodka. Jest też żywa i zabawowa, ale kiedy nic się nie dzieje spokojnie sobie leży/śpi na kocyku (od czasu do czasu spraszana z kanapy, na którą się jej "niechcący" wejdzie :D) Można sobie z nią pogadać, wydaje takie fajne dźwięki :loveu: Zwłaszcza gdy chce coś dostać ;) Także trzymam kciuki za domek dla niej - oby święta spędziła już w prawdziwym i docelowym domku! Malutki OFF: Może ktoś się orientuje gdzie można kupić plastikowe budy dla psów? Chodzi mi o coś niedrogiego i odpornego na wilgoć. Coś takiego jak [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=264241482"]TUTAJ[/URL]. Na allegro szukałam i nic nie znalazłam oprócz tej aukcji.
  17. Do schroniska w Mielcu trafił malamut: [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/malamute%20%283%29.JPG[/IMG] [I]OSKAR - Piękny 2 letni alaskan malamut przyjęty z Łańcuta jako bezdomny. W schronisku jest już 8 dni. Nikt go jednak nie szuka. Pies czeka więc na dobry dom. Absolutnie nie na łańcuch. Dom, ogród. długie spacery, wycieczki. Oaza spokoju.[/I] [url]www.mielec.bezdomne.com[/url]
  18. To właśnie piszę i się dziwię, że nie reagujesz :razz: Ale pewnie byłaś zaaferowana domkiem dla suńki collie :evil_lol:
  19. Jest szansa dla tego białaska z mojego banerka z podpisu. Looknij na jego wątek ;) Jak byłam po Julcię to robiłam temu Białaskowi zdjęcia przy p.Izie, więc na pewno będzie wiadomo o którego chodzi. Zresztą on ma charakterystyczne uszko ;)
  20. Dotarły pieniążki od Ulki18 - 50 zł - dziękuję ;) U nas teraz śnieżyca straszna. Na szczęście zdążyliśmy wcześniej troszkę popracować nad boksami. Julcia oczywiście wraz z naszym stadkiem dzielnie nam towarzyszyła ;) A teraz śpi na kocyku i... chrapie :eviltong: A jeśli chodzi o wątek n.t. mojego hoteliku to umieszczę i podam linka, tylko muszę porobić fotki boksom.
  21. Super :multi: Ja napisałam też na miau odnośnie Białaska, że gdyby się domek zdecydował, to byłby transport i koszty mniejsze ;)
  22. Trzymam kciuki za domek! Ci Państwo niech się szybko decydują :cool3:, bo Kierownik prawdopodobnie będzie w środę jechał po budy i umowa jest taka, że przywozi wówczas sunię do nas jesli nie będzie dla niej domku. [B]Ulka18[/B], a z tym transportem na doczepkę, to może kotek Białasek pojedzie jak się Państwo od Pijaczki-Felci zdecydują? ;)
  23. Podnoszę psiunię, ona jest taka pocieszna...
  24. Ja się postaram coś skrobnąć dla Baronka w najbliższym czasie :roll: Jeszcze mam propozycję, aby w tytule aukcji pojawiły się słowa "seter" lub/i "border collie" - to zawsze zwiększa zainteresowanie aukcją.
  25. Domu z ogrodem nie trzeba :p Julcia i tak najlepiej się czuje w mieszkanku ;) Sprawa z kotami wygląda tak, że chyba najlepiej by było, gdyby trafiła do domu bez kotów, bo jeśli trafi się jakiś panikarz, to nie będzie miał życia ;) Julcia kotami interesuje się dość intensywnie (pewnie dlatego, że mniejsze od niej :cool3:). Ale zobaczymy jak to się rozwinie, bo na razie to nie bardzo mogę wyczaić jakie dokładnie ma intencje. Ona chyba też nie :evil_lol: Wczoraj właśnie Julcia dała głos (hihi, co to za głosik słodki) - kot się zaczaił za fotelem, a Julcia stanęła przed fotelem i... hau, hau!
×
×
  • Create New...