-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
Najlepiej myśl po swojemu ;) To sie najlepiej sprawdza.. Ojej, nie ma mnie na gadu, nawet nie włączyłam, a muszę uciekać do fizjologii już :( W weekend Cię napadnę i nie będzie zmiłuj już wtedy !
-
[quote name='Doginka']Przez Ciebie muszę zmienić majty:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Czyżby wypadek? :D Co ta nauka robi z ludźmi ;P
-
Od 1,5 miesiąca nie otwierałam fotoszopa.. Zdjęcia wakacyjne - mogą być? To prawie jak wczoraj.. [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4299/dsc0472f.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4080/dsc0479k.jpg[/IMG]
-
Tak, zdecydowanie wolę wersję bardziej zaokrągloną :) Może mniej szlachetna jak mówisz.. ale jakoś tak bardziej mi leży, przynajmniej jeśli chodzi mi o rzut boczny. PS. Ewcia, ostatnio nie doszły do mnie fotki (Ty wiesz jakie), więc liczę że wyślesz mi je ponownie :p
-
[quote name='Agnes']jak przebadane to i tak dobrze:evil_lol: bo gdyby nie...to by bylo glupio:diabloti:[/QUOTE] Jesteś tym co jesz :D
-
To czemu Ty nie trzymasz go w zębach? :D
-
[url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/PB228927.jpg[/url] WY czyli Ty, Twój pies, i patyk Twojego psa :p
-
Nudne takie narządy, pewnie przebadane już na lewo i prawo :p
-
Zmieniłaś jej znowu kształt brody? Wolałam chyba tę wersję na warszawskiej ;) I to mroczne tło ! Ah !
-
A gdzie Ty takie kurczaki z wnętrznościami kupujesz? :D
-
Dziekuję Sylwia :) Zapomniałam dodać, że w czwartek robiłam pierwszą własnoręczną sekcję bakteriologiczną kurczęcia :D
-
Moi mili (jak to zwykł mawiać prof. Motyl na wykładach z fizjologii) Prawo jazdy odebrane już, więc zaczęłam używać naszego samochodu. Tylko jest parę problemów. Mianowicie przestawienie się z małego samochodu na kombiaka, to jakiś dramat. Totalnie nie mam wyczucia gdzie kończy się maska i jak daleko sięga tyłek auta. Druga sprawa - przesiadka z benzyny na diesla, to kolejny dramat - takie toto zrywne, że ciężko mi okiełznać. Ledwo wcisnę gaz a ten juuuuuż pruje, że nie wspomnę jak szybko jedzie na JEDYNCE - on zdecydowanie nie umie się 'toczyć'. Trzecia sprawa to jak jeżdżą Warszawiacy.. Dopóki człowiek miał Lkę na dachu wszystko było ładnie pięknie, a teraz.. Nie dalej jak wczoraj koleś przy skręcie w lewo chciał mnie cudownie wyprzedzić z prawej strony *_* Szkoda tylko, że ja chciałam zjechać na prawy pas, co mam prawo zrobić zgodnie z przepisami. Ale wszyscy żyją, łącznie z samochodem. Na temat prawka tyle. A pozatym.. Szkoła to jakiś dramat jest. Siedzę tam od rana do nocy. Wracam i wypadałoby się pouczyć, ale tak się składa, że brak sił. I człowiek zasypia o 21.. wstaje o 6 dnia nastepnego i wcale nie czuje się wypoczety. Ostatnie 3 tygodnie to non stop coś. Najbliższe 3 tygodnie podobnie. Na ten przykład w tym tygodniu 3 zaliczenia. A ja nie wiem w co ręce włożyć, bo naturalnie nie da się systematycznie wszystkiego uczyć, gdyż za dużo jest spraw na teraz i bieżących.. Krótko mówiąc DRAMAT. Trzymajcie za mnie kuciki we wtorek, błagam.. Podsumowując - ostatnio codziennie a nawet kilka razy dziennie mam ochotę rzucić to wszystko w cholerę. Choć pewnie tego nie zrobię, bo podobno jestem nadambitna - to taki rodzaj choroby. Więc rzucę to w cholerę dopiero jak uczelnia rzuci mnie w cholerę. Dziękuję za uwagę. Ah, jako że to Galiny galeria, to u niej wszystko dobrze i po staremu. Piłka, jedzenie, spanie, przytulanie.
-
weszko, obejrzałam film o Forsie na Waszej stronce i.. zwyczajnie się popłakałam..
-
A co takigo robi właścicielka, że nawet nie ma chwili aby nas sama pozdrowić ? :D
-
diabełkowa, odważnie - ale z tego co widać, fajnie Ci w krótkich włosach ;)
-
Wszystkim dziękuję za gratulacje :loveu: Ja wciąż jeszcze nie mogę uwierzyć i chyba uwierzę dopiero jak odbiorę prawko i wsiądę do samochodu :lol: Jaszczurki Wam nie pokażę, bo nie mam :shake: Żyję od kolokwium do kolokwium znów.. Codziennie wracam do domu po 18 i już ciemno jest, więc dramat :roll: Może jakoś w środę mi się uda coś porobić, bo dzień wolny w końcu i najbliższy kolos będzie w poniedziałek ;) Póki co miłego weekendu :multi:
-
Dziękuję !:loveu: Już opowiadam jak to wszystko było. A więc, dziś mój 3 raz był. Byłam już tak masakrycznie źle nastawiona do tego całego zdawania.. normalnie jakiś koszmar. Ale w końcu zapisałam się, bo pare bliskich osób nieźle mnie podeszło i dla świętego spokoju postanowiłam spróbować. Łuku jak pewnie 90% zdających uczyłam się wcześniej na tzw 'zasadę' Szkoda tylko, że na egzaminie nie wyszło mi ani razu, a na jazdach wogóle cud miód orzeszki.. Nie wnikam. W każdym razie znalazłam istruktora, co uczy łuku na czuja. Nauczyłam się i już na żadną beznadziejną zasadę nie robiłam. Na czuja wycofam wszystkim - yarisem, fordem mondeo, nawet przyczepą z silnikiem i lusterkiem ! Obudziłam się o 7:30 cała zlana potem, bo śniło mi się, że juz 13:27 a ja przecież egzamin mam o 13:00 ! :mdleje: Nie zasnęłam już. Od wczoraj nic nie byłam w stanie zjeść tak się stresowałam. Na śniadanie zjadłam 2 melisy. Mój chłopak mnie zaprowadził do WORDA - i dobrze, bo gdybym sama szła, to pewnie bym do Carfura doszła a nie na egzamin :diabloti: W każdym razie czekałam 40 minut. Instruktor całkiem miły mi się trafił, od razu coś tam zagadał. Łuk zrobiłam, górkę zrobiłam - więc w sumie już byłam z siebie zadowolona. Miasto spoko. Zgasł mi 3 razy, a pozatym to wykonałam wszystko co musiałam. Oczywiście nie obyło się bez gwałtownego hamowania bo jakiś debil przed L-kę wyskoczył i jakiś jeszcze większy debil wyprzedzał na trzeciego.. Egzaminator mnie uspokajał, bo siedziałam jak na szpilkach :evil_lol: W gruncie rzeczy było całkiem miło. Za 2 tygodnie odbieram :multi:
-
Miło mi poinformować, że świat dziś wzbogacił się o nowego pirata drogowego ;)
-
['] Elu, ile to już czasu palimy dla Ciebie dogomaniackie światełka..
-
[quote name='ariss']z doświadczenia wiem, że spotkania na wystawach sie nie udają, bo na wszystko mało czasu;)ale jak będziesz to ja chętnie choć na chwilę się spotkam:loveu:[/QUOTE] E tam, na Warszawskiej jakoś udało nam sie spotkać :diabloti: [quote name='ariss']i może dobrze, że są przeciwnicy jej urody, bo ostatnio za bardzo zaczeła zadzierać nosa:diabloti:i jak pamietacie monotematycznie się tu zrobiło:roflt:[/QUOTE] Przykro mi, ale znów będzie monotematycznie - :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Bzium'] już na 3 roku się zaczyna anatomia porównawcza? Norbi mowil, ze kiedys byla teraz tylko ogolna(prawidlowa czy jak ja tam zwie) i topograficzna[/QUOTE] Anatomia porównawcza zaczyna się na 2 roku i trwa jeden semestr (przynajmniej w Warszawie), topograficzna jest na II semestrze. Już 3 rok w Warszawie anatomia ogólna trwa 2 semestry a nie 3 jak to było do tej pory. Musieli więc czymś zapchać tą semestralną 'dziurę' - no i oto mamy porównawczą, która niczym się nie różni od ogólnej, prócz tego, że sami sobie przygotowujemy preparaty.
-
Ojej.. :calus: Gassirka jak zwykle piękna i opicowana :loveu: Ja też zaraz biorę się za Galinę moimi nożczkami firmy IKEA :cool1:
-
[quote name='JamniczaRodzina.']Justa na 3 i 4 roku też będzie anatomia :) I nawet jeszcze raz histo będzie.[/QUOTE] To do tego 5 roku to już będę umiała po ciemku i omacku poznać kości ręki chyba :evil_lol: Histo my love :loveu: Jak rozumiem histopato?
-
[quote name='Talagia']Impresja gratulacje :) i zazdroszcze, ze macie osobno czaszke, osobno reszte :( My teraz przerabiamy kończyny... Z drugiej strony slyszalam, ze w Olsztynie obowiazuje tylko jedna czaszka- psia? (mam w grupie dziewczyne, ktora tam studiowala)[/QUOTE] Dobrze będzie, bez paniki ;) Może i fajnie, że czaszka oddzielnie, ale na egzamin w czerwcu i tak wszystko trzeba umieć :cool1: Ja na moim egzaminie z anatomii po raz pierwszy w życiu miałam okazję zobaczyć czaszkę kota z równie cudownymi jak owa czaszka pytaniami :p A teraz znów to samo.. tylko nazywa się anatomią porównawczą :eviltong:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[URL="http://img297.imageshack.us/img297/8690/dsc0011i.jpg"]http://img297.imageshack.us/img297/8690/dsc0011i.jpg[/URL] Nie mów mi, że to Iga? Bo jeśli tak to chyba zwątpię i zacznę martwic się o przemijanie i przeciekanie mi czasu między palcami :mdleje: A to czarne małe to kto to? ja nic nie wiem :placz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)