Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35696
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Acha, jeszcze mam pytanie odnośnie ewentualnej adopcji. Na jakiej zasadzie ma się odbyć, jakieś warunki, datek (gdyby ktoś pytał)? Mam taką standardową umowę adopcyjną, a może w przypadku astka trzeba coś specjalnego dopisać?
  2. [B]andzia[/B], jest chyba coś takiego jak Kurier Lubelski, ale ja ani tego nie czytuję, ani nie mam tam żadnego kontaktu :roll: Fobos macha już ogonkiem, cieszy się i pozwala się głaskać ;) Robi się z niego normalny bullek :lol: Miał spotkanie z psami sąsiadów za płotem. Zaszczekały, Fobos przystanął i zastrzygł uszami. Odwołany odszedł bez problemu i dostał smakołyk ;) Ciachać będziemy chyba w przyszłym tygodniu, bo jutro mamy sterylkę suni i wolimy dobrze zająć się jednym psem po zabiegu :cool3: Jedyne co nas z TZem martwi to to, że Fobos siedzi w tej stajni większość czasu :-( On jest spokojny, ale mimo wszystko go szkoda w tej ciemnicy. Nie zanosi się żeby nam się coś zwolniło, żeby go choć można było przenieść do domku drewnianego... Dlatego rozglądajcie się proszę za choćby innym DT dla niego.
  3. To super ;) A pisałaś, że Czarusia odbiorę 8-ego?
  4. Jeszcze nie pisałam. [B]Aisak[/B], Ty pisałaś może? Czy ja mam napisać?
  5. Muszą odleżakować swoje na naszym łóżku, brzydale jedne :mad:
  6. Tygrysek, generalnie chodzi o psiaki ze schroniska mieleckiego mające chore oczka, więc Tobisia się kwalifikuje jak najbardziej ;) Chodzi tylko o zgodę dogomaniaków, którzy te pieniązki wpłacali no i czy wystarczy, bo teraz te pieniążki są rezerwą w przypadku Majci (też jest prawie ślepa), która jest u mnie na tymczasie i nie wiadomo ile jeszcze pobędzie...
  7. A może AFN? Tam jest jeszcze troszkę pieniążków na ślepaczki mieleckie. A Tobisia przecież ślepa jest prawie... :roll:
  8. Teraz wszystko jasne, bo ja też mam PKO BP :eviltong: [B]Ulka[/B], Twoje pieniążki dotarły ;) W sprawie Pysi cisza :-(
  9. [quote name='Justynna'] moim rodzicom chodzi tylko o to czy Rubi nie pożre Fridy...oni mają na jej punkcie świra...[/quote] Suczki nie pożre absolutnie, a wprost przeciwnie, będzie baaardzo się cieszył z jej towarzystwa ;) On nawet niektóre psy akceptuje ;) Jest bardzo łagodny i przyjacielski wobec ludzi, tylko bardzo ruchliwy. U nas był kiedyś w domu przez noc kiedy były większe mrozy i ku naszemu zdziwieniu zachowywał się bardzo grzecznie. Także mam nadzieję, że i Wam nie przyspoży kłopotów. [B]Reno[/B], niezła historia :crazyeye:
  10. [B]agusiazet[/B], Twoje pieniążki już dotarły (100 zł) ;) Jutro o 11.00 jesteśmy umówieni na ciachanie Magii :cool3:
  11. Już mam :crazyeye: dzięki ;)
  12. [B]Ulka[/B], jeszcze nie mam, pewnie jutro dotrze ;) Muszę poprawić się z pierwszego postu: Pysia nie jest nienachalna ;) jest straszliwie namolna i upierdliwa, całuśna do potęgi i wykonuje 100 ruchów na sekundę (pirueciki, podskakiwanie w miejscu, proszenie, skikanie na tylnich łapkach) :evil_lol: Jest bardzo wrażliwa nawet na podniesiony głos czy spojrzenie, ale jest uparta, wywala brzunio (jaka to ja słodka jestem) i dalej robi swoje :cool3: Jednym słowem jest... niemożliwa :eviltong:
  13. [B]Kuba[/B], pieniążki dotarły, dzięki! :loveu: A 30 zł to może na Majeczkę? :roll:
  14. Ja na klinikach mam znajomego, któremu los zwierzaków nie jest obojętny, więc mam nadzieję, że mnie odpowiednio pokieruje do kogo mam się zgłosić ;)
  15. [B]marzenKa[/B], Twoja wpłata jeszcze nie doszła, pewnie jutro dojdzie ;) Doszło natomiast [B]50 zł od marty[/B], dzięki! ;) Wichurę wszystkie psy miały gdzieś... nas ledwo nie zwiało na wieczornym spacerku, a te szalały jak gdyby nigdy nic :cool3: Magia choćby było gradobicie nie odpuściłaby sobie możliwości pobiegania ;)
  16. Niezastąpioną towarzyszką zabaw Melona jest nasza Saba ;) Tylko ona jest w stanie znieść jego słoniowe zabawy :evil_lol: [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/8794/melon1yz7.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/5553/melon7fw7.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8466/melon3we0.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/7963/melon4fv1.jpg[/IMG] Żeby Melonowi nie było za dobrze, nie zawsze jest górą :lol: [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/402/melon6jb2.jpg[/IMG]
  17. [B]Reno[/B], jesteś niesamowita :loveu: Jeszcze dzisiejszy profilik Rubiego [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/349/rubiiju6.jpg[/IMG] A teraz dla odmiany trochę Melona ;) Jemu jest trudno zrobić ładne zdjęcie, bo nie potrafi chwili ustać spokojnie... W każdym razie jest już prawie wielkości Rubiego i kuleje minimalnie :cool3: W biegu praktycznie nie widać, że ma problemy z tylnią łapą. [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/3702/melonmd7.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2916/melon2fn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/3347/melon5rz5.jpg[/IMG]
  18. [B]niufa[/B], dzięki ;) Ja już dałam znać znajomemu doktorowi z weterynarii z Lublina, żeby popytał czy ktoś "nie potrzebuje" piknego astka ;) Fobos, wygląda na to, to bardzo zrównoważony i spokojny misiek. Jest bardzo posłuszny i grzeczny. Mam nadzieję, że jak się zaklimatyzuje nie zmieni swojego zachowania...
  19. No to super, że się wszystko dobrze skończyło ;) Oby p.Alicja nie miała z maleństwem kłopotu. A ta kulawizna i guz na grzbiecie? Co to było?
  20. Doszedł ;) Dzięki! Jutro się będę ugadywać na termin ciachania. [B]andzia[/B], anonse może sobie darujmy... jak dawałam tam psy niebullowate do adopcji to było zero odzewu... Ja wyślę psinę do kącika adopcyjnej GW lubelskiej. Umieszczę też psinę na adopcje.org i wywieszę plakat w lecznicy w Stalowej Woli.
  21. [quote name='Reno2001'] Ja sie trochę chirurgii w Lublinie boję. Byłam tam z psem mojej siostry i...kazali mi go poddac eutanazji. Nie muszę chyba mówic, ze pies żyje po dziś dzień a byliśmy tam z nim...prawie 5 lat temu!!![/quote] A byliście w klinice na Stefczyka czy na klinikach na weterynarii? [quote name='Reno2001'] Tylko nie wolno mówic, że to pies ze schroniska.[/quote] Czemu? :roll:
  22. Wygląda na to, że Tobi to panienka :roll: Info od Kierownika z wczorajszego poranka:
  23. [quote name='Niki-lidka'] a jak u was huragan?[/quote] Wieje, wieje, ale na razie żadnego psa jeszcze nie porwało :lol:
  24. [B]Reno[/B], upartość Magii nie jest jakaś bardzo uciążliwa ;) ot psinka z odrobiną uroczego charakterku ;) Chudziutka faktycznie jest nadal, choć pochłania spore ilości jedzonka i nawet bywa wybredna :cool3: Odrobaczona była, dużo biega, więc zwalam to na jej przemianę materii :roll: Mam nadzieję, że mimo wszystko niedługo nabierze masy jak z pierwszych fotek schroniskowych ;)
  25. A kto ma zdjęcie RTG? Ja mogłabym 8-ego (zjazd w Mielcu ;) ) odebrać zdjęcie i przy okazji jak będę w Lublinie pokazać je na klinikach na chirurgii. Tam są fachowcy. Nie wiem natomiast czy samo zdjęcie wystarczy, pewnie chcieliby zobaczyć też psa. Może jednak na podstawie samego zdjęcia powiedzieliby co jest konieczne, jakie badania, jakie koszty itp. Wczoraj jak byłam z Gizmem to za samą konsultację gotowych zdjęć RTG i poradę zapłaciłam 30 zł, więc nie jest to dużo :roll:
×
×
  • Create New...