Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35697
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Koniecznie wizyta przedadopcyjna :roll: Jest na dogo ktoś z Płońska?? I może by ewentulnie zaprosić Pana na dogo?
  2. [quote name='niufa']Murka, jak będziesz miała plakat to wyslij mi na maila. Oddrukuję i powieszę w 2 gabinetach (LSM) i postaram się na klinikach AR.[/quote] [B]niufa[/B], proszę podaj mi maila (może być na PW), bo już skleciłam skromny plakacik. Jutro zawiozę do nowoodkrytej fajnej lecznicy w Janowie Lubelskim, a w sobotę będę w Stalowej Woli to zostawię też tam.
  3. Na razie wszystko ok, szwy całe, kołnierz nierozpracowany :cool3: Oby tak dalej! Antybiotyki ładnie wchodzą w kiełbasce, lek przeciwzapalny nie bardzo smakuje :shake: W Janowie Lubelskim powstała niedawno nowa bardzo fajna lecznica i jutro tam jedę po zamówione antidotum na świerzba. Przy okazji zostawię plakaciki z psami do adopcji (m.in. Magii) ;) Parę dni temu wysłałam też Magię do GW lubelskiej, więc powinno się pojawić w tym tygodniu... :roll: [B]wuzetka[/B], doszła Twoja wpłata, dzięki!
  4. [quote name='andzia69']ja widzę chyba cały:cool3: właśnie jak sie opiera łapkami:p[/quote] No to wszystko ok, znaczy się u mnie się coś potentegowało ;)
  5. [quote name='malawaszka']:multi: noo znaczy się normalny AST :loveu::loveu::loveu: fantastycznie!!!! Dobra opieka, bezpieczeństwo i pies jak nowy :multi: [/quote] I duuużo smakołyków :p On jest bardzo łakomy :cool3: Już nawet przychodzi na zawołanie! Filimik spróbuję jeszcze raz załadować, bo nie wiem jak u Was, ale mi się urywa w połowie :roll: Normalnie jest nieco dłuższy i kończy się na tym, że Fobosik opiera się łapkami od TZa ;)
  6. P.Iwonka nadal nie może pisać na dogo, więc przekazuję informacje od Andzi i fotki ;) [QUOTE]NARESZCIE ZROBIłAM KILKA ZDJęć ANDZI NA SPACERKU .ANDZIE JEST BARDZO SZCZęSLIWA I UWIELBIA CHODZIC NA SPACERY ,TERAZ GDY POZBYłA SIE ROBALI JEST WESOłA I CHETNA DO ZABAWY .CORAZ BARDZIEJ MNIE SłUCH JAK JA WOłAM GDY ZBYT DALEKO SIE ODDALA .TO DUZY PLUS ,JESZCZE PARE TYGODNI I BEDZIE PRZYCHODZIłA NA KAZDE ZAWOłANIE .SZKODA żE NIE MOGE PISAC WATKóW NA DOGOMANII ,NIKT MI Z TAMTąD NIE ODPISAł .CZYTAM WATKI Z TA BIEDNA PSINKA TOBISIąI MAM NADZIEJE żE ZNAJDZIE SIE KTOS KTO JA POKOCHA ,TAK JAK JA ANDZIE .TO NIC żE PIESEK MA 9 CZY 10 LAT I JEST CHORY .MOJA ANDZIA TEZ NIE ZALICZA SIE DO PIERWSZEJ MłODOśCI I PRZESZłA OPERACJE RAKA SUTKA A POMIMIMO TO CHCIAłAM JEJ DAC DOMEK I MIłOSC ,NIECH TEGO CHOCIAZ ZAZNA NA STARE LAT .PRZECIEZ ONA TEZ NIE WIADOMO CO W ZYCIU PRZESZłA ,PRZECIEż JAK TRAFIłA DO SCHRONISKA BYłA OBRAZEM NęDZY I ROZPACZY . A TERAZ PROSZE ,WYGLADA TAK DOSTOJNIE[/QUOTE] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/8584/48243125hy4.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/8683/a22qi8.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/9970/a1zd7.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/9119/a3vy4.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/558/a4ym5.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/2189/a5ej1.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/9788/f6st1.jpg[/IMG] Wołają, zaraz coś dadzą dobrego! [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/3144/f7sd1.jpg[/IMG] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/364/f8mi4.jpg[/IMG] Chodzenie przy nodze ;) [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/9160/f9jx8.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/8683/f10ha3.jpg[/IMG]
  8. Niespodzianka, tak "zdystansowany do ludzi" Fobosek się wita ;) [URL]http://www.wrzuta.pl/film/qJjgfSuLFo/[/URL] A teraz parę dzisiejszych fotów świniaka ;) Pieszczoty [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/108/41529525tg9.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/3002/f1if6.jpg[/IMG] Smakołyk [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/881/f5sj0.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/7936/f2on2.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/3135/f4rx7.jpg[/IMG]
  9. O ja :loveu::loveu::loveu: Kola wreszcie odnalazła swoje miejsce na Ziemi :multi: A kot jaką ma poduchę :evil_lol: Piękne fotki!!!
  10. Odnośnie Rubiego. Wczoraj u jednego psa w lecznicy wykryliśmy początki świerzbowca usznego. Dzisiaj zrobiłam przegląd całego stada i najbardziej zaawansowany jest Rubi... Nie mam pojęcia skąd wziął to świństwo, jak miał smarowane uszyska to nic jeszcze nie było widać. Jutro odbieram zamówione leki (Advocat) i muszę potraktować nim profilaktycznie całą sforę (oprócz astka Fobosa, bo on nie miał kontaktu z żadnymi psami). Także Rubi jutro dostanie zaaplikowany lek (kropelki na kark, niszczy świerzbowca w ciągu kilku dni, pchły, nużeńca i coś tam jeszcze i zabepiecza od tych świństw przez 30 dni) i wyczyścimy mu uszy, ale miejscie na uwadze, żeby dla bezpieczeństwa nie kontaktował się z innymi psami podczas transportu i na początku w Niemczech. Świerzbowiec przenosi się bezpośrednio, więc nie ma obawy, że np. inny pies zarazi się leżąc na tym samym kocyku lub będąc głaskany przez tą samą osobę itp. [B]Justynna[/B], najlepiej, aby rodzice znaleźli jakieś miejsce odosobnione dla Rubiego, garaż np. :roll: żeby Wasza sunia nie miała z nim kontaktu. U nas co prawda inwazji nie ma, ale lepiej dmuchać na zimne.
  11. Dzisiaj zamówiłam odpowiednią ilość leku na świerzbowca. Jutro potraktujemy profilaktycznie całe stado, a Magię jak tylko trochę stanie na nogi ;)
  12. [B]agusiazet[/B], nie trzeba zeskrobiny, wystarczy zbadać pod mikroskopem to co wydłubie się z ucha :roll: Zaawansowany atak świerzbowca widać gołym okiem, jest specyficzny zapach z ucha no i ta paskudna ciemno-brązowa maź... Zwierzę wtedy cały czas praktycznie się drapie. Miałam kiedyś do czynienia z tym paskudztwem u kota ze schroniska. Na szczęście mimo obecności psa i drugiego kota nic się nie przeniosło choć stadium rozwoju pasożyta było baaardzo zaawansowane, więc i teraz nie wpadam w panike ;) Na świerzbowca najlepszy jest stronghold lub advocat. Działa 30 dni, eliminuje świerzbowca (przy okazji pchły, nużeńca i coś tam jeszcze) i zabezpiecza przez ten czas zwierzę. Świerzbowiec przenosi się bezpośrednio, więc całkowita inwazja jest u nas mało prawdopodobna, bo Magia miała kontakt z kilkoma tylko psami (ich uszyska już przejrzane, wyglądają na czyste, ale będę obserwować). Jutro obejrzę resztę stada.
  13. [B]marzanKa[/B], doszły pieniążki od Ciebie (30 zł) - dzięki! ;) W lecznicy poprosiłam dziewczyny o zajrzenie w uszyska Magii, bo mi się nic nie udało wypatrzyć gołym okiem, a ona często nimi potrząsa. Okazuje się, że ma początki świerzbowca :-( Musimy poczekać z aplikacją leku aż dojdzie do siebie po zabiegu. Musimy przejrzeć też inne psy, czy któryś się nie zaraził :roll:
  14. Kochani, F[B]o[/B]bos, nie F[B]a[/B]bos :eviltong: Dobrze, że jest choć jakiekolwiek zainteresowanie :roll: Mam nadzieję, że odezwie się ktoś sensowny. Ja będę się brać za robienie plakatów i w sobotę wywieszę w lecznicy w Stalowej. W przyszłym tygodniu wyślę info do GW. Na adopcje.org już Fobosik jest ;)
  15. No i już po wszystkim... Co się właściwie stało? (Magia schowała się w budzie naszej Soni ;) ) [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1444/magijauy4.jpg[/IMG]
  16. Magia przeszła zabieg super, żadnych problemów. Teraz tylko żeby nie interesowała się za bardzo szwami... Na razie jest w kołnierzu (do czasu aż go nie rozpracuje :cool3: ). W razie czego bedziemy testować ubranko pooperacyjne. Jedziemy, jedziemy, ale fajnie! [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4350/magija1ap4.jpg[/IMG] Wiecie co... fajnie w tej lecznicy... [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2224/magija4xo6.jpg[/IMG] Ale ja bym chciała już wyjść... [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5521/magija2fe8.jpg[/IMG] Mam złe przeczucia... [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/8192/magija5nv9.jpg[/IMG] Ten wyszedł cały.. może nie będzie tak źle?... [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/82/magija3xf4.jpg[/IMG]
  17. Dobrze, że nie zrobiłam jej fotki przy Soni, bo by jej w ogóle nikt nie zauważył :evil_lol: A uśmiech taki ma cały czas, wciąż podskakuje jak pchła, taki kochany upierdliwiec :lol:
  18. Będziemy oczywiście :p Na którą się umawiamy? halcia, plisss przywieźć fotkę RTG Berniego. Przy okazji pokażemy ją n chirurgii w Lublinie... może nam powiedzą jeszcze coś nowego :roll:
  19. Pysia prosi o domek... [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/3285/pyskaawy0.jpg[/IMG] Trzej muszkieterowie :p [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/7707/muszkieterowieqm4.jpg[/IMG] [B] Reno[/B], ilość obserwatorów bardzo dobrze wróży :thumbs:
  20. [quote name='Ulka18']Trzeba liczyc, ze schroniskowym busem nie nagoni i musi miec 5-6 godzin na dojazd do Mureczki i do Lodzi. Czyli musialby wyjechac ok. 2 w nocy.[/quote] My możemy psiska dowieźć do Mielca, będzie chyba prościej i szybciej :roll: Od razu wzięlibyśmy Murkę ;)
  21. [quote name='Kora']A takie zaginely jakis czas temu. [B]ZAGINĘŁY:2 SIBERIAN HUSKY [/B]ZAGINĘLY :PIES I SUCZKA RASY SIBERIAN HUSKY -PIES "TOTTI"BRĄZOWO-BIAŁY,RÓŻNOOKI SUCZKA"BETA"BURSZTYNOWO SREBRNA NIEBIESKOOKA Psy mogą się błąkać w rejonie Piasków,Wieliczki,Swoszowic BARDZO PROSZĘ O POMOC W ICH ODNALEZIENIU-WYSOKA NAGRODA tel 600 455 447,012 429 74 73[/quote] Ten mielecki to był pies o błękitnych oczach, więc to na pewno nie ten :roll:
  22. Mam taką standardową swoją, w przypadku psów, dla których nie mam nic innego. Jak macie coś specjalnego, fundacyjnego i mogę tego użyć to poproszę ;) [email][email protected][/email]
  23. Kobold, te 50 zł od Ani z Sopotu to chyba od Ciebie :cool3: ;) Dzięki! Krówełek (jak na niego mówi pieszczotliwie TZ) ma się świetnie, najgłośniej z całego stada domaga się spacerku :lol: Kochane z niego psisko :loveu: Jest zadziwiająco skoczny i żywy jak na pana w starszym wieku :cool3: Chyba nadrabia zaległości (sądząc z niezachowywania czystości był pewnie psem łańcuchowym :roll:).
  24. [B]Ulka[/B], Twój wkład finansowy podzieliłam po równo na Majcię i Pysię ;)
×
×
  • Create New...