-
Posts
35696 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Kurcze, wiecie, że Krówek bryka??? O bieganiu już nie wspomnę ;) I chce się bawić - łapie np. za smycz i ją ciągnie :lol: Przezabawnie to wygląda. Mam wrażenie że trochę lepiej chodzi (może też bryka bo go mniej stawy bolą lub w ogóle), chyba leki działają :cool3: A może też i to, że nie leży już na zimnym betonie :roll: Nie zdążyłam fotek zrobić żadnych, bo mieliśmy dzisiaj dzień pełen wrażeń (sterylka suni, adopcja psa, niespodziewani goście), ale jutro się postaram coś pyknąć ;) Dzisiaj przyszły pieniążki: 30 zł Olena84 40 zł Szasztin Dzięki!
-
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
Murka replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Brutusek pojeeechał ;) Został wypatrzony na adopcje.org. Przemili Państwo przyjechali ze zdjęciami swojego poprzedniego psa - znajdy, którego stracili w grudniu (miał 17 lat). Brutusek przywitał ich jak należy podając łapkę i nie gardząc smakołykami :lol: -
Malutka Słodzizna Pysia Z Mielca - Ma Dom W Krakowie!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Mała już po sterylce. Wszystko ok. Miała faktycznie początek cieczki... Dobrze, że przewąchałam sprawę :cool3: -
Wiadomość od p.Iwonki: [QUOTE]ZALOGOWAłAM SIE NA DOGOMANII, ALE NIE MOGę ZROBIć żADNEGO WPISU ,CZY MUSZE CZEKACć Aż COś PRZYJDZIE NA POCZTę? PRZESYłAM KILKA ZDJęć ANGELKI Z KORKA .BARDZO SIę ZAPRZYJAZNIłY ,HIHI A KORA TO CHODZI ZA ANGELKA KROK W KROK I WCIąż ,MACHA OGONKIEM ,ODZYłA TA NASZA STARUSZKA PRZY DRUGIEJ SUNI ,NAWET SIE BAWIłY ,MYSLE ZE JUZ SA ZAPRZYJAZNIONE [/QUOTE] Nie wiem czy p.Iwonka życzyłaby sobie umieszczenia swojego wizerunku na forum, więc umieszczę tylko jedną fotkę. Na pozostałych dwóch widać, że Andzia jest szczęśliwa ze swoją nową Panią i faktycznie zaakceptowała jamnisię ;) [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/1542/angelkaqv8.jpg[/IMG]
-
Malutka Słodzizna Pysia Z Mielca - Ma Dom W Krakowie!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Trochę fotek kluseczki (na razie udaje mi się ją uchwycić w bezruchu w jednym miejscu :evil_lol:). [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/4320/pysiaapi0.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/8615/pysiaa1ts5.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4170/pysiaa2gv8.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/8711/pysiaa3km2.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/2369/pysiaa4ab0.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/6131/pysiaa5co9.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/8105/pysiaa6ix5.jpg[/IMG] -
[B]Sabina02[/B], z tego co pisał Kierownik parę miesięcy temu, to Iza jest oceniana na 7-8 lat, 2 lata natomiast jest w schronisku. Fajniasta i maluśka z niej suczynka. Szkoda, że w schronisku nie ma szansy na sterylkę (doktor obawia się wieku i jej otyłości), to pomogło by w jej adopcji.
-
MIELEC – 73 psy, ON-ki i mix ON-ki, w schronisku czekają na domy
Murka replied to terra's topic in Już w nowym domu
[quote name='terra']Faktycznie, cudo:loveu: Ciekawe jaki ma charakter, wiadomo jaki jest do ludzi i zwierząt?[/quote] Wygląda na bardzo zrównoważonego. Nie rzucał się na łańcuchu, raczej cieszył na widok człowieka ;) Kierownikowi pozwolił bez problemu zaglądnąć w zęby. Nie zauważyłam też aby atakował małe pieski biegające luzem (psisko jest przy bramie). Już umieściłam go w galerii schroniska. -
ANDZIA DOJECHAŁA DO DOMKU :multi::multi::multi: Właśnie dzwoniła p.Iwonka, że weszli z Andzią do mieszkania. P.Iwonka zachwycona sunią, z jamniczką pierwszy kontakt wypadł bardzo dobrze (Andzia zero reakcji), mam nadzieję, że potem też nie będzie problemu. Amelka (córka p.Iwonki) własnie wygłaskowuje Andzię za wszystkie czasy :lol: P.Iwonka obiecała, że się zaloguje na dogomanii i oczywiście będą informacje oraz fotki. I gdyby ktoś z Olsztyna chciał Andzię odwiedzić to nie ma żadnego problemu ;) Wszystkim WIELKIE dzięki za pomoc! :loveu: [SIZE=3] [SIZE=2][B]Justynna[/B], ile kosztował bilet dla Andzi?[/SIZE][/SIZE]
-
Malutka Słodzizna Pysia Z Mielca - Ma Dom W Krakowie!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
No właśnie już zwąchały i mnie zaniepokoiło, że tak trochę namolnie chcą się z nią "bawić" :cool3: Jeszcze wczoraj tak intensywnie się nią nie interesowały. Pysia się wciąż tam liże i ma lekko nabrzmiałe co nieco :roll: i gwałci nam Sabę przy każdej okazji ;) Także wszystko wskazuje na jedno... Zapewne stres związany ze zmianą miejsca spowodował przyspieszoną cieczkę :roll: Obym się myliła, że to początek cieczki, ale wolę dmuchać na zimne. Bo my ją możemy izolować i pilnować, ale to opóźni możliwość jej adopcji i będziemy mieć sajgon z psami. -
Malutka Słodzizna Pysia Z Mielca - Ma Dom W Krakowie!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ojoj, coś mi się zdaje, że naszej drobiźnie się cieczka zaczyna :roll: Rozmawiałam z jogi i póki nie ma plamienia, to można ją przywieźć, więc jutro rano z nią jedziemy na ciachanie :roll: Bo jeśli nie teraz, to potem trzeba będzie czekać na koniec cieczki, potem może być ciąża urojona itp. i może być miesiąc z głowy zanim się ją wysterylizuje :shake: -
emilia, tak właśnie sobie pomyslałam, że coś zdarli na prowizji ;) Dziś dotarły pieniążki 40 zł Kasia14 70 zł irysek Dzięki! :loveu: Krówek ma się dobrze. Dzisiaj dostał pierwszą dawkę leków (próbował szubrawiec z parówki wytrząsnąć :mad:), zobaczymy za parę dni czy będzie poprawa :roll: Generalnie to kochane psisko nie sprawiające problemów. Reaguje na wołanie, ogonkiem macha, lubi towarzystwo ludzi, jest spokojny, ciekawy psów, łagodnie się do nich odnosi, umie chodzić na smyczy i umie się na niej załatwiać. Bez smyczy tak jak pisałam wyżej trzyma się blisko człowieka. Zapomniałam wczoraj napisać, że Krówek dostał wczoraj w lecznicy trochę przysmaków od pani, która niestety uśpiła swojego ciężko chorego na nowotwór psa. Niestety bała się Krówka adoptować aby za szybko znów nie przeżywać takiej tragedii... Obdarowała w rekopmensacie Krówka reklamóweczką smakołyków.
-
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
Murka replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Wszystkie ciotki teraz cisza i kciuki trzymać! :mad: Jutro przyjeżdża rodzinka zainteresowana adopcją Brutuska. Przyjeżdżają aż z Tarnowa, w grudniu stracili swojego psa i szukają nowego przyjaciela do mieszkania ;) -
[quote name='Justynna'] No ale niestety Andzia wzięła zły przykład z Pana -prawie-złodzieja i dzisiaj kiedy gadałyśmy z Murką przez telefon ze stołu w dziwnych okolicznościach znikn ęła piękniutka CAłA szyneczka krakowska...70 dag 8) 8) [/quote] Hihi, ona ma zdolności kradziejne wybitne :evil_lol: Trzy naleśniki z serem też pochłonęła w ciągu paru minut :-o
-
Malutka Słodzizna Pysia Z Mielca - Ma Dom W Krakowie!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Oki, to ciachamy ;) Umówię się z dziewczynami tak gdzieś na koniec przyszłego tygodnia, będe jechać wtedy z Rubim i Melonem na szczepienie. Pysia jest przesłodka :loveu: Taka maskoteczka :loveu: Na razie nie mam dobrych fotek, bo co wyciągnę rękę z aparatem, to ona od razu przybiega i jest pół różowego noska na focie :razz: Jest bardzo ruchliwa, takie żywe sreberko ;) Z kotami jak najbardziej OK. -
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[B]Ulka[/B], ja miałam tylko jeden transporterek schroniskowy :roll: Dostałam w nim Majkę, bo Kierownik bał się ją wyciągać :evil_lol: Może Kierownik myślał, że dał nam też drugi na kota tego co zawieźliśmy do Zamościa; my wtedy przełożyliśmy kotucha do naszego transporterka. Transporterek po Majci wczoraj zawiozłam do schroniska, ale Justynna pożyczyła go jeszcze na przewóz Andzi. Z tego co mówiła, to go w końcu nie użyła, więc pewnie został w Mielcu. -
Malutka Słodzizna Pysia Z Mielca - Ma Dom W Krakowie!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Sunia nie jest sterylizowana. Zabieg u "naszych" dziewczyn kosztowałby 100 zł + ubranko pooperacyjne (to z Andzi będzie za duże). Ciachać? :cool3: Po Andzi pozostało [B]423 zł[/B] (z tego trzeba będzie odliczyć jedynie koszt biletu PKS na trasie Mielec-Warszawa). -
Do schroniska w Mielcu wczesnym latem 2007 trafiła malutka młoda śliczna suczka. Mimo umieszczenia jej w pierwszym boksie, tuż przy wejściu, nikt jej nie zauważył przez ponad pół roku :-( Od dzisiaj przebywa u mnie na tymczasie. Mam nadzieję, że to pomoże jej w odnalezieniu Domu. [B]PYSIA ma ok. 2 latek. Jest malutka, wielkości jamnika, waży ok. 6 kg. Jest typowym domowym przytulakiem. Jest przesłodka, delikatna, trochę nieśmiała, bardzo łagodna. Uwielbia głaskanie i towarzystwo człowieka, ale nie jest nachalna. Potrafi prosić. Uczymy się chodzenia na smyczy ;)[/B] Tutaj jeszcze w schronisku: [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/rozowonosa%20s%20%284%29.JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/rozowonosa%20s%20%285%29.JPG[/IMG] Tutaj już u nas: [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/5104/pysiazd9.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/6033/pyskadd2.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/9420/pyskaazl7.jpg[/IMG] [B]Więcej informacji o suni i więcej fotek w trakcie wątku ;) [/B][COLOR=Red]Kontakt w sprawie adopcji: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 503 68 30 50[/COLOR]
-
[quote name='Ulka18']Murko, podziekowania do Pani Basia o Buraska wyslane. Super duzo darow zawiozlas, mam nadzieje, ze te wszystkie rzeczy bardzo sie przydadza w schronisku. Czy ta pani ze Stalowej to od terierki, stalej klientki Jogi i Beatki?[/quote] Chyba tak, bo właśnie odebrałam te dary z lecznicy i dziewczyny mówiły, że ta pani im regularnie coś dla schroniska przynosi ;)
-
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Wszystkie psiaki "niemieckie" są już umieszczone w jednym boksie, oprócz tej z ogródka. Kierownik stwierdził, że tak będzie najbezpieczniej, żeby się potem nie pomylić :lol: -
MIELEC – 73 psy, ON-ki i mix ON-ki, w schronisku czekają na domy
Murka replied to terra's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj porobiłam fotki nowemu psu, jest przepiękny, ma 2-3 lata. Wstawię go dzisiaj lub jutro na stronę. [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/7239/wilkqq4.jpg[/IMG] -
Kola jak COLLIE KRÓTKOWŁOSA z Mielca - JUŻ W DOMKU W TORUNIU!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
JEJUUUU :loveu::loveu::loveu::loveu: Kolunia :loveu::loveu::loveu: Jaka uśmiechnięta :multi::multi::multi: [B]zywymtrudniej[/B], super, że jesteś i dzięki wielkie za fotki :loveu: -
Dzisiaj odwiedziłam Izę-Bułeczkę ;) Ma się świetnie, co zresztą potwierdzają fotki: [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/2267/izazb4.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/5324/iza1oj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/4850/iza2eo3.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/9834/iza3bq0.jpg[/IMG]
-
Krówek ma zapalenie stawów :-( Ranki na łapkach sobie wyskubuje, bo bolą go stawy :-( Będzie dostawał lek przeciwzapalny i mocny antybiotyk przenikający do stawów i chrząstek. Na razie nie będzie to nic kosztować, bo leki zostały nam z leczenia innych psów. Mam nadzieję, że to mu trochę ulży. Na oczka nic nie można poradzić, to już wiek niestety :-( Ząbki faktycznie ma ładne i gdyby je oczyścić z kamienia, to można by Krówkowi dać 6 latek :cool3: Niestety "nie pasują" one do reszty psa. Ogólnie został oceniony na 10 lat :roll: Dzisiaj przyszły wpłaty: 50 zł Selenga 50 zł fona 76.61 zł emilia2280 76.61 zł emilia2280 (transport) Dzięki wielkie! Postaram się na dniach zrobić jakieś ładne fotki do ogłoszeń.