Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35696
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Kochane pracowite mróweczki :loveu: Nie mam kiedy przeczytać kilkunastu stron :shake: W każdym razie Brutusek niestety nadal jest u mnie. Zaczyna bawić się z psami :loveu: A jak biega :crazyeye: Zainteresowanie z ogłoszeń ograniczyło się jak na razie do maila sztuk jeden (że fajny, ale za mały) i telefonu sztuk jeden (jak się da transport załatwić na drugi koniec Polski, to się zastanowią no i się zastanawiają...).
  2. Na razie cisza :roll: W czwartek będę w Stalowej Woli to dam papierowe ogłoszenie do lecznicy :cool3: Andzia wielbia polować na wszelkie norowe stworzenia i buszować po zaroślach. Skutek jest taki, że już nie jest biała :shake: Stwierdziliśmy, że nie ma sensu jej za każdym razem kąpciać, wypierzemy ją kiedy ktoś się zgłosi i będzie chciał ją zobaczyć na żywo :eviltong: Blizna po zabiegu pięęknie się zagoiła :multi: Cholera z niej, ale jaka kochana :loveu::loveu::loveu:
  3. Super, że udało się wszystko dograć! Trzymam kciuki aby suńka szybko się zaklimatyzowała w nowym domku :multi:
  4. [quote name='alcha']Czy Bułeczka jest dalej w schronie?[/quote] Niestety tak :-(
  5. My mamy kombiaka, ale ostatnio nam coś zaczyna zdychać no i teraz nie damy rady "urwać się" z domu na całą dobę :shake: Jeśli chodzi o Rubiego to zależy jaki piesek, bo np. z Melonem się dogaduje. Możliwe, że tylko na "swoim" terytorium jest taki anty do konkurencji. Jednakże najbezpieczniej będzie go odizolować od pieska :roll:
  6. Andzia dziś wykradła i wpyliła w ciągu kilku minut trzy nadziane serem naleśniki :crazyeye: Z czwartym została przyłapana :diabloti: ale już nie dała rady go wsunąć :cool3: Czuje się zdecydowanie dobrze :diabloti:
  7. Czaruś i Rino się pokazują! :roll:
  8. Te 4 psiaki do mnie, to Kierownik musiał liczyć razem z Rubim, którego wzięliśmy pod koniec grudnia :roll: Ciekawe czy w tych 31 Kierownik liczył Julcię i Kolę :cool3: Zobowiązania jeszcze nie dotarły do schroniska :oops: Super, że jest tyle adopcji :multi:
  9. Ale fajnie, to znaczy, że wszystkie panienki z tego wątku mają domek :multi: I ile adopcji :multi::multi::multi:
  10. [B]kakadu[/B], trzymam kciuki mooocno za operację kotucha :calus: I żeby na tym jednym zabiegu się skończyło! Za zdrowie sznaucerki i zabieg Frodzia również ;)
  11. Dziaduje, dziaduje :evil_lol: I to na obu fotkach z pleckami ;) Nowy domek będzie musiał ją ostrzyc, bo ona te kudełki ma już podniszczone. Po wyczesaniu ładnie to wygląda, ale po 2 h znów się filcują :roll:
  12. [B]aisaK[/B], w schronisku oprócz Śnieżynki są jeszcze takie dwa małe pieski: [url=http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data%20DESC&pid=1496]SUCZKA[/url] [url=http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=6&sort=data%20DESC&pid=1146]PIESEK[/url] Może któryś z tych się spodoba :roll:
  13. Chmmm, coś się dziwnego dzieje: nadążam czytać wątek :-o No to coś w nagrodę :p [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/676/49966853dt2.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/6404/b8yi5.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/9182/b4dr9.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/6215/b1xl7.jpg[/IMG] [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/3007/b3hn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/4672/b5cg1.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/8383/b6cs1.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/8666/b7tp0.jpg[/IMG]
  14. U mnie też cisza jak na razie :roll: Za tydzień wydrukuję jeszcze i powieszę ogłoszenia w lecznicy w Stalowej Woli.
  15. Do 8 marca Rubi będzie już gotowy do przekroczenia granicy ;) Za tydzień będziemy go szczepić p. wściekliźnie. Tylko teraz pytanie czy ta osoba z miau będzie jechać akurat 8 marca? Wydaje mi się to wątpliwe :roll:
  16. Chmmm, a może mrowa? Ona jest z Poznania i jeździ za zwrotem kosztów po całej Polsce :roll: Ale nie wiem czy będzie w stanie wziąść 3-4 psy do osobówki. W dodatku Rubi nie może jechać z innym samcem. Suki będzie molestował :roll: My możemy Rubiego do Mielca podwieźć.
  17. Wieści, wieści :p [QUOTE]Fidzi ożyła już pupa, przestała kaszleć- oby na dobre. Poczuła się znacznie pewniej, jest strasznie ważna i pilnuje domu jak bullterrier. Obszczekiwanie wszystkiego co się rusza za bramką to jej hobby:) Miewa napady nadaktywności i potrafi chodzić w kółko po pokoju albo mieszkaniu .Myślę, że zostało jej to ze schroniska. Uwielbia surowe mięso- często wylizuje lodówkę z zewnątrz w miejscu w którym jest zamrażalnik :D Dajecie czasem psom surowe mięcho? Nie wiem właśnie na ile można sobie pozwolić, bo ona widząc surowe mięso zachowuje sie jak lew, a nie chciałabym żeby się pochorowała. Wczoraj ugotowałam jej filet z ryby- pangi, wsunęła z apetytem.Zrobiła się z z niej mała kluska,musimy chyba przejść na dietę ;) Jest bardzo grzeczna i posłuszna, no może czasem głuchnie w ogrodzie, jesli jest czymś bardzo zaaferowana. Noi podziamolić sobie lubi, bez powodu również :):):)[/QUOTE]
  18. Ja się poddać nie zamierzam ;) Za tydzień będę w Stalowej Woli, to tradycyjnie wydrukuję i wywieszę ogłoszenie w lecznicy. Andzia ma mocny atut: jest urocza :loveu: Musi znaleźć domek ;) Z suniami jak widać dogadać się potrafi ;) [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/3485/majaandziaou2.jpg[/IMG] Sonię niestety nadal atakuje, łobuz mały. Z kotem jest w miarę dobrze. A tu patrzcie jak mnie ładnie wyczesali :loveu: [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6492/16307644xc3.jpg[/IMG] [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/5263/a1cf3.jpg[/IMG] Doopinkę ma nieco wystrzyżoną, ale taka już przyjechała z Mielca. Podejrzewam, że jej panie wycięły jakieś grubsze brudy poprzylepiane do sierści. Na kolankach czujemy się niepewnie [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/7254/a2ng8.jpg[/IMG] A tu głasiamy się po brzuniu (co baardzo lubimy ;)) i pokazujemy jak nam się ładnie goi rana pooperacyjna. [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/1263/a3ae4.jpg[/IMG]
  19. Rubi został we wtorek odrobaczony i odlicza dni do możliwości zaszczepienia ;) Melon nadal bierze antybiotyki, jeszcze trochę kicha i harczy, ale humorek mu dopisuje ;) Szaleje i biega. Ślepota w absolutnie niczym mu nie przeszkadza. Ja nawet czasem zapominam, że nie widzi. Zachowuje się zupełnie jakby był w pełni sprawny :cool3: Temperament i charakter ma typowy dla dobka :cool3: Oba są teraz ubrane w sweterki, bo zrobilo chłodniej.
  20. Brutusik nie dość że żyje to ma się bardzo dobrze i cały czas szuka domku ;) Dzisiaj poszło info do lubelskiej GW :cool3:
  21. Zobaczymy czy będzie odpowiedź :roll: Z GW cisza :-(
  22. No bo to odpowiedzialna decyzja :roll: Ale za to jak się już zdecyduje, to nic go nie zniechęci :cool3:
  23. Tak, właśnie jej. Tylko martwi mnie, że na wstępie pyta o wiek :roll: Pewnie szuka młodego pieska.
  24. [B]Ulka[/B], wszystkiego NAJ NAJ NAJ :tort: :BIG: U Andzi wszystko dobrze. Własnie odpisałam na maila w jej sprawie... :cool3:
×
×
  • Create New...