Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35696
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Ja też wciąż go odświeżam...
  2. [quote name='kinga'] - Murka - nadal okazuje nam anielską cierpliwość na tym wątku, twardo piszac o Brutusie - co my czytamy - słowo - ze szczególnym wzruszeniem[/quote] Bo ja zwyczajnie nie mam czasu na nic innego :lol: A zdjęcia będą jak Camara zdobędzie sobie posłuch na tym wątku :diabloti:
  3. [quote name='Ulka18'] Murka, czy Brutusek ma swoich ulubionych kolegów/ koleżanki z hoteliku, czy lubi wszystkich?[/quote] On na razie nie zwraca uwagi na inne czterołapy ;) Rubi chce go zjeść, Borys chce go zjeść, ten po prostu trzyma się od nich z daleka :roll: Jest przegrzeczny i nie ma z nim zupełnie problemu. Taki misiak do przytulania :loveu:
  4. Znów ktoś na allegro obserwuje Czarusia... :roll:
  5. Dałam Brutuska na adopcje.org i na 4lapy. Już zaczyna hasać i ogonkiem machać :loveu: A jaki posłuszny :cool3:
  6. [quote name='GoWa']A jak do kotów - zaakceptowała ?[/quote] Z kotem jest różnie :roll: Nie jest to tak, że na widok kota dostaje szału. Ale lubi czasem powarczeć, przegonić itp. My ją trochę strofujemy, a nasz Sherman nie jest panikarzem, także nie wygląda to źle. Ale jak kot ucieka, to nic jej nie jest w stanie powstrzymać przed pogonieniem :diabloti:
  7. Z rezydentką już są kumpele na całego :cool3: Cytuję: [I]"wygryza" pchełki mojej suni, razem leżą i się bawią, widać że za jakiś czas będą to bardzo związane ze sobą psy.[/I] Kola nawet ze szczurkami chce sie bawić ;)
  8. On na razie na psy nie zwraca uwagi :roll: Całe towarzystwo zaczepia go do zabawy (głównie Melon i Sabcia), a Andzia chce zdominować :cool3: A on wszystko olewa :roll: Rubi i nasz Borysek chciały go zjeść na dzień dobry, dlatego ich na fotkach nie ma, spacerują w innej turze ;) Brutus natomiast unika bójek i jak wychodzi się np. z Rubim na lince, to trzyma się z daleka. Od człowieka nie oddala się, a jeśli nawet to szybko wraca. A śniegu u nas tyle napadało wczoraj w ciągu dwóch godzin. Jeszcze przedwczoraj robiłam fotki psom i była trawka ;)
  9. U Koli wszystko w porządku, nie sprawia swojej nowej rodzince problemów, nie brudzi w mieszkaniu ;) Jedyne zmartwienie jakie trapi p.Martę to to, że się rzadko załatwia na spacerkach. Kupka raz dziennie, czasem raz na dwa dni. Sunia oczywiście zachowuje się i je normalnie. Jedynie pije niewiele. U nas też piła mało, ale kupka raz dziennie była zawsze. Nie sądzę natomiast, aby było się czym martwić, może to wstrzymywanie to na skutek stresu z powodu zmiany miejsca lub zmiany żywienia? Jak sądzicie?
  10. Ona jest żarłoczna, ale tylko na kradzione i to co jest w cudzej misce :diabloti: Swoje zje, ale tylko wtedy gdy jest głodna :cool3:
  11. Brutus to pies gotowy do adopcji od zaraz. Jest superaśny :loveu: Lubi być głaskany, przychodzi na zawołanie, zachowuje czystość w boksie (mamy tam wykładzinę dywanopodobną, więc można to porównać z mieszkaniem), jest przełagodny i baardzo przyjacielski wobec ludzi w tym dzieci, jest łagodny również do innych psów i nie reaguje na zaczepki z ich strony. Na razie też nie bardzo chce sie z nimi bawić, ale myślę, że to kwestia czasu. Koty musimy jeszcze sprawdzić, ale w lecznicy nie zwracał na nie uwagi. Generalnie jest bardzo opanowany i spokojny. Żadnej strachliwości i nerwowości :shake: Trochę fotek na dowód ;) [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/7638/brutus1yz6.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9871/brutus6gq3.jpg[/IMG] Tak mógłbym stać kilka godzin... [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/1641/brutus3zb5.jpg[/IMG] [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/4108/brutus4tf1.jpg[/IMG] Podajemy łapkę [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/6990/brutus7ij3.jpg[/IMG] Ktoś mnie woła? [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/339/brutus2uv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/3737/brutuswu2.jpg[/IMG] [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/2261/brutus5zl8.jpg[/IMG]
  12. Na allegro sunia ma czasem jednego obserwatora (np. teraz), ale u mnie cisza :shake:
  13. Figunia w swoim prawdziwym domku :loveu: [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3054/figarb1.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/3484/figa2vm7.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/2505/figa3wb4.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/5026/figa1bx0.jpg[/IMG]
  14. Na początku pochłaniał wszystko bez gryzienia... Teraz już czasem zaczyna wybrzydzać, wzgardza np. czasem suchą karmą. Także już się normuje ;)
  15. [quote name='terra'] A co "uprowadziła", batonik z torebki, czy kanapkę z talerza?[/quote] Plasterki sera żółtego z reklamówki i parówki ze stołu. Wszystko wchłonęła razem z folią :roll: Jak na razie nic jej nie jest, mam nadzieję, że folia "wyszła" razem z kupką :roll:
  16. Filmiki Melona w koncu się "przetworzyły" i już je można zobaczyć ;) A teraz prezentacja Rubiego (zapatrzony jest w Brutusa, nowego lokatora, niestety baardzo mu sie nie podoba jego obecność i dlatego jest na lince). [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/8620/rubiil1.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/2069/rubi1cu8.jpg[/IMG]
  17. Nikt na razie nie dzwoni i nie pisze, ale myślę, że to tylko kwestia czasu ;) Ranka się goi, Andzia ma apetyt i humor jej dopisuje. A teraz parę fotek pięknotki po wyczesaniu dredów i lekkim odkłaczeniu oczek. Jeszcze po zdjęciu ubranka będziemy dokańczać dzieło ;) [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/6830/andziarp0.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/2591/andzia1xo2.jpg[/IMG] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/1018/andzia2yc9.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/7336/andzia3xu2.jpg[/IMG] [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/6754/andzia4jp2.jpg[/IMG] Sunia jest przekochana, mozna z nia robić wszystko i baaardzo lubi czesanie ;) Tylko kradziej z niej straszny :mad: i uparciuszek czasami ;) Z Majcią o dziwo się zaprzyjaźniła, czasem warknie jak wskoczy na kanapę obok niej, ale jest generalnie jest dobrze.
  18. [quote name='Camara']Murko, czy te rany na łebku (i blizny na pyszczku) to nie dzieło tego czarnego malucha (jest na pierwszej fotce z Brutusem). Ten mały to niezła zadziora.[/quote] Bardzo możliwe :roll: Te ranki są bardzo drobne, ze strupkami wychodzą kępki kłaczków. Możliwe, że to małe go zaczepiało, gryzło lub drapało. Brutus jest strasznie spokojny i na razie w ogóle nie reaguje na zaczepki innych psów. Nie ma żadnego problemu z wprowadzeniem go do boksu (choć straszliwie płacze gdy się odchodzi :placz:). Nie wygląda żeby był bity, bo podchodzi do wyciągniętej ręki i generalnie nie oddala się od człowieka. Jest tylko taki zdezorientowany trochę. Ciekawe, że w boksie zachowuje sie zupełnie inaczej niż poza. W boksie cieszy się, skacze, szaleje, podaje łapkę, przytula się. A po wypuszczeniu spokojnieje i powoli sobie drepce za człowiekiem.
  19. Brutusik jest psem idealnym wobec dzieci :loveu: Jest super cierpliwy, opanowany i uwielbia głasianie ;)
  20. [quote name='Murka']Do schroniska w Mielcu trafiła niedawno piękna niebieskooka sunia husky. Ma ok. 2 lata, została przyjęta jako bezdomna z Łańcuta. Może komuś zginęła? [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/husky%20sunia%20a%20%283%29.jpg[/IMG] [URL="http://www.mielec.bezdomne.com"]www.mielec.bezdomne.com[/URL][/quote] [B]Ta sunia została adoptowana[/B] :multi:
  21. A tu troszkę materiałów n.t. tego jak Melonik sobie radzi ;) [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/7412/mmmmg9.jpg[/IMG] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/9559/mmm1gy3.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/6606/mmm2ym6.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/1922/mmm3yi4.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/5073/mmm4rs1.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/2783/mmm5on7.jpg[/IMG] filmiki ;) [URL]http://www.wrzuta.pl/film/maEHUsa3H0/[/URL] [URL]http://www.wrzuta.pl/film/gPPR3999iy/[/URL] On taki biedniusi to nie jest :diabloti: Ma już na koncie przegryzienie dwóch smyczy i szelek :mad: Oraz demolkę kojca (zjadł wykładzinę i próbował się podkopać) :mad: Także zdrowieje nam psiątko, witaminki i leki działają :diabloti:
  22. Andzia czuje się super ;) Wczoraj wieczorem sie rzuciła na Borysa, a dziś rano zwarczała Sonię ;) Co jej się tam będzie coś po domu plątać? :cool3: Na szczęście nie zdejmuje sobie ubranka i szwy są w stanie nienaruszonym. Oby tak dalej! A tu Andzia dziś na porannym spacerku (kubraczek podwijamy przy każdym wyjściu, żeby sobie nie podsikiwała): [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/9195/aaael5.jpg[/IMG]
  23. Troszkę dzisiejszych fotów [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4599/brutusvj1.jpg[/IMG] Taki ze mnie pikny belg :cool3: [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4413/brutus1ed2.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/8153/brutus4pf6.jpg[/IMG] Ale jak mam uszka skulone, to wyglądam jak kaukaz ;) [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/73/brutus2dc8.jpg[/IMG] Ciocia Murka bardzo chciała uchwycić moje piękne uchole, ale na razie jestem jeszcze trochę za nieśmiały :oops: [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2213/brutus3mz0.jpg[/IMG] Głaskany być lubię :loveu: [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/7769/brutus5pt3.jpg[/IMG] Brutusik ma całą głowę w strupkach :roll: Nie mam pojęcia z czego to się mogło wziąć, może z przedzierania się przez jakieś chaszcze :roll: Jak się troszkę oswoi, to będzie czesanko ;)
  24. [quote name='GoWa']Cioteczki wiadomo czy zrobią badania histopatologiczne tych guzów wyciętych ? Czy możemy się cieszyć że to łagodne zmiany były?[/quote] Oj, zapomniałam dzisiaj zapytać w lecznicy :oops: Ale chyba badań nie będzie robionych, wszystko co zostało wycięte wylądowało w koszu... Jednak tak jak pisałam przerzutów żadnych nie widać, więc powinno być ok :roll:
  25. [quote name='Camara']Brutus potrafi podawać łapkę - zaprezentował to u nas, zaraz po wyjściu z samochodu :p[/quote] Nam też podaje łapkę :loveu:
×
×
  • Create New...