-
Posts
35696 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
Murka replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Hienka wciąż szuka domu :-( -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
U mnie było na odwrót. Początek był ciężki, bóle brzucha, mdłości, nic nie mogłam jeść... A teraz jest już super i malutkie się już odzywa :loveu: Ja mam termin na przełom czerwca/lipca :cool3: Gratulacje z powodu przeprowadzki :multi: Psiaki na pewno się ucieszą ;) -
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[B]Reno[/B], kochana jesteś :loveu: My rozwiązaliśmy sprawę wożenia psiaków w ten sposób, że mamy do tego celu starego forda sierrę combi, którego nie opłaca się już sprzedawać ;) -
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
Murka replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4856/magia10am2.jpg[/IMG] A tu Magia ze starszym Krówkiem, który też zbuntował się w schronisku i nie reagował na nic. [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/3411/magiakrowekma6.jpg[/IMG] -
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
Murka replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img182.imageshack.us/img182/5945/magia5ek4.jpg[/IMG] Zabawy piłeczką ;) [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/9347/magia6jv1.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/8043/magia8xv5.jpg[/IMG] Oddebranie piłeczki graniczy z cudem, ale wystarczy smakołyk lub inną zabawkę i już piłeczka oddana :lol: [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/452/magia7tk8.jpg[/IMG] No rzuć tą piłeczkę! [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/6792/magia9mh5.jpg[/IMG] cdn. -
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
Murka replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Magia jest suuuper :loveu: Kochana "ludzka" psinka. Pogodna, bez lęków, towarzyska, z innymi psami/sukami jak na razie super. Nie wiem, ale mam wrażenie jak na nią patrzę, że ona jest jakimś mixem dalmata, nie sądzicie? :roll: Apetyt ma straszliwy :lol: Jak na razie zachowuje czystość. Uwielbia zabawy piłeczką, patyczkami. Baaardzo ją ciągnie do domu :cool3: Nie zważa nawet na to, że za drzwiami jest para wielgich warczących rezydentów ;) [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/71/magiadt8.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/1134/magia1nj1.jpg[/IMG] [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/801/magia2un6.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/2192/magia3ry0.jpg[/IMG] [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/4215/magia4xf4.jpg[/IMG] cdn. -
Malutka Słodzizna Pysia Z Mielca - Ma Dom W Krakowie!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jak widać na załączonym obrazku problemów w kontaktach z kotami Pysia nie ma ;) [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/8317/pysia2oh3.jpg[/IMG] No i trochę nabrała do mnie respektu :evil_lol: w końcu, bo w nocy śpi w nogach i dopiero nad ranem przemieszcza się w partie twarzy, aby powiedzieć "dzień dobry" :evil_lol: -
Zwłaszcza, że z tych zebranych pieniążków często są opłacane ewentualne leki i zabiegi (w przypadku Pysi sterylizacja). Teraz nawet nie bardzo miałabym na Rudego miejsce, musi coś dom znaleźć. Już mam kilka psów w kolejce i kombinuję gdzie je umieścić :-( Dobrze, że niedługo będziemy robić remont, to będą dodatkowe miejsca, pokoiki dla psów ;)
-
Malutka Słodzizna Pysia Z Mielca - Ma Dom W Krakowie!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
U nas właśnie się topi i mamy przez to cudowne błotko :placz: A Pysia jest co nieco wybredna, nawet Purinę je od wielkiej biedy ;) A ruchu faktycznie ma dużo, ona potrafi przebierać tymi swoimi łapinkami :lol: -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Fotki Rina koniecznie muszą być, pomyślałam, że jak będę w schronisku to mogłabym je zrobić (choćby 8 marca), ale może poproś kierownika, bo róznie jest z czasem jak się jest w schronisku. Do Kierownika ma pisać AisaK. Murkę wezmę jak odwiozę Rubiego lub nawet Melona (w zależności od miejsca w hoteliku). -
Malutka Słodzizna Pysia Z Mielca - Ma Dom W Krakowie!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Niskopodwoziowy przegubowiec z lotu ptaka ;) [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/4149/pysiacr2.jpg[/IMG] Typowa fotka... [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/5451/pysia1zo3.jpg[/IMG] -
U mnie jest nieustannie na adopcje.org i 4lapy :cool3:
-
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[B]EVA[/B], akurat do tej Fundacji mam zaufanie ;) Są zawsze fotki i informacje z nowych domów. Rino niestety na razie musi poczekać, bo miejsca brak :-( Trzeba mu też zrobić lepsze fotki. -
Malutka Słodzizna Pysia Z Mielca - Ma Dom W Krakowie!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[B]terra[/B], dzięki za ogłaszanie Pysiątka ;) Pysia jest cudniasta. Słodzizna do potęgi ;) Zaprzyjaźniła się już z Majką (są mniej więcej tej samej wielkości) [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/4307/pysiamajkawa4.jpg[/IMG] -
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
Murka replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Już jestem ;) Magia bardzo dobrze zniosła podróż, żadnych wymiotów, żadnej paniki. Trochę przespala, trochę pogapiła się w okno, trochę posępiła czekoladę :evil_lol: Na fotkach marty (mi również baaardzo miło było poznać) nie widać jak bardzo ona jest chudziutka :-( Psy musiały ją odganiać od jedzenia, bo jest tu i ówdzie pogryziona. Na fotkach ma jeszcze schroniskową obróżkę, z nią podobno trafiła do schroniska. Po apatyczności śladu nie ma, opyliła całą miskę jedzonka (szubko nabierze masy!), obsikała cały ogród, przywitała się z psami ;) Fotek mam na razie tylko kilka z podróży. Jutro porobię nowe na spokojnie. [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4599/magiayt9.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5301/magia1iy7.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/6577/magia2aj7.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7861/magia3dk1.jpg[/IMG] Na pewno trzeba będzie ją odrobaczyć. Pod koniec wybieramy się z dwoma psami do lecznicy do Stalowej Woli, to weźmiemy ją także na ogólny ogląd (zważymy, określimy wiek). Za kilka dni jak tylko będę mogła coś o niej powiedzieć poogłaszam ją w swoim miejscach. Suńka powinna szybko dom znaleźć, bo ma oryginalną urodę i wygląda na to, że fajny charakter ;) -
Malutka Słodzizna Pysia Z Mielca - Ma Dom W Krakowie!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Czyż ona nie jest słodka?? :lol: [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/9420/pyskaazl7.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/2400/pyskaa1ca3.jpg[/IMG] -
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
Murka replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Zawoziłam kota ze schroniska w Mielcu do nowego domu do Zamościa ;) To było z miesiąc temu :roll: W Zamościu bywałam czasem i przejeżdżałam nieraz, ale w schronisku nigdy nie byłam... -
Biała urocza sunia Magia-juz w kochającym domu!
Murka replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[B]Niki-lidka[/B], myślę, że jeszcze nie raz przyjdzie nam się spotkać ;) Najważniejsze, żeby sunia była już poza schronem. Do nas oczywiście zapraszamy! ;) O "nowym" lubelskim schronisku słyszałam; jestem w kontakcie z jedną z osób, która tam chodzi i psy wyprowadza na spacery ;) Fajnie, że coś się zmieniło, bo "za moich czasów" była masakra :shake: